Na aanhoudend succes van ‘Sara’: VTM pakt deze maand uit met nieuwe telenovelle ‘Lisa’
TVFans van ‘Sara’, niet getreurd: de heruitzendingen van het populaire programma zijn bijna afgelopen, maar VTM pakt daarna meteen uit met een splinternieuwe telenovelle: ‘Lisa’.
Delen per e-mail
Wat als je zus aan de haal gaat met je droomjob én je prins op het witte paard, omdat je zelf te verlegen bent om ervoor te gaan? Dat ontdekken de kijkers in de gloednieuwe telenovelle ‘Lisa’, die op maandag 25 januari start bij VTM en op VTM GO.
Elf jaar na het sprookje over een lelijk eendje, brengt VTM nu een modern, romantisch verhaal over het verlegen meisje Lisa, dat droomt van een carrière in een hip marketingbureau. Met haar intelligentie en creativiteit heeft ze alles in huis om het te maken, maar haar extreme schuchterheid zorgt ervoor dat ze niet vooruit kan. Het is Lisa zelfs nog niet gelukt om aan het einde van een sollicitatiegesprek te geraken zonder dicht te klappen of weg te lopen. Zal ze haar verlegenheid overwinnen en haar dromen kunnen waarmaken?
Bekende cast
De hoofdrollen in Lisa, een productie van De Mensen, worden vertolkt door Tinne Oltmans (Lisa), Oscar Willems (Jonas) en Anouck Luyten (Katja). Ook acteurs als Issam Dakka (Mikhel), Naomi Janssens (Pilar), Lucas Van den Eynde (Mark), Hilde De Baerdemaeker (Suzanne), Hilde Heijnen (Dorine), Bert Verbeke (Gert) en Elke Van Mello (Renée) zijn te zien in de nieuwe telenovelle.
“Dit is een droom die uitkomt”, aldus Tinne Oltmans. “Toen ik een jaar of 14 was, werd Sara uitgezonden bij VTM en ik was echt een gigantische fan. Ik heb élke aflevering gezien en was helemaal mee met het verhaal en de love story. Ik keek telkens uit naar hoe het verhaal verder zou gaan. Ik hoop dat de kijkers even hard mee gaan leven met het personage Lisa als ik toen met Sara.”
‘Lisa’, maandag 25 januari om 20u40 bij VTM en op VTM GO. Vanaf dinsdag 26 januari neemt Lisa op weekdagen om 18.20 de fakkel over van de heruitzendingen van ‘Sara’.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energie Overstappen van energieleverancier is simpel. Waarom laten zoveel mensen dan besparing liggen?
Dat veel gezinnen vandaag onnodig te veel betalen voor hun energiecontract is ondertussen genoegzaam bekend. Energieregulator CREG merkt daarbij dat consumenten het te ingewikkeld vinden om van energieleverancier te veranderen. Mijnenergie.be bekijkt wat u moet weten om een goedkoper contact af te sluiten. -
Sparen Gratis renovatiekrediet voor ingrijpende ‘groene’ verbouwingen: dit zijn de voorwaarden en alternatieven
Tegen 2050 zouden bijna alle woningen in Vlaanderen energiezuinig moeten zijn, maar dan moet wel eerst ongeveer 95 procent nog gerenoveerd worden. Om al die groene verbouwingen te stimuleren, geeft de Vlaamse overheid vanaf dit jaar een renteloze lening voor energierenovaties. Spaargids.be bekijkt de (soms strenge) voorwaarden én de alternatieven. -
Sparen Starten met beleggen: zo vindt u goede beleggingsfondsen
Steeds meer beleggers stoppen een deel van hun spaarcenten in beleggingsfondsen. Maar wat als u (nog) niets van de beurs kent? Hoe vindt u de weg naar het juiste beleggingsfonds? Spaargids.be legt uit hoe u veilig kan starten. -
-
TV Op date met Vlaamse ‘Tarzan’ Diaz? MTV organiseert datingshow met sterren uit ‘Ex on the Beach: Double Dutch’
Tijdens het kijken van het MTV-programma ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ je oogje laten vallen op een van de kandidaten? Dan heb je geluk, want MTV organiseert een gloednieuwe datingshow met enkele van de deelnemers: ‘Daten met een Ex’. -
TV ‘Op Interventie’ achter de schermen van Genk - Slavia Praag: “Natuurlijk pakken we geweldplegers meteen op”
Voetbal kan wat teweeg brengen bij fans, en dat zullen de Limburgse agenten uit ‘Op Interventie’ geweten hebben. -
PREMIUM
Showbizz Mathijs F Scheepers uit ‘Black-Out’ blikt terug op 5 intense jaren vaderschap: “We moesten met ons zoontje drie à vier keer per week naar het ziekenhuis”
Op zondagavond is Mathijs F Scheepers (45) – waarvoor die F staat, houdt hij graag geheim – een terrorist in ‘Black-out’, de rest van de tijd is hij vooral papa van Elvis (5) en César (2). Twee flinke zonen, al waren de voorbije jaren behoorlijk heftig. De oudste werd elf weken te vroeg geboren en is doof aan één kant, de jongste werd tot voor kort nog elke nacht wakker. “Op den duur gingen mijn vrouw en ik al om halfnegen slapen...” -
TV Dit zijn de eerste beelden van het langverwachte 3de seizoen van ‘Dertigers’
Ze zijn terug: de bekendste vriendengroep van Vlaanderen keert weer terug naar het kleine scherm in ‘Dertigers’. In het langverwachte derde seizoen van de fictiereeks wordt de groep echter zwaar op de proef gesteld.
5 reacties
jean claude schepens
Jozef Van Schuerbeeck
Belle Fabry
Ruud Moret
Walter Lippens