Topfavoriete uit 'America's Got Talent' overleden na zware strijd tegen kanker: “Een onvoorstelbaar verlies”

TV‘America’s Got Talent’-kandidate Jane Marczewski is op 31-jarige leeftijd overleden na een zware strijd tegen kanker. Dat bevestigt haar familie aan Amerikaanse media. Jane kreeg tijdens haar auditie nog een Golden Buzzer van Simon Cowell (62) en werd één van de grote favorieten van het seizoen genoemd. Maar Jane moest de wedstrijd vroegtijdig verlaten om zich te focussen op haar behandeling, en daar was de zangeres het hart van in.

22 reacties

  • Steven van Soom

    4 maanden geleden
    Enerzijds het meest emotionele en harde dat ik ooit zag in een talentenshow, anderzijds zal mij altijd bijblijven wat een inspiratie en voorbeeld Nightbirde is voor iedereen om nooit op te geven en zelfs de kleinste dingen een houvast kunnen zijn. Ze bleef genieten van die2 percent en trachtte die andere 98 percent te vergeten. jij bent mijn inspiratie voor altijd. Rest in peace sweet Nightbirde
  • aline dervaux

    6 maanden geleden
    Rust maar lieverd , je heb de strijd moedig gestreden . Wij zullen jou nooit vergeten .
  • Kristof Jul

    6 maanden geleden
    Top vrouw met zoveel positieve vibes en moed .... RIP topper
  • Toran Korshnah

    6 maanden geleden
    Zelden zo een positieve persoon gezien. RIP.
  • Maurice Van der Leene

    6 maanden geleden
    Een top vrouw rust zacht lieve meid💕
  1. Kankerpatiënte krijgt staande ovatie én golden buzzer in ‘America’s Got Talent’: “2% overlevingskans. Maar dat is beter dan 0%”
    TV

    Kankerpa­tiën­te krijgt staande ovatie én golden buzzer in ‘America’s Got Talent’: “2% overle­vings­kans. Maar dat is beter dan 0%”

    De 30-jarige zangeres Jane, die op het podium staat als Nightbirde, kreeg deze week een golden buzzer in ‘America’s Got Talent’. De vrouw strijdt al enkele jaren tegen kanker en heeft een overlevingskans van amper twee procent, maar dat houdt haar niet tegen om positief in het leven te staan. “Ik ben zoveel meer dan alle slechte dingen die me zijn overkomen”, vertelt ze aan de jury.
  2. Ex-deelnemers over de nieuwe ‘Blind Getrouwd’: “Dat wordt één orgie van gevoelens”
    Play
    TV
    10

    Ex-deelnemers over de nieuwe ‘Blind Getrouwd’: “Dat wordt één orgie van gevoelens”

    De fans kunnen nu al beginnen aftellen: in september start het nieuwe seizoen van ‘Blind getrouwd’. VTM kiest voor een andere formule. De koppels trouwen op dezelfde dag en gaan allemaal samen op huwelijksreis. Of dat evenveel sensatie oplevert als bij de Australische versie van het programma is nog af te wachten. Showbits checkt bij enkele ex-deelnemers wat zij vinden van de nieuwe aanpak. “Dat wordt één grote orgie van gevoelens”, kirt Nuria. En Christophe houdt wel van de Australische sensatie als guilty pleasure. “Maar ik heb er vertrouwen in dat de Vlaamse makers zo ver niet zullen gaan”, vertelt Nick aan Senne en Desna in een nieuwe Showbits.
  3. Huis van Younes en Eline uit ‘Huis gemaakt’ staat te koop voor 395.000 euro: “Je ziet dat er hart en ziel in gestoken is”
    TV
    4

    Huis van Younes en Eline uit ‘Huis gemaakt’ staat te koop voor 395.000 euro: “Je ziet dat er hart en ziel in gestoken is”

    Bloed, zweet en tranen staken Younes (28) en Eline (25) in hun droomhuis. In het VTM-programma ‘Huis gemaakt’ grepen ze helaas nét naast de hoofdprijs en zagen ze hun zelf verbouwde huis aan zich voorbijgaan. Ondanks de crowdfunding die achteraf werd opgestart, waarmee meer dan 30.000 euro werd opgehaald, konden ze het huis in Koersel (Limburg) niet zelf bekostigen. Daarom bevindt de woning zich sinds vandaag op de huizenmarkt, met een prijskaartje van 395.000 euro.