Het café 't Sanitairke was al bijzonder omwille van de inrichting met sanitair materiaal. Uitbater Peter Meyer pakt nu ook uit met een even origineel menu en de organisatie van een maandelijkse 'free speech'-dag.
Volledig scherm
Het café 't Sanitairke was al bijzonder omwille van de inrichting met sanitair materiaal. Uitbater Peter Meyer pakt nu ook uit met een even origineel menu en de organisatie van een maandelijkse 'free speech'-dag. © Kristof Pieters

Café pakt uit met ‘free speech’-dag: iedereen mag zijn zegje doen bij ’t Sanitairke

Na enkele glazen alcohol wordt op café wel vaker het hoogste woord gevoerd, maar bij ’t Sanitairke in Zwijndrecht mag men dit één keer per maand voor een groter publiek doen. Zaakvoerder Peter Meyer pakt namelijk uit met een ‘free speech’-dag waarbij iedereen het woord mag nemen over eender welk onderwerp. Na afloop mag er nog verder gedebatteerd worden met het eigen brouwsel ‘Déboucheur’ en de maag vullen met een heuse ‘baksteen’.