Illustratiebeeld
Volledig scherm
Illustratiebeeld © getty

Dealer (50) laat zijn afnemers cocaïne betalen via overschrijving: 38 maanden cel

WellenEen 50-jarige man uit Wellen is veroordeeld tot een celstraf van 38 maanden omdat hij 8 jaar lang op grote schaal cocaïne verkocht in Limburg. Enkele afnemers liet hij zelf via overschrijving betalen voor de drugsverkoop. “Hij kon lange tijd zijn gang gaan alvorens hij tegen de lamp liep.”

  1. Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
    Gouden Formule 1
    8

    Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1

    De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen.
  2. Heem vzw vangt achttien jongeren in gevaarlijke leefsituatie al één jaar op: “Met opbrengst van JEZ! kunnen we hen helpen om waardevolle relaties op te bouwen”

    Heem vzw vangt achttien jongeren in gevaarlij­ke leefsitua­tie al één jaar op: “Met opbrengst van JEZ! kunnen we hen helpen om waardevol­le relaties op te bouwen”

    Sinds een jaar worden jongeren die in een moeilijke en gevaarlijke opvoedingssituatie verkeren, opgevangen door de begeleiders van Heem vzw in Sint-Truiden. De organisatie is uniek in Vlaanderen en mag zich intussen één van de 200 projecten noemen waar JEZ!, de opvolger van Rode Neuzen Dag, geld voor inzamelt. Met het ingezamelde bedrag gaat Heem vzw extra activiteiten organiseren voor de jongeren en hun begeleiders.
    Sint-Truiden
  1. Van Het Smaaksalon tot ‘t Veilinghuis: bij deze 7 zaken geniet je met Pasen van een heerlijke brunch in Limburg
    PREMIUM

    Van Het Smaaksalon tot ‘t Veiling­huis: bij deze 7 zaken geniet je met Pasen van een heerlijke brunch in Limburg

    Over iets meer dan twee weken is het weer Pasen. Dat is het ideale moment voor een brunch of ontbijt met de hele familie. Heel wat horecazaken zetten daar ook op in. Wij gingen op zoek naar een aantal adresjes in Limburg waar je het paasfeest uitgebreid kan vieren. Van Het Smaaksalon in Hasselt tot ‘t Veilinghuis in Sint-Truiden: hier krijg je heel wat lekkers voorgeschoteld.
    Hasselt, Sint-Truiden, Tongeren
  2. Hasseltse kindercoaches Tine (39) en Katrien (32) openen straks eerste ‘ontprikkelcentrum’ in ons land: “Tijd en rust voor kinderen en ouders die het nodig hebben”
    PREMIUM

    Hasseltse kindercoa­ches Tine (39) en Katrien (32) openen straks eerste ‘ontprik­kel­cen­trum’ in ons land: “Tijd en rust voor kinderen en ouders die het nodig hebben”

    Met je kinderen tot rust komen in het eerste ‘ontprikkelcentrum’ van ons land? Daar zorgen de Hasseltse kindercoaches Tine (39) en Katrien (32) binnenkort voor. Met een crowdfunding hopen ze 15.000 euro in te zamelen, om de eerste kinderen en hun ouders hopelijk in september te kunnen verwelkomen. Maar wat gebeurt er nu eigenlijk wel of net niet in zo'n ontprikkelcentrum? Tine legt uit wat het plan precies is.
    Hasselt