Pidcock heeft nog geen startcontract in Boom: “Het is allemaal heel vreemd, die aankondigingen van renners”
VeldrijdenDe Superprestige in Boom is zaterdag aangekondigd als de rentree van twee van de Grote Drie: Tom Pidcock en Wout van Aert. Maar de Brit van Ineos Grenadiers heeft wel nog geen startcontract. Én de organisatie zit bovendien met andere kopzorgen.
De Wereldbeker in Antwerpen is afgelast komende zondag wegens de verscherpte maatregelen in verband met Covid-19. De Superprestige zaterdag in Boom staat voorlopig wel op de agenda, al heeft organisator Koen Monu wel maandag nog overleg met de burgemeester van Boom om 18u om één en ander uit te klaren. Ook met Flanders Classics, overkoepelend orgaan achter de Superprestige, werd in de loop van de dag gepraat. “Ik wil wel organiseren, maar of het allemaal nog financieel haalbaar is, moeten we wel nog bekijken. Ik heb de rekening al gemaakt en gemakkelijk wordt het niet”, aldus Koen Monu. “Vergeet niet dat ik dat ik al drie crossen heb georganiseerd zonder publiek vorig seizoen. Hoe dan ook schrap ik al zeker de VIP-tent, het is gewoon niet haalbaar om een VIP-event te regelen met de nieuwe coronamaatregelen.”
Ineos Grenadiers bevestigde officieel dat Tom Pidcock zijn crossprogramma start in Boom. “Het is allemaal heel vreemd, die aankondigingen van renners”, aldus Monu. “Ik vernam onlangs via de televisie dat Tom zal hervatten in Boom, maar vooralsnog heb ik nog altijd geen startcontract of een voorstel van hem ontvangen. Ik heb nog niets gehoord van zijn manager. Het budget is berekend, onder meer op de komst van Wout van Aert, maar niet ook nog eens op de start van Tom, dus hoe we dat allemaal gaan regelen, is nog niet duidelijk, maar laat ons eerst kijken of we de wedstrijd georganiseerd krijgen.”
Trainer Kurt Bogaerts gaat ervan uit dat zijn poulain start. “Ik hoorde inderdaad vandaag dat er nog geen contract is met Tom. Nu goed, zijn manager zal dat wel regelen. Ik ben z’n coach, niet z’n manager. Je kan ook starten zonder startgeld”, lachte hij nog. “Crossen kan hij altijd.” Afwachten dus hoe dat afloopt, als de Superprestige plaatsvindt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
vtwonen
Koelkast met energielabel E inruilen voor één met label A? Zoveel bespaar je jaarlijks op je stroomfactuur
Het energielabel op de koelkast laat zien hoeveel energie het apparaat verbruikt. Handig om te weten als je een nieuwe koelkast wilt aanschaffen. Voor het milieu en je portemonnee is het slim om te kiezen voor een koelkast die zo weinig mogelijk energie verbruikt. Daarom legt vtwonen.be je uit hoe je het energielabel op de koelkast leest, wat het betekent en hoe je energie bespaart. -
Veldrijden22
Naast Betsema gaat Amerikaanse transvrouw met aandacht lopen in Zonnebeke: “Ik droom ervan om de Tour de France Femmes te rijden”
Bij de vrouwen won Denise Betsema voor Marion Norbert Riberolle in Zonnebeke, al hing het grootste verhaal vast aan de derde die over de streep kwam: Austin Killips. De Amerikaanse transgender was dolblij met haar podiumplaats, al droomt ze stiekem ook van de Tour. -
FILM
STREAMINGTIP. ‘And Just Like That... The Documentary’: Carrie Bradshaw blijft fascineren
Na succesreeks ‘Insecure’ - met de geweldige Issa Rae in een glansrol - krijgt ook ‘And Just Like That…’ een eigen documentaire. Die blikt niet alleen terug op de geschiedenis en impact van HBO-reeks ‘Sex and the City’ - waar ‘And Just Like That’ uit voortvloeide -, maar laat de kijker eveneens ontdekken hoe die sequel nu precies tot stand kwam. -
-
HLN Shop
Adrenalinejunkie? Hier kan je tegen 60 km/u over het ijs vlammen
De komende weken zal er - naar jaarlijkse gewoonte - opnieuw veel geschaatst, geskied en gesnowboard worden. Maar de winterpret opsnuiven kan nog avontuurlijker! Wat dacht je van racen op het ijs? Ijskarten, goed voor een stevige adrenalineboost, is een ware wintertrend aan het worden. HLN Shop maakt er jou alvast warm voor. -
1
KIJK. Veldrijden is niet voor doetjes: kranige Canadees trekt op WK eigen vinger weer in de kom
Mathieu van der Poel en Wout van Aert gingen gisteren op het WK veldrijden met alle aandacht aan de haal. Maar in de achtergrond viel er ook een opmerkelijk beeld te bespeuren. Michael Van den Ham kwam ten val en zag daarbij dat zijn vinger uit de kom was geschoten. Maar aan opgeven, dacht hij niet. De Canadees trok zijn vinger namelijk eigenhandig weer recht. Bekijk hieronder de beelden - niet voor gevoelige kijkers. -
Veldrijden14
Wout van Aert is helemaal klaar voor het WK: “Veel zin om die trui nog eens te dragen”
Het WK mag komen. Wout van Aert (28) is klaar. Met winst in Hamme sloot hij een bijna perfecte voorbereiding af. “Perfectie bestaat niet”, zegt hij, maar deze winter kwam wel aardig in de buurt. “Volgend weekend zal ik toch zenuwachtig zijn.” -
Veldrijden21
Wout van Aert wint met sprekend gemak in Hamme en krijgt felicitaties van zoontje Georges
Wout van Aert won met sprekend gemak de Flandriencross in Hamme. Zonder Mathieu van der Poel - die rijdt morgen z’n generale repetitie voor het WK - koos hij na pakweg een kwartiertje voor de solo. Van Aert trekt zo met een goed gevoel naar Hoogerheide.
7 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJonah Kemps
eduard janssens
van roy jozef
joeri gielen
Jean Pierre Huybrechts