Remco Evenepoel reageert voor het eerst vanuit het ziekenhuis op zijn val: “Ik kom sterker dan ooit terug”
WielrennenEen beeld dat heel wielerminnend Vlaanderen geruststelt. Remco Evenepoel steekt z’n vuist in de lucht vanop z’n ziekenhuisbed in het AZ van Herentals. Voor het eerst sinds z'n val in een ravijn tijdens de Ronde van Lombardije reageerde Remco Evenepoel. De jonge renner van Deceuninck - Quick-Step sprak vanuit z’n ziekenhuis een videoboodschap in. “Ik maak het heel goed op dit moment”, begon hij. “Ik kom sterker dan ooit terug.”
Delen per e-mail
Evenepoel kwam in de loop van de namiddag aan in het AZ-ziekenhuis in Herentals. “Ik heb een heel goede vlucht achter de rug. Ik wil iedereen bedanken die me de uren na de crash geholpen heeft. Mijn seizoen is jammer genoeg over nu, maar we zullen ons niet haasten. We hebben alle tijd om de comeback te plannen nu.”
“Ik wil ook de fans bedanken voor de steun. Ik kon niet al de berichten beantwoorden, het waren er gewoon te veel. Maar ik zie jullie steun en dat helpt me. Dat doet echt deugd.”
“We zullen dit heel kalm doen. Ik kijk nu al uit naar het volgende seizoen. Ik wil een betere rijder worden en sterker dan ooit worden, net zoals op mijn pet staat: “The Wolfpack geeft nooit op”.
Evenepoel stak z'n vuist in de lucht.
Oef.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Veldrijden Van Aert heeft nog drie doelen af te vinken op zijn januari-‘bucketlist’: “Belgisch kampioen op karakter, nu is gevoel veel beter”
-
Wielrennen KOERS KORT. Alvarado wint in Hamme, Cant eindigt zesde - Porte heerst opnieuw op Willunga Hill
Ceylin del Carmen Alvarado heeft de Flandriencross op haar naam gebracht. De renster van Alpecin-Fenix soleerde in Hamme naar de zege voor haar landgenotes Denise Betsema en Manon Bakker. Lucinda Brand finishte als vierde en blijft leider in het klassement. Sanne Cant eindigde als zesde. -
Wielrennen Wout van Aert tot 2024 bij Team Jumbo-Visma: “Het was voor mij het beste om hier te blijven”
De deal is rond: Wout van Aert heeft zijn aflopende contract bij Team Jumbo-Visma verlengd tot 2024. “De beslissing om bij te tekenen was al snel vrij duidelijk in mijn hoofd.” -
-
PREMIUM
Wielrennen Patrick Lefevere is hard voor revalidatieteam rond Remco Evenepoel: “Er is iets te optimistisch gereageerd”
-
Multimedia Moet jouw telefoon tegen wat nattigheid kunnen? Deze smartphones zijn waterdicht
Het is misschien niet het eerste waar je naar kijkt als je een nieuwe smartphone gaat kopen, maar toch is ‘waterdichtheid’ een redelijk belangrijk criterium. Helemaal als je ook in de gure tijd van het jaar vaak buitenshuis bent. Onze techredacteur belicht de verschillende niveaus van waterdichtheid en de high-end smartphones per categorie. -
Multimedia Slechte wifi? Deze toestellen versterken je signaal tot in het kleinste kamertje
Je wifinetwerk is op zijn sterkst in de onmiddellijke buurt van je draadloze router. Hoe verder in de woning, hoe minder sterk je signaal vervolgens wordt. Als dat problematisch is, kan je het bereik uitbreiden met een wifi repeater. We bekeken enkele populaire modellen. -
Sparen Vastgoed kopen in 2021: komt de marktcorrectie er dan toch eindelijk aan?
Als u de afgelopen jaren een huis of appartement kocht (of dat wou doen), dan weet u dat de vastgoedprijzen al een tijdje in stijgende lijn zitten. De coronacrisis heeft daar ook niets aan veranderd: in 2020 betaalde u gemiddeld 5,7% meer voor een woning en 6,8% meer voor een appartement dan in 2019. Spaargids.be zocht uit of die opwaartse curve ook in 2021 een realiteit blijft.
113 reacties
Diane Schiepers
Gilbert Vermeersch
Anoniem
Rudi Pieters
paul dhaese