

- 8' Arnaut Danjuma Groeneveld
Onherkenbaar Bayern de boot in bij Villarreal door matchwinnaar Danjuma
Champions LeagueEen zwak Bayern verslikt zich in Villarreal en heeft nog werk voor de boeg in de terugwedstrijd. Onherkenbaar in de eerste helft, met weinig beterschap in de tweede. Villarreal hield al bij al makkelijk stand en trekt met het kleinste verschil naar München. In de andere wedstrijd van vanavond scoorde Benzema opnieuw een hattrick.
Het werd al snel duidelijk dat Villarreal kwam om te voetballen. De thuisploeg trok vanaf de aftrap het laken naar zich toe. En beloonde zichzelf. Na nog geen tien minuten trapte Danjuma, ex-Brugge, Villarreal op voorsprong. De terugkerende Davies, voor het eerst sinds december in de basis bij Bayern na hartproblemen, werd met een een-tweetje tussen Moreno en Lo Celso wel heel makkelijk uitgespeeld. Die laatste zette voor, Dani Parejo trapte en Danjuma tikte binnen.
De thuisploeg op een wolk, de bezoekers dienden zich te herpakken, maar deden dat niet. Een hele eerste helft was Bayern ongevaarlijk en onherkenbaar. Hier en daar een afstandsschotje, verder voetbalden ze geen kans bij elkaar. Villarreal speelde gedisciplineerd, Lo Celso zette de lijnen uit.
Net voor rust kreeg Bayern ei zo na het deksel helemaal op de neus. Een voorzet van Coquelin waaide zomaar over Neuer binnen in doel. Gelukkig voor de Duitsers stond de middenvelder een schouder buitenspel.
Na rust weinig beterschap. Bayern probeerde wel, maar het lukte niet. Te onzuiver, te traag. Villarreal kwam nog dichter bij een dubbele voorsprong, dan Bayern bij de gelijkmaker. Gerard Moreno trapte eerst op de paal, even later op Davies en vanaf de middenlijn naast een leeg doel.
Bij Bayern bleef het bij afstandsschoten. Elke beloftevolle aanval stuitte op een Spanjaard. Naarmate de wedstrijd vorderde volgde de ene Duitse handbalaanval de andere op. Telkens zonder resultaat. Bayern kon de gele muur simpelweg niet doorbreken.
Nagelsmann heeft denkwerk. Zijn Bayern moet volgende week nog vol aan de bak in München. Hij had het ongetwijfeld liever anders gezien.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Independer
In dit land riskeer je een boete van 1.500 euro wanneer je een flitsmelder gebruikt
Met een GPS of navigatieapps zoals Waze vind je niet alleen de weg, je weet ook hoe snel je mag rijden en waar de flitspalen of mobiele controles staan. Maar wist je dat die flitsmelders in sommige vakantielanden verboden zijn? Je riskeert zelfs een zware boete. Independer.be vertelt wat je moet weten. -
Spaargids.be
Leningen met langere looptijd worden populairder: is het verstandig om een woonlening op 25 of 30 jaar te nemen?
De interesse in leningen met een lange looptijd groeit. Steeds meer kredietnemers kiezen voor een lening met een looptijd van 25 jaar, dat blijkt uit data van Spaargids.be. Waarom zou je kiezen voor een lening met een langere looptijd? En wat zijn de nadelen ervan? -
PREMIUMVoetbal47
“Hij stond er wat armoedig bij, nog net geen clochard”: Camps vindt dat Hazard zo snel mogelijk weg moet uit Madrid
-
-
PREMIUMJupiler Pro League
Union-aanwinst José Rodriguez is nog steeds de jongste CL-debutant ooit van Real Madrid: “Mourinho zei: ‘Ik maak van jou de beste zigeunervoetballer’”
-
PREMIUMJupiler Pro League4
Bilal El Khannouss, het nieuwe goudklompje van RC Genk dat Marokko boven de Rode Duivels verkiest: “Stiekem hoop ik op het WK in Qatar”
-
Spaargids.be
Betere voorwaarden gevonden bij een andere bank? Zo stap je gratis over
107.000 Belgen veranderden afgelopen jaar van bank via de bankoverstapdienst ‘Bankswitching’. Waarom is het soms een goed idee om van bank te veranderen? En hoe werkt zo’n overstap precies? Spaargids.be legt uit. -
PREMIUMClub Brugge5
In het spoor van Marc Degryse op de persconferentie van Hoefkens: “De match tegen OHL winnen is belangrijker voor Carl dan voor Club”
4 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerLorenzo Parmentier
eric debanne
Rik Vrachten
Patrick Vriends