Ricky Gervais: “Eigen relatie biedt inspiratie voor ‘After Life’”
Ricky Gervais haalt zijn inspiratie voor de populaire serie After Life uit zijn eigen relatie en zijn vrouw Jane. In een interview met de Daily Mirror vertelt de 60-jarige acteur over zijn "soulmate", met wie hij sinds 1982 samen is.
"Ik denk niet dat ik ooit eenzaam ben geweest", zegt Gervais tegen de krant. After Life gaat over de rouwende weduwnaar en journalist Tony, die zijn vrouw is verloren aan kanker. Daardoor heeft hij mentale problemen en ziet hij het leven vaak somber in. "Ik heb nooit aan depressie of wanhoop geleden zoals Tony dat doet. Ik heb wel dingen gezien - als je zestig bent, heb je het nodige meegemaakt. Mijn ouders, een ander familielid, al mijn huisdieren en wat vrienden zijn allemaal overleden."
Gervais kan zich er niets bij voorstellen om ooit zijn partner te verliezen, zoals dat Tony wel overkomt in de serie. "Dat is het ergste wat me zou kunnen gebeuren. Dus het is een fantasie, fictie, maar het komt wel voort uit die angst."
Het derde seizoen van de serie komt op 14 januari op Netflix. After Life is tot nu toe de meest gestreamde Britse serie wereldwijd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Livios
De zon weren met screens? Zoveel kost dat
Onze zomers worden steeds warmer. Wil je de zon op een warme dag het liefst zoveel mogelijk weren? Dan kan je overwegen op screens aan te kopen. Welk prijskaartje hangt er aan dit type van zonwering? Bouwsite Livios rekent het voor je uit. -
PREMIUM4
Onopgeloste moord onthulde gruwelijke geheim van Belgische sekteleider: “In Lier liet hij vrouwen door gemaskerde mannen bevruchten”
-
Spaargids.be
1.200 euro extra pensioen per maand: hoe krijg je dat bij elkaar?
1.200 euro. Die extra som acht de Belg nodig naast het wettelijk pensioen, wil hij of zij goed voorbereid de pensioenjaren aanvatten. Pas dan is comfortabel blijven leven mogelijk en komt de huidige levensstandaard niet in gevaar. Maar hoe spaar je dat vermogen bijeen? Pensioensparen en beleggen vormen het antwoord. Spaargids.be zet uiteen hoe je dat slim aanpakt. -
-
TV
Vanavond op tv: kinderen kopen huis met het budget van hun ouders
Een kinderdroom die werkelijkheid wordt, letterlijk dan. In het nieuwe Play5-programma ‘Kinderen kopen een huis’ hebben de kinderen het voor het zeggen: zij beslissen namelijk aan welke woning hun ouders’ budget wordt gespendeerd. -
TV
Dit worden de nieuwe hoofdpersonen in het derde seizoen van ‘Bridgerton’
De opnames van de derde reeks van de Netflixhit ‘Bridgerton’ zijn begonnen. De streamingdienst maakte gisteren ook bekend dat het seizoen de personages Penelope Featherington (Nicola Coughlan) en Colin Bridgerton (Luke Newton) volgt tijdens hun zoektocht naar de liefde. -
TV155
Al 16 afleveringen van ‘F.C. De Kampioenen’ worden niet meer uitgezonden wegens ongepaste humor
Zoals elke zomer zendt Eén ook dit jaar herhalingen uit van ‘F.C. De Kampioenen’. Niet alle afleveringen worden echter opnieuw getoond. Zestien episodes zijn intussen gelabeld als ‘ongepast’ en zijn ook van VRT NU gehaald, zo schrijft ‘Het Nieuwsblad’. -
TV1
"Ik heb een hele nacht in de gevangenis gezeten": eerste week van ‘Waarheid, durven of doen’ zorgt meteen voor straffe bekentenissen
‘Waarheid, durven of doen’ is terug en de eerste aflevering van het VTM-programma zorgt meteen al voor een reeks opvallende onthullingen.Zo heeft Astrid Coppens al eens een nachtje in een Amerikaanse gevangenis doorgebracht. “Die grap heeft mij 12.000 dollar gekost.”