“Met een barbecue, in bikini en onder de zon”: zo vierde Kathleen Aerts kerst in ‘Villa Zuid-Afrika: Kerst onder de Evenaar’
TVEen brandende zomerzon, aperitief aan het zwembad en struisvogel op de barbecue in plaats van kalkoen op het kerstmenu. Allesbehalve een traditionele kerst, maar ook in de kerstspecial van ‘Villa Zuid-Afrika’ passeert de kerstman. In ‘Villa Zuid-Afrika: Kerst onder de Evenaar’, op dinsdag 28 december om 20u35 bij VTM, gaan Kathleen Aerts en haar gezin jingle all the way om hun villa in Zuid-Afrika tot een kerstparadijs om te toveren.
De familie zette niet een, maar wel liefst twee kerstbomen en daardoor dromen zoontjes Jay en Lewis van een dubbele portie cadeautjes: “We hebben er twee: eentje binnen en eentje op het terras. Die staan hier al sinds begin oktober. Het kerstseizoen begint hier vroeger omdat het Sinterklaasfeest hier niet gevierd wordt", vertelt Kathleen. “Afrika is een beetje ver voor de Sint, hé.”
De Sint missen vinden de jongens niet erg, maar Lewis heeft een andere wens: de kerstman in het echt ontmoeten. Het ziet er echter naar uit dat de kerstman Jay en Lewis vergeten is. Ging hun brief verloren in de post of zijn ze stout geweest? Het gezin kan in ieder geval wel genieten van een lekker kerstdiner aan het zwembad: “We kwamen hier al overwinteren voor we echt naar hier verhuisden. Een witte kerst is mooi, maar wanneer heeft het op kerstavond nog eens gesneeuwd in België? Dan verkies ik de warmte. Kerstmis wordt hierdoorgaans gevierd bij dertig graden. En in bikini.”
Dertig graden klinkt al heel exotisch, maar het wordt nog warmer. In Kaapstad wordt Kerstmis traditioneel gevierd rond de ‘braai’, de barbecue. En daar staat ook geen kalkoen op het menu: “Hier leggen we struisvogelfilet op de barbecue", vertelt Kathleen. Al houdt zij het liever bij een vegan burger: “Ik ben geen vleeseter, dus ook andere Afrikaanse specialiteiten zoals springbok laat ik aan mij voorbijgaan. Ik hou het bij een vegan burger. Maar Steven en mijn zonen genieten ervan.”
Bekijk hieronder de preview van de kerstspecial ‘Villa Zuid-Afrika: Kerst onder de Evenaar’. Bekijk de volledige aflevering dinsdag 28 december om 20u35 niet op VTM 2 zoals gewoonlijk, maar op VTM.
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Na vertrek Adriaan Van den Hoof bij ‘Switch’: meerdere vrouwen beschuldigden Van den Hoof bij VRT van grensoverschrijdend gedrag
-
Spaargids.be
Pensioensparen op je 54ste? Behoed je voor deze grove fout
54-jarigen die aan pensioensparen doen, denken maar beter twee keer na over het bedrag dat ze dit jaar storten. Het kan bepalend zijn voor de sommen die ze de volgende tien jaar mogen storten en het fiscale voordeel dat ze daarbij genieten. Spaargids.be legt uit hoe de vork aan de steel zit. -
HLN Shop
Van kamado tot tafelgrill: zo kies je de ideale barbecue voor je tuinfeest
Het barbecueseizoen is weer een feit! Is jouw barbecue aan vervanging toe, of ontbreekt er nog één om je terras compleet te maken? Dan is het hoog tijd om de jacht te openen op de perfecte grill. Maar welk exemplaar uit het gigantische aanbod is nu ideaal om een hoofdrol op jouw tuinfeesten te vertolken? HLN Shop helpt je een barbecue op maat te selecteren. -
-
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
TV2
‘Huis gemaakt’ krijgt grote finaleweek met vier afleveringen op rij
Het VTM-verbouwprogramma ‘Huis gemaakt’ raast richting finale. Volgende week woensdag weten we wie van de koppels de sleutels van hun eigen droomhuis in ontvangst neemt. Om de laatste emoties op de voet te kunnen volgen, pakt VTM voor het eerst uit met een finaleweek van ‘Huis gemaakt’, met wel vier afleveringen op rij, van maandag tot en met donderdag, telkens omstreeks 20.35 uur, onmiddellijk na afloop van ‘Familie’. -
TV1
Héritier, Nidal en Thomas verkozen tot nieuwe Ketnet-wrappers
Ketnet heeft er drie nieuwe wrappers bij. Na een lange zoektocht, waarbij maar liefst 4.087 jongeren zich kandidaat stelden, werden uiteindelijk Héritier Tipo (22), Nidal van Rijn (19) en Thomas De Smet (22) verkozen tot nieuwe Ketnet-wrappers. -
TV
Deze week in ‘Familie’: Quinten is alles kwijt gespeeld en Cédric vermoedt dat zijn mama een affaire heeft
Romantiek, spanning en intrige. Dat zijn de klassieke ingrediënten voor een boeiende week ‘Familie’. Ook de verhuis van Louise (Charlotte Sieben), Kato (Alix Konadu) en Jelle (Maarten Cox) naar hun studentenkot zorgt voor heel wat commotie uiteraard.