Eli Iserbyt krijgt op stage in Calpe ferme opdoffer te verwerken waarop onverwachte reactie met kwinkslag volgt
VeldrijdenEli Iserbyt is niet meteen in zijn nopjes. De veldrijder van Marlux-Bingoal trok met een slecht gevoel - "Heel teleurgesteld", schreef hij zaterdag op Twitter - op stage naar het Spaanse Calpe en daar kreeg de 20-jarige snaak een nieuwe opdoffer te verwerken.
"Gisteren toegekomen in Calpe zonder fiets en bagage. Koffer verloren gegaan in Zaventem. Dus nu op zoek naar fiets, schoenen en helm in de buurt. Misschien iemand die kan helpen?", was de boodschap van Iserbyt op Twitter.
De talentvolle renner zat dus even met de handen in het haar. Een goede kennis van hem schoot dan maar te hulp. Met een leuke kwinkslag welteverstaan. "Wie heeft er een fiets en uitrusting voor iemand jonger dan 12 jaar voor meneer Iserbyt in Calpe?", schreef Wiebeke De Wachter al lachend als antwoord.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Veldrijden14
Wout van Aert is helemaal klaar voor het WK: “Veel zin om die trui nog eens te dragen”
Het WK mag komen. Wout van Aert (28) is klaar. Met winst in Hamme sloot hij een bijna perfecte voorbereiding af. “Perfectie bestaat niet”, zegt hij, maar deze winter kwam wel aardig in de buurt. “Volgend weekend zal ik toch zenuwachtig zijn.” -
Tweakers
Welke laptops kunnen pronken met de beste batterij? “De langste accuduur van maar liefst 19 uur en 21 minuten hebben we op dit toestel gemeten”
De bedenkers van de laptop hadden destijds een helder doel: computers makkelijk overal mee naartoe nemen. In bepaalde omstandigheden wil je zo’n ding dan ook gebruiken op plaatsen waar niet meteen een stopcontact in de buurt is. En dat liefst zo lang mogelijk. Laptopexpert Jelle Stuip van technologiesite Tweakers tipt daarom, binnen drie prijsklassen, de laptops met een langgerekt batterijleven. -
25
Uw gids voor het WK veldrijden: is het parcours nu in het voordeel van Van Aert of van Van der Poel? En wie rijdt in welke categorie?
Komend weekend is Hoogerheide het toneel voor de wereldkampioenschappen veldrijden. De apotheose van de crosswinter, met bij de mannen elite het verwachte titanenduel tussen Wout van Aert en Mathieu van der Poel. Heeft u nog geen kennisgemaakt met het parcours? Of weet u niet precies wie (en in welke categorie) aan de start verschijnt? Met onderstaande gids bent u helemaal mee. Daarnaast kunt u ook deelnemen aan de Gouden Cross en kans maken op fantastische prijzen! -
-
Mijntelco
Niet langer gebonden aan de (mindere) modem van je operator: kiezen we binnenkort zelf ons ideale apparaat?
Als het van het BIPT afhangt, kunnen we straks kiezen welke modem we nemen wanneer we een nieuw internetabonnement afsluiten. De Belgische telecomregulator kondigde daar eind vorig jaar een ontwerpbesluit voor aan. Het zou betekenen dat je als klant niet langer verplicht bent om de modem van je internetprovider te gebruiken, maar je eigen apparaat kan aansluiten op het netwerk. Mijntelco.be zoekt uit of dat een goede verandering zou zijn. -
PREMIUM59
“Van Aert blijkt niets van die les onthouden te hebben die Van der Poel hem leerde in de Ronde van 2020"
Ook Michel Wuyts zag gisteren hoe Wout van Aert in de sprint niet opgewassen bleek tegen Mathieu van der Poel op het WK veldrijden. Volgens de VTM-commentator heeft Van Aert “niets geleerd van de les die hij kreeg” in de Ronde van Vlaanderen 2020 en dat deze klap zelfs “harder aankomt” dan die van drie jaar geleden. “Wie ooit uitgekraamd heeft dat Van Aert in een sprint bergop Van der Poel mores zou leren heeft gedwaald.” -
Veldrijden2
Laurens Sweeck sluit seizoen af met zege in Oostmalle
Laurens Sweeck (29) heeft de Sluitingsprijs van Oostmalle gewonnen. De renner van Crelan-Fristads versloeg Lars van der Haar na een fantastische tweestrijd. -
8
Wout van Aert drukt alle hetze de kop in: “Dit parcours is echt klasse en qua veiligheid een voorbeeld”
“Ik ben toch licht nerveus.” Gelukkig zei Wout van Aert het zelf, want aan zijn lichaamstaal viel er niks van te merken. Chill, complexloos en soms zelfs wat verveeld door de vragen over de balken op het WK-parcours. “Ja, Mathieu springt net iets beter over de balken dan ik, maar we moeten er niet meer van maken dan wat het is. Een balk.”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer