Remco Evenepoel komt na Kristallen Fiets terug op interesse van Ineos: “Ik kan mijn ploegmaats en vrienden niet zomaar achterlaten”
Kristallen FietsRemco Evenepoel nam gisteravond zijn tweede Kristallen Fiets in ontvangst, na afloop kwam hij onder meer terug op de interesse van Ineos Grenadiers. “Ik ga niet zomaar vertrekken”, vertelde hij.
Ineos Grenadiers lonkte naar Remco Evenepoel, maar die blijft bij Quick.Step-Alpha Vinyl. “Als alles normaal verloopt, doe ik mijn contract tot eind 2026 uit”, bevestigde hij. “We zijn al twee jaar aan het bouwen en met mijn Vuelta-zege hebben we het afgelopen seizoen iets moois verwezenlijkt. Het zou zonde zijn om al dat werk in het water te gooien.”
“Er zijn heel veel jongens binnen de ploeg die weten welke rol ze kunnen vervullen. Ze zijn ook enorm gemotiveerd. Mijn ploegmaats zijn daarnaast mijn vrienden. Die kan ik niet zomaar achterlaten. En het is een mooier verhaal om mijn doelen met de vriendengroep te verwezenlijken. Ik ga niet zomaar vertrekken.”
Evenepoel: “Smartphone op huwelijksreis enkel bij ontbijt en na avondeten aanzetten”
Qmusic belde vanochtend met Evenepoel, amper één minuut nadat zijn wekker afging. “Ik moet zeggen dat ik momenteel met mijn ogen dicht aan het praten ben”, lachte Evenepoel, die na zijn overwinning op het gala van de Kristallen Fiets weinig gefeest heeft. “We hebben al zoveel feestjes gehad. Ik heb geprobeerd om de afgelopen dagen goed te slapen, want morgen vertrek ik op huwelijksreis.”
Evenepoel en zijn vrouw Oumi Rayane trekken naar de Malediven en Dubai. “Het wordt een drukke bedoening”, zegt Evenepoel, die wel wat rust hoopt te vinden. “We hebben besloten om de telefoon enkel bij het ontbijt en na het avondeten aan te zetten. Voor de rest willen we vooral genieten.” Gelijk hebben ze.
Evenepoel werd ook gevraagd naar zijn mooiste moment van 2022. “Dat is sowieso de trouw. Twee jaar na mijn val is dat een mijlpaal in ons privéleven. Op sportief vlak denk ik gewoon aan mijn hele zomer: San Sebastian, de Vuelta en dan nog eens het WK winnen. Een zotte periode.”
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMWIELRENNEN1
Het begon met Biglia en Frutos: hoe de wederzijdse liefde tussen Remco Evenepoel en Argentinië groeide
-
Jobat
Wil je 100 euro netto meer verdienen? Dan moet je op deze bruto loonsverhoging rekenen
Een loonsverhoging ziet er misschien mooi uit op papier, maar kan bij de eerstvolgende loonfiche best tegenvallen. Tussen het bruto- en nettobedrag van je hoger loon zit namelijk een groot verschil. Jobat.be berekent hoeveel opslag je bruto moet vragen om netto 100 euro over te houden. -
Rock the office: 15 powertassen voor een sterke entree op het werk
Chic, chiquer, chicst: in 2023 zeggen we onze coronahuispakken definitief vaarwel en gaan we massaal voor een gesofisticeerde look. Een powertas is hét perfecte accessoire om je kantooroutfit naar een hoger niveau te tillen. Elegant in de hand, losjes om de schouder of lief voor je rug? Dat praktisch en trendy wel degelijk samengaan bewijzen deze vijftien toptassen. -
-
TV
“Ik wist op dat moment dat ik ging sterven”: nieuwe docu ‘War Junkies’ vertelt het verhaal van oorlogsjournalisten
Op het Filmfestival van Oostende is ‘War Junkies' in première gedaan. Een driedelige documentairereeks over “de achterkant van de oorlogsjournalistiek", zoals regisseur Jasper Christiaens het omschrijft bij VTM Nieuws. “We zochten naar fotografen, fixers, cameramannen ... Mensen die anders heel weinig aan het woord komen, maar die wel daarheen gaan, hun job doen en hun leven op het spel zetten om ons te laten zien wat daar gebeurt.” Onder hen ook VTM Nieuws-cameraman Stijn De Smet. “Ik vind het handig dat je als cameraman nog een filter hebt", zegt hij. “Je kijkt niet rechtstreeks, maar door een schermpje. Dat is een vorm van afstand creëren.” -
Wielrennen7
Het kriebelt bij Tom Boonen (42) om weer in competitie te gaan fietsen: “Ik denk dan aan enkele gravelkoersen”
Treedt Tom Boonen (42) weer in competitie met de fiets? Op de wielerbeurs ‘Velofollies’ vertelt hij dat het kriebelt. “Ik denk dan bijvoorbeeld aan enkele gravelkoersen.” -
Veldrijden44
Van der Poel toont in Besançon dat hij klaar is voor het WK: “Volgende week zijn er veel scenario’s mogelijk”
Mathieu van der Poel heeft er een geslaagde generale repetitie opzitten. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck was oppermachtig in Besançon en is samen met Wout van Aert dé topfavoriet om volgende week de wereldtitel in de wacht te slepen. -
Wielrennen12
Alaphilippe reageert op uitlatingen Lefevere: “Kritiek van Patrick verandert niets”
Ben je twee keer op rij wereldkampioen geworden, is de grote baas toch niet helemaal tevreden. Zo zit het met Julian Alaphilippe, die woensdag in Mallorca aan zijn tiende seizoen begint in de ploeg van Patrick Lefevere. Alaphilippe is de wereldkampioen van 2021 en 2022 en hij is bij de bestbetaalde renners in de ploeg van Lefevere.
12 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerWilfried Vanden Berg
Wilfried Vanden Berg
Guido Stallaert
Liliane Wuyts
adri zuiderwijk