Ondertussen in de Sierra Nevada: Wout van Aert en co timmeren aan weg naar de Tour
WielrennenVorig jaar deze tijd was er die blindedarmontsteking, nu is Wout van Aert al in de Sierra Nevada om de Tour voor te bereiden. Samen met zijn ploegmaats van Jumbo-Visma werkt hij onder meer core stability-oefeningen af.
Terwijl de Ronde van Italië ondertussen één week ver is, timmert Wout Van Aert in de Sierra Nevada aan de weg naar de Tour. Op foto’s die Jumbo-Visma heeft vrijgegeven is de Belgische kampioen te zien tijdens core stability-oefeningen.
De renner van Jumbo-Visma zitten sinds maandag op hoogte (2.300 m boven zeeniveau). Ook Primoz Roglic, Tiesj Benoot, Nathan Van Hooydonck, Christophe Laporte, Mike Teunissen, Sepp Kuss zijn er aanwezig. Performance coach Mathieu Heijboer gaf de core-oefeningen.
Van Aert laat zich zoals gebruikelijk op Strava ook opmerken met enkele loopjes tussen de fietstrainingen door. Deze week legde onze landgenoot voorlopig 323 fietskilometers af op training, goed voor 6.800 hoogtemeters. Jumbo-Visma verblijft een drietal weken op hoogte in Spanje.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Ninashop.be
De eeuwige topper: met deze cognac handtassen ben je altijd stijlvol
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
Spaargids.be
Pensioensparen op je 54ste? Behoed je voor deze grove fout
54-jarigen die aan pensioensparen doen, denken maar beter twee keer na over het bedrag dat ze dit jaar storten. Het kan bepalend zijn voor de sommen die ze de volgende tien jaar mogen storten en het fiscale voordeel dat ze daarbij genieten. Spaargids.be legt uit hoe de vork aan de steel zit. -
-
Giro
Italië aan het feest! Alberto Dainese verrast vriend en vijand met sterke eindsprint en wint elfde etappe in de Giro
Alberto Dainese heeft de elfde etappe in de Giro gewonnen. In de sprint in Reggio Emilia hield hij Gaviria en Consonni net achter zich. Arnaud Démare ging de sprint wel aan, maar moest tevreden zijn met een vierde plek. De Italiaan van Team DSM wint daarmee zijn eerste etappe ooit in een grote ronde. Juan Pedro López blijft in het roze. -
Wielrennen19
Wout van Aert wil WK tijdrijden skippen en alles op de wegrit zetten
De kans is groot dat vice-wereldkampioen tijdrijden Wout van Aert in Australië de WK-chrono laat schieten. Van Aert wil alles op de wegrit in Wollongong zetten en is bereid daarvoor de tijdrit op te offeren. “Het is een denkpiste, maar we hakken de knoop pas door na de Tour”, bevestigt sportief manager Merijn Zeeman aan onze redactie. -
Wielrennen5
Ondanks zware concurrentie van budgettair krachtigste teams uit de WorldTour: Alpecin-Fenix zet vol in op Dylan Teuns
Quo vadis, Dylan Teuns? Alpecin-Fenix (straks Alpecin-Deceuninck) ziet in de 30-jarige Limburgse puncher een ideale co-kopman naast Mathieu van der Poel. Maar de (financiële) concurrentie vanuit de toplaag van de WorldTour is moordend. -
Wielrennen
Van Dylan Teuns op zijn tractor tot wegwaaiende reclameborden: ook zij stonden na bizarre ongelukjes aan de kant
Had iemand het op voorhand gezegd, we hadden het weggelachen wegens te onrealistisch. En toch verlaat Biniam Girmay de Ronde van Italië nadat hij de kurk van de fles prosecco tegen zijn oog liet schieten bij de podiumceremonie na zijn overwinning. Een nieuw verhaal in het lijstje van klungelige blessures. Een korte bloemlezing.
3 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerSonny Pollaere
Gunther Persoon
Eric De Baeremaeker