Netflix bevestigt: spin-off ‘That ‘90s Show’ krijgt tweede seizoen
TVGoed nieuws voor de fans van ‘That ‘90s Show’. De spin-off van de populaire reeks ‘That ‘70s Show’ krijgt binnenkort een tweede seizoen. Dat heeft Netflix vrijdag aangekondigd.
“We zijn zo blij met de warme, enthousiaste reacties op het eerste seizoen van ‘That ‘90s Show’. We kunnen niet wachten om terug te keren naar Point Place voor nog een zomer vol gelach en verrassingen. Hallo 1996!”, klinkt het bij Gregg Mettler, een van de bedenkers van de serie. “We zijn de fans, oud en nieuw, eeuwig dankbaar voor deze fantastische reis. We kunnen niet wachten om seizoen twee met hen te delen”, vult Lindsey Turner, mede-bedenker van de reeks, aan. Het aankomende tweede seizoen zal zestien afleveringen tellen.
De reboot van de populaire sitcom ‘That ‘70s Show’, die zich afspeelt in de jaren negentig, kwam op 19 januari 2023 uit en werd meteen een groot succes. ‘That ‘90s Show’ staat momenteel in de top tien best bekeken Engelstalige series op Netflix, in meer dan 35 landen. De reeks volgt het verhaal van de dochter van Eric en Donna, twee van de hoofdrolspelers uit de originele serie die tussen 1998 en 2006 op televisie was. De 15-jarige Leia brengt de zomer door bij haar grootouders, Red en Kitty Forman, opnieuw gespeeld door Kurtwood Smith en Debra Jo Rupp. In hun woonplaats Point Place (Wisconsin) raakt ze bevriend met hun buurmeisje Gwen en haar vrienden.
Lees meer onder de foto.
Naast Smith en Rupp zijn ook andere oorspronkelijke castleden te zien in ‘That ‘90s Show’. Topher Grace (Eric Forman), Laura Prepon (Donna Pinciotti), Wilmer Valderrama (Fez), Ashton Kutcher (Michael Kelso) en Mila Kunis (Jackie Burkhart) spelen mee in de reeks. De grote afwezige is Danny Masterson (Steven Hyde), die momenteel terecht staat op verdenking van verkrachting.
KIJK. Spin-off ‘That ‘90s Show’ krijgt officiële trailer
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
STREAMINGTIPS. Korte comedysprintjes voor de fans van ‘Dansaertvlamingen’
Hebt u al kennis gemaakt met de latte macchiato slurpende, cultuurminnende, koersvelo rijdende millennials van ‘Dansaertvlamingen’ op Streamz? Dan hebt u misschien niet alleen de smaak van natuurwijn te pakken, maar bent u net als de Meerwaardezoeker mogelijk ook op zoek naar meer... van hetzelfde. Prestigereeksen allemaal goed en wel, maar soms kunnen korte, luchtige en knapperige sketches nu eenmaal beter die tv-jeuk temperen. Een overzicht! -
Vergeet de minitas: XL-totebags zijn deze lente de grootste trend
Berg die minitassen voorgoed op en laat je innerlijke Mary Poppins stralen met een praktische én stijlvolle XL-tas. De big shopper maakt dit voorjaar eindelijk haar grote comeback. -
PREMIUMTV
Waarom Margot Hallemans drie maanden uit ‘Familie’ verdwijnt: “Dit had ik niet kunnen meemaken als ik aan de slag was gebleven”
‘Familie’ verliest tijdelijk een van haar vaste gezichten. Margot Hallemans (29) zal drie maanden niet te zien zijn als Hanne. Dat gebeurde op vraag van de actrice zelf, die naar eigen zeggen echt nood had aan een tv-pauze. In ‘TV Familie’ vertelt ze over die beslissing, en de “intense ervaringen” die ze meemaakte. “Ze hadden me bang gemaakt om alleen naar daar te gaan.” -
-
TV
STREAMINGTIP. ‘Love is Blind S4’: de liefde moet (soms) naar de oogarts
De ware liefde vinden, zonder dat je weet met wie je te maken hebt. Het klinkt zo’n beetje als de gemiddelde Tinder-date, maar de makers van Netflixshow ‘Love is Blind’ - waarvan het vierde seizoen vandaag start - hebben er wel een kijkcijferkanon mee beet. -
Livios
Ligt je terras er vuil bij? Met deze tips maak je het kraaknet zonder het te beschadigen
Maak nu alvast even tijd om je terras grondig te reinigen, zodat je er straks optimaal plezier aan beleeft. Met deze onderhoudstips van bouwsite Livios maximaliseer je je genot en minimaliseer je mogelijke schade en, dus, kosten. -
PREMIUMTV
RECENSIE. ‘Agent Elvis’: “Een losgeslagen, grofgebekte cartoon met verrassend veel waarheid én Priscilla Presley”
Elvis heeft het gebouw weer volop betreden. Met dank aan de Oscargenomineerde biopic van Baz Luhrmann maakt de King weer helemaal deel uit van de hedendaagse popcultuur en de nieuwste geanimeerde serie ‘Agent Elvis’ op Netflix moet dat momentum alleen nog maar meer verankeren. Of deze losgeslagen, grofgebekte cartoon over Elvis Presley als geheime superspion niet meer is dan een makkelijke manier om royalty’s te cashen of ook echt iets toe te voegen heeft aan het levensverhaal van dit legendarisch rockicoon? Evelien Delgouffe zoekt het in onze ‘Kijkgids’ voor u uit. -
HLN Shop
Voor nog geen 200 euro vliegen én slapen in Venetië, Berlijn of Londen: de scherpste reisdeals op een rij
Kriebelt het om op vakantie te vertrekken, maar wil je er niet te veel geld aan spenderen? Wie het slim aanpakt, kan ook voor een klein budget een leuke reis ondernemen, binnen én buiten Europa. ‘Low cost’ maatschappijen overtroeven elkaar met de meest interessante pakketreizen. HLN Shop helpt je bij het kiezen van een vakantie op jouw maat.