Avondshopping en muziek op allereerste Winterbatjes
Het Zedelgems Batjescomité pakt deze winter uit met een primeur: op vrijdag 20 december vinden voor het eerst de ‘Winterbadjes’ plaats.
De Zedelgemse Batjes zijn bekend als een jaarlijks dorpsfeest in Zedelgem, dat telkens plaatsvindt gedurende drie dagen rond 10 augustus. “Aangezien een jaar wachten op het tofste dorpsfeest van de streek voor velen een kwelling is, hebben we beslist om er in de winter ook iets bij te nemen”, glimlacht Stijn Beschuyt. Op vrijdagavond 20 december zet het comité de vakantie in vanaf 17 uur. Dan start de laatavondshopping. De winkels blijven speciaal langer open, zodat bezoekers een mooie winterwandeling kunnen maken en de laatste cadeautjes voor het eindejaar kunnen ophalen.
MusicMaster Ward, een jong dj-talent van eigen bodem, zorgt voor de opwarming op het Vynckeplein. Om 20 uur treedt de zeskoppige coverband Mr. O & The Havanas op. Zij zullen een mix brengen van bekende rocknummers en Nederlandstalige meezingers. Er zijn ook standjes voorzien met diverse winterdranken en hapjes.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
Hopen werk op de tuinkalender van juni: "Zeer belangrijk om snoeiafval goed op te ruimen”
-
Hulpdiensten rukken uit voor gaslek tijdens werkzaamheden
In de Leopold Debruynestraat in Sint-Kruis is donderdagmiddag een gaslek ontstaan tijdens werken.Brugge -
Eerste boekenmarkt-weekend gestart: wie boek koopt, krijgt boekenlegger
In het eerste weekend van juni, juli, augustus en september organiseert het Koninklijk Comité voor Initiatief Brugge weer boekenmarkten langs het water van de Groenerei en de Steenhouwersdijk in hartje Brugge. De opbrengst van het standgeld wordt geschonken aan een goed doel.Brugge -
-
Mijntelco
Een iPhone voor 179 euro... mét abonnement: doe je voordeel aan zo'n deal?
-
12 maanden cel voor kraker die door huurders betrapt wordt in vakantiewoning
Een 21-jarige Marokkaan heeft 12 maanden cel gekregen, nadat hij een vakantiewoning in De Haan binnendrong. Omar K. overnachtte in het huis en had er zelfs een bad genomen. Hij werd uiteindelijk betrapt door enkele huurders.Zedelgem -
Independer
Je auto uitlenen aan je buur of vrienden: zo zit het met de verzekering
Na een met (net iets te veel) drank overgoten zomers feestje vraag je je buren of ze je met je eigen auto even thuis willen brengen. Of je laat je met je eigen wagen voeren door je bob. Maar is dat eigenlijk wel oké voor de verzekering, zomaar je auto uitlenen? Independer.be geeft advies. -
Brandweer rukt uit voor straatlamp die dreigt te vallen in Brugse binnenstad
Brugge
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer