Drugsdealer op heterdaad betrapt op parking Torrebos
De politie van de zone Mira betrapte woensdagavond een drugdealer op heterdaad op de parking van sporthal Torrebos in Anzegem. Bij een huiszoeking werden maar liefst twee kilogram cannabis en 20 pillen speed gevonden.
Twee ploegen van de lokale recherche hadden zich anoniem opgesteld op de parking van sporthal Torrebos in de Landergemstraat in Anzegem. Omstreeks 21.15 uur zagen ze een drugsdeal doorgaan tussen een persoon in een wagen en een voetganger. De recherche kon beide personen staande houden. Bij het fouilleren van beide mannen en de wagen werd bij de bestuurder uit Vosselare vijf gram cannabis gevonden. Bij de wandelaar, een 29-jarige jongeman uit Anzegem werd 50 euro cash geld gevonden. De politie ging meteen over tot een huiszoeking van de 29-jarige A. T. uit Anzegem. Daar vonden ze maar liefst twee kilogram cannabis, 20 pillen speed en materiaal voor het verdelen van drugs. De 29-jarige dealer uit Anzegem werd gearresteerd en verschijnt vandaag voor de onderzoeksrechter die zal beslissen of de man verder aangehouden blijft.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
WEER. In Waregem heldere ochtend
-
Mijnenergie
Minister Demir uiterst kritisch over Fluvius: “Je moet maar eens een eigenaar van zonnepanelen zijn”
Vlaams minister van Energie Zuhal Demir (N-VA) liet zich in het Vlaams Parlement bijzonder scherp uit over Fluvius. Dat zag Mijnenergie.be. Volgens Demir wijzen het aanslepende probleem van de uitvallende omvormers en de trage uitrol van het energiedelen erop dat de netbeheerder niet klaar is voor de energietransitie. -
PREMIUM
Foto van Waregemse fotografe Pascale krijgt plekje op Franse postzegel: “Mijn leukste overwinning tot nu toe”
Je eigen postzegel, het is maar weinig mensen gegeven. Maar de Waregemse fotografe Pascale Vandewalle (50) heeft een fotowedstrijd van de Franse post gewonnen. Haar foto van een dorpje bij de Mont Ventoux zal vanaf eind deze maand op een échte postzegel prijken. “Ik heb uiteraard bij mijn inschrijving niet gezegd dat ik geen Franse ben”, knipoogt Pascale.Waregem -
-
Bijna 1 op 5 West-Vlaamse bussen reed niet op tijd in 2022: “Hoe willen we dan dat meer mensen het openbaar vervoer nemen?”
Kortrijk, Oostende, Brugge, Roeselare, Ieper -
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
De langverwachte laatste aflevering van het finale seizoen van de Emmy-winnende dramareeks ‘Succession’ is vanaf maandag te zien op Streamz. Wie volgt Logan Roy op? Blijft de relatie tussen Shiv en Tom overeind? En wat gebeurt er met ‘cousin Greg’? We zetten alle belangrijke vragen nog even op een rijtje. -
Spaargids.be
Deze bank biedt nu tot 2,5 procent rendement op je spaarcenten
Bij heel wat banken wordt er nog getwijfeld om de rentes op spaargeld - flink - te verhogen. Bij Santander Consumer Bank is dat echter niet het geval. Daar verhoogde men gisteren (5 juni) de rente naar ruim 2%. Hiermee is deze Spaanse bank nu dé uitschieter wat betreft spaarrendementen binnen ons land. Spaargids.be overloopt de nieuwe cijfers. -
Jumping Waregem schrapt alle jumpingwedstrijden voor de rest van het seizoen: “Eén buurman klaagt over overlast door de achtergrondmuziek”
Waregem
1 reactie
Resterende karakters 500
Log in en reageerLydia Decker