WinterWoordenNacht brengt literair en muzikaal lichtpuntje in moeilijke dagen
WaregemCC De Schakel vormt op zaterdag 29 januari het decor voor WinterWoordenNacht, in deze coronatijden nog net iets meer een literair en muzikaal lichtpuntje in donkere winterdagen. WinterWoordenNacht brengt een mix van bekende, opkomende en gevestigde schrijversnamen en ook rijp muzikaal talent.
Leuk weetje: uitzwermen naar verschillende zalen hoeft in tegenstelling tot vorige edities niet. Het kan coronaveilig in de pluchen zetels van de schouwburg. Waar komende zaterdag vanaf 20 uur de komende artiesten verwacht worden: theatermaker, auteur en columnist Josse De Pauw, componist en kunstenaar Tom America die Delphine Lecompte op muziek zet, activiste en romanschrijfster Fleur Pierets, winnaar van de Confituur Boekhandelsprijs Matthias M.R. Declercq en beloftevolle debutanten Valerie Tack en Jens Meijnen. Friends Are Magic en Gianni Marzo brengen hartverwarmende muziek.
Als extraatje krijgen de tekstfragmenten van de kleppers van artiesten een virtueel jasje langs een winterse QR-codewandeling. Een gratis voorproevertje als het ware. Je vindt de QR-codes verspreid in Waregem en deelgemeenten, waar teksten digitaal tot leven komen dankzij de leerkrachten en leerlingen van de stedelijke kunstacademie. Benieuwd? Ga wandelen met je smartphone, scan de QR-codes en laat je verrassen door hartverwarmende woorden en beelden.
WinterWoordenNacht is een samenwerking tussen de bibliotheek, cc De Schakel, de cultuurdienst en de stedelijke kunstacademie.
Meer info, ticketprijzen en alle locaties van de QR-codes: https://winterwoordennacht.waregem.be.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijntelco
Je telecom en energie-/bankzaken in één contract combineren: kom je dan voordeliger uit? Wij maakten de berekening
-
Independer
Tot wel 500 euro duurder: waarom kost het meer om een cabrio te verzekeren? En hoe druk je tóch de prijs?
Het zonnige weer krijgt vanaf dit weekend - eindelijk - de overhand en dus worden ook de cabrio’s opnieuw van stal gehaald. Heerlijk toch, zo’n uitstapje met je haren in de wind. Maar wist je dat een cabrio verzekeren duurder uitvalt dan een gewone auto? Independer.be maakt de vergelijking en legt uit waar dat prijsverschil vandaan komt. -
‘Petrol Brothers’ organiseren derde editie van unieke autoshow
Er vindt aan kasteel Hernieuwenburg een nieuwe editie plaats van de autoshow van de ‘Petrol Brothers’. Vorig jaar bracht het evenement maar liefst vijfhonderd bijzondere wagens uit binnen-en buitenland naar Wielsbeke.Wielsbeke -
-
Harelbeke heeft nu ook een Tuutjesboom
Harelbeke -
PREMIUM
Tot 6 jaar cel voor vier broers die zeven wietplantages opzetten in ons land en ruim 2 miljoen euro winst maakten
Celstraffen tot zes jaar effectief, ruim twee miljoen euro illegale vermogenswinst en enkele huizen verbeurd verklaard. Dat is het vonnis tegen 16 beklaagden die een netwerk van zeven wietplantages uitbouwden over het hele land. Aan het hoofd stonden vier broers uit Noord-Macedonië, die de zwaarste straffen hebben opgelopen. Het onderzoek naar de professionele drugscriminelen startte met een politiecontrole in Waregem.Waregem -
Wielsbeke verwelkomt nieuwe inwoners
Wielsbeke heeft haar nieuwe inwoners officieel verwelkomd in de gemeente. Ze kregen onder meer een rondleiding in het nieuwe sportcentrum Hernieuwenburg, en per gezin kregen de nieuwe inwonwers ook een welkomsttas met folders, gadgets en enkele waardebonnen.Wielsbeke -
FILM
STREAMINGTIP. ‘Love to Love You, Donna Summer’: intiem portret van discokoningin