De Colruyt in Zoersel wordt weldra afgebroken. Er komt een nieuwbouw aan de linkerkant van het terrein.
Volledig scherm
De Colruyt in Zoersel wordt weldra afgebroken. Er komt een nieuwbouw aan de linkerkant van het terrein. © emz

Spiksplinternieuwe supermarkt op komst: Colruyt Zoersel sluit 11 maanden de deuren

ZoerselNa het filiaal in Westmalle gaat Colruyt de winkel in Sint-Antonius Zoersel vanaf januari onder handen nemen. Tegen einde 2022 moet de supermarkt klaar zijn. De opvallendste verandering is dat het gloednieuwe gebouw helemaal links komt met de volledige parking aan de rechterzijde.

  1.  “Geaardheid? Afkomst? Religie? Er zijn geen grenzen, iedereen is welkom”: Annelies Verlinden (CD&V) viert eerste iftar van het jaar sámen
    PREMIUM

    “Geaardheid? Afkomst? Religie? Er zijn geen grenzen, iedereen is welkom”: Annelies Verlinden (CD&V) viert eerste iftar van het jaar sámen

    Honderden mensen van verschillende afkomst, religie, geaardheid en achtergrond die samen de eerste dadel breken. Donderdagavond wordt in Antwerpen bewezen dat iftar wel degelijk een solidair gebeuren is dat bruggen slaat in plaats van opblaast. Na alle commotie rond het annuleren van Queer Iftar in Borgerhout, neemt ook minister van Binnenlandse Zaken, Annelies Verlinden (CD&V), plaats aan tafel: “Laat dit moment van samen zijn een signaal zijn tegen een wereld vol schreeuwerige haatboodschappen.”
    Antwerpen