1.500 bezoekers op jobbeurs voor de luchthaven
1.500 mensen zakten maandag af naar de Kruitfabriek voor een grote jobbeurs voor luchthavenjobs. Ze konden er kennis maken met de werkgevers of advies inwinnen over opleidingen.
Gemiddeld staan er 400 vacatures open op de luchthaven, aan werk dus geen gebrek. “Qua profielen zoekt onze nationale luchthaven niet alleen luchtvaartpersoneel maar ook mensen met goesting in een job onder meer in de horeca, security, sales, logistiek, luchtvracht, administratie, technische sector. Met deze jobbeurs hopen we zoveel mogelijk werkzoekenden te kunnen matchen met de openstaande jobs op en rond Brussels Airport” verklaart Simon De Maeseneer, General Manager van Aviato, dat de beurs organiseerde.
Veiligheidsbedrijven Securitas en G4S zoeken continu ongeveer 50 nieuwe mensen, maar ook bedrijven als DHL, ISS, TUI, Aviapartner en Autogrill zijn vrijwel altijd op zoek naar nieuw personeel.
Het was de eerste keer dat de beurs in de Kruitfabriek doorging. Naast de stands van werkgevers konden bezoekers ook advies over opleidingen krijgen of een workshop volgen bij een van de partnerorganisaties. De beurs richtte zich zowel op mensen die net afgestudeerd zijn, als mensen die hun carrière een andere wending willen geven.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vilvoorde
Zo VeloVeilig is Vilvoorde: ontdek hier de resultaten voor uw gemeente
De inwoners van Vilvoorde hebben 89 gevaarlijke fietspunten aangeduid op de VeloVeilig-kaart. Dat blijkt uit het grootste fietsonderzoek ooit van Vlaanderen dat HLN gehouden heeft. Die gevaarlijke punten werden gebundeld op een gedetailleerde kaart, waarmee we andere fietsers waarschuwen en de overheid laten weten waar er nog werk aan de winkel is. Ontdek hier het volledige rapport en alle onveilige situaties in uw regio. -
vilvoorde
V-pas vervangt vrijetijdspas en breidt uit. Al 2.300 kinderen en jongeren ontvingen hem
Beweging en een leuke vrije tijdsbesteding zijn noodzakelijk voor het welzijn van jongeren. Toch schiet dat er steeds vaker bij in omdat de financiële middelen er niet zijn. Daarom lanceert stad Vilvoorde de V-pas, de vrijetijdspas van vroeger, in een nieuw jasje. Meer dan 2.000 V-passen zijn de deur uit. -
PREMIUMMerchtem/Vilvoorde
Ouders Ylena (3) reageren voor het eerst na proces rond dodelijk ongeval: “Aan alle rijongeschikte mensen die toch de baan op gaan, wil ik een foto van mijn overleden dochter tonen”
-
-
12 trendtassen die je lentegarderobe een instant stijlupgrade geven
Is je kleerkast toe aan een lente-update? Met een hippe handtas geef je zelfs de meest eenvoudige outfit een makkelijke stijlboost. Een tas in maanvorm, met opvallende schakels, in een verrassend vierkant formaat of met een flinke portie blingbling? Deze handtassentrends sieren de catwalks en kan je zo kopiëren. -
Vilvoorde
Provincie bereikt geen consensus over gascentrale Vilvoorde: vergunning voor tweede keer geweigerd
Engie krijgt opnieuw geen vergunning van de provincie Vlaams-Brabant voor de bouw van een gascentrale in Vilvoorde. De twee N-VA-gedeputeerden Bart Nevens en Gunther Coppens stemden tegen, terwijl Ann Schevenels (Open Vld) en Tom Dehaene (CD&V) voor stemden. Omdat er geen consensus bereikt werd, krijgt Engie Electrabel geen vergunning. De bal ligt opnieuw in het kamp van minister Demir (N-VA). -
Streamz
Kippenvel verzekerd: dit zijn de meest huiveringwekkende true crime-docureeksen
True crime is de laatste jaren een belangrijk deel geworden van het aanbod van de streamingdiensten. Eén ding mag alvast duidelijk zijn: niet alleen in het buitenland worden er ernstige misdrijven gepleegd. Op woensdag 18 mei schoot Streamz ‘True Crime Belgium: Schellebellemoord: De zaak Prosper Van der Borght’ op ons af. Het ideale moment om enkele spannende docureeksen binnen dit genre in onze Kijkgids te bundelen. Passeren de revue: een meesteroplichter, een wereldberoemde moordzaak, een gewetenloze seriemoordenaar en een vreselijk familiedrama. -
PREMIUMBrussel
RESTOTIP. Dineren bij La Canne en Ville 2.0: verfijnd én vegetarisch
Kevin Lejeune nestelt zich met zijn eensterrenzaak La Canne en Ville beetje bij beetje bij de gastronomische crème de la crème van de hoofdstad. Om zijn ambities kracht bij te zetten verhuisde de voormalige Young Chef of the Year naar de Louizalaan, waar Lejeune in een comfortabelere setting kan werken aan zijn hedendaagse gerechten.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer