Niels Albert hoopt dat Iserbyt de kloof op Pidcock nog kan dichten: “Feit is dat Tom altijd frisser aan de start van een WK zal komen”
VeldrijdenDe grote vraag na dit WK? Of de kloof op Tom Pidcock nog te dichten valt voor Eli Iserbyt. “Een beter wegprogramma kan helpen", zegt onze analist Niels Albert. “Maar dat is een enorme investering voor de ploeg. Reken maar op één à anderhalf miljoen euro. En dan weet je nog niet of het gaat lukken.”
“De grote vraag is of de kloof met Pidcock te dichten valt. Feit is dat hij altijd frisser aan de start van een WK zal komen door zijn beperkt programma en feit is ook dat hij dankzij de weg een steeds grotere motor krijgt. Eli wil dat inhalen door meer te trainen. Ik hoop het voor hem. Een beter wegprogramma kan zeker helpen, maar dat is een enorme investering voor de ploeg. Dan moet je renners halen die wegkoersen kunnen winnen, moet je extra personeel aantrekken, moet je een bus kopen... Reken maar één à anderhalf miljoen euro. En dan weet je nog niet of het gaat lukken.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gouden Formule 18
Tweestrijd bij Red Bull? Of toch die gouwe ouwe Alonso? Bewijs dat jij dé racekenner bent en registreer je team nu voor de Gouden Formule 1
De eerste twee GP’s van het nieuwe F1-seizoen zitten er intussen al even op. En zo ook de eerste speeldag van de Gouden Formule 1. Betekent dit dat jij te laat bent om jouw droomteam nog in te schrijven? Neen hoor, helemaal niet: ga aan de slag voor de volgende GP in Australië (en de rest van het seizoen) en scoor nog steeds prachtige prijzen. -
PREMIUMWK veldrijden23
Adrie van der Poel en Niels Albert draaien al warm voor het WK veldrijden: “Wij konden nog rustig op restaurant gaan, dat kunnen Wout en Mathieu niet meer”
Hoogerheide, dat is Adrie van der Poel die zijn laatste cross reed. Dat is zijn zoon Mathieu die vijf keer won. En dat is Niels Albert die, minder dan drie maanden nadat zijn milt was verwijderd, wereldkampioen werd. Zondag wordt in Hoogerheide de moeder van alle veldritduels tussen Wout van Aert en Mathieu van der Poel gereden. Vader Adrie en Niels Albert kijken vooruit. “Ik leg die balken waar ik wil. Dat heeft niks te maken met Wout of met Mathieu.” -
PREMIUM32
Onze chef wielrennen ziet hoe Van Aert weer geklopt werd door zijn angstgegner: “Wout gaf zijn winter een 9,5 op 10. Of hij daar nu nog zo over denkt?”
Mathieu van der Poel greep zijn vijfde wereldtitel in het veld na een sprintzege tegen Van Aert. “Wout zijn angstgegner is weer helemaal terug”, stelt onze chef wielrennen na het WK veldrijden. “Hij leek de voorbije weken en maanden de bovenhand te nemen op zijn eeuwige rivaal. Maar dat is nu weer helemaal anders.” -
-
14
Dolblije Van der Poel: “Deze overwinning zet ik in mijn top drie van mooiste zeges ooit”
Mathieu van der Poel kroonde zich in Hoogerheide voor de vijfde keer tot wereldkampioen veldrijden na een sprint met Wout van Aert. “Dat ik kalm kon blijven, was de sleutel tot succes”, klonk het bij de Nederlandse winnaar. Maar op een groot feest moet Van der Poel niet rekenen - toch niet met de ploegmaats en de staff. -
4
Bronzen Eli Iserbyt: “Ik ga de podiumfoto printen, laten signeren door Wout en Mathieu en boven mijn bed hangen”
Na een duel met Lars van der Haar was Eli Iserbyt de uitverkorene om naast de twee tenoren op het podium te staan op het WK veldrijden. -
Tweakers
Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven. -
PREMIUMVELDRIJDEN8
INTERVIEW. Tomas Van Den Spiegel over het succes en de gebreken van de Wereldbeker: “De kalender is te vol, dáár ligt de zwakte van deze sport”
Cross, dat is Vlaanderen en gedaan. Fout! Benidorm en Dublin hebben bewezen dat het veldrijden ook levensvatbaar is buiten onze regiogrenzen. Grote baas van Flanders Classics Tomas Van Den Spiegel over het succes en de gebreken van de nieuwe Wereldbeker. “Wij willen over veel spreken, maar wat zeker niet de bedoeling kan zijn, is dat er minder Wereldbekermanches komen en dat hun plaats dan ingenomen wordt door nog meer Vlaamse wedstrijden.”
28 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerJohan Maddens
Rob Damen
Danny Casseau
Ludo Guelinckx
Marika Peeters