Van Anrooij komt met update nadat ze zware wonde opliep tijdens cross in Tabor: “Gelukkig geen spieren en pezen zwaar beschadigd”
VeldrijdenShirin van Anrooij (18) heeft vanuit het ziekenhuis in Tsjechië een update gegeven over haar blessure. De Nederlandse kwam gisteren ten val tijdens de WB-cross in Tabor en met een open wonde in haar arm werd ze per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd vastgesteld dat er geen spieren en pezen zwaar beschadigd raakten.
Delen per e-mail
Bij de Tsjechische World Cup, de eerste van het seizoen, vertrok Van Anrooij rechts op de tweede startrij. Daardoor kwam ze bij de eerste bocht naar rechts enigszins in het gedrang. Buiten het beeld van de camera's smakte een aantal rensters tegen het asfalt, waarschijnlijk nadat ze in elkaar waren gehaakt. De Zeeuwse krabbelde wel weer snel op, maar hield haar rechterarm met een vertrokken gezicht vast.
De gevolgen waren niet min. Ploegleider Nys meldde dat hij “nog nooit zo’n wonde had gezien”. De renster werd afgevoerd naar het ziekenhuis, waar ze meteen werd geopereerd. Deze ochtend kwam ze met een update op Instagram.
Gebroken ringvinger
“Ik ben tijdens de cross in Tabor naar het ziekenhuis gebracht, waar ik gisteravond een operatie onderging om de diepe wonde in mijn arm te herstellen. Gelukkig waren er geen spieren en pezen zwaar beschadigd”, schrijft ze.
“Het enige wat ik brak, is mijn ringvinger. Ik zal een paar dagen in dit ziekenhuis moeten blijven, maar ik hoop snel weer thuis te zijn. Bedankt voor de lieve berichten. Ik weet niet hoeveel tijd ik nodig zal hebben om te herstellen van deze crash, maar ik zal terugkeren.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Heb je een bouwvergunning nodig om een zwembad te plaatsen?
-
PREMIUMWK veldrijden37
Bondscoach Sven Vanthourenhout na Nederlands ‘pakje rammel’ in eigen huis: “Dit komt aan”
-
WK veldrijden1
Toon Aerts schat kansen voor WK in: "Podium zou een succes zijn”, Vanthourenhout: "Heel lastig parcours”
Toon Aerts stond al twee keer op het podium van een WK. “De eerste twee plaatsen zijn al bezet”, sprak hij in Oostende, met een verwijzing naar topfavorieten Wout van Aert en Mathieu van der Poel. “Ik zou graag opnieuw op het podium staan, maar er zijn nu meer kanshebbers dan de vorige keren. Als ik dat podium haal, zal ik heel tevreden zijn.” -
-
Energie
Dit zijn de grootste energieslurpers in uw huis
Een doorsnee Belgisch gezin betaalt jaarlijks meer dan 1.600 euro aan energie*. Wel 73,5 procent van onze verbruikte energie spenderen we aan de verwarming van onze woning. Enkel in Luxemburg ligt dat percentage nog hoger. Daartegenover staat dat we in verhouding weinig energie verbruiken om de woning te verkoelen en te koken. Mijnenergie.be ging na hoe u die kennis in uw voordeel omzet. -
Livios
Maak je terras helemaal klaar voor de lente met deze tips
De zachte temperaturen van de laatste dagen doen ons al dromen van de lente. Maar is je terras daar ook al klaar voor? Vaak kan dit na de winter een opknapbeurt gebruiken vooraleer je er lekker kan vertoeven. Met deze tips van bouwsite Livios geniet je in geen tijd van de eerste lentezon! -
Koers zkt. Vrouw3
Kijk naar aflevering 5 van Koers zkt. Vrouw, met special guest Niels Albert: “Denk dat hij met ons zit te lachen”
In Koers zkt. Vrouw gaan Starcasino Cycling Team en Cycling Vlaanderen op zoek naar een toekomstige ster in het Belgische dameswielrennen. Liefst 3.800 vrouwen schreven zich in en gaan de strijd aan om de felbegeerde prijs: een profcontract voor één jaar. Van die 3.800 blijven er nog tien over. In een unieke 6-delige videoreeks volgt HLN.be de afvalrace van dichtbij en zoomt het in op enkele bijzondere rensters. Want... “Vrouwen weten vaak niet hoe hard ze met de fiets kunnen rijden.” -
WK Veldrijden3
Ronhaar baseerde zegegebaar op Van Aert: “Maar hoop dat Mathieu wint” - Kielich teleurgesteld: “Kwam om te winnen”
De eerste trui van dit WK in Oostende gaat naar Nederland. Pim Ronhaar is de gelukkige. De Nederlander kwam na een knappe solo als eerste over de meet. Opvallend: voor zijn vreugdegebaar haalde hij inspiratie bij... Wout van Aert.
3 reacties
luc Vekens
jean-pierre Vermyle
Guido Sepelie