Ligt er ook een fortuin op jou te wachten, zoals in ‘Erfgenaam Gezocht’? “Nauw contact houden met je familie is de boodschap”
TVZe zijn er, mensen die zonder het te weten recht hebben op een aanzienlijke som geld in de vorm van een erfenis. Naar hen gaat Axel Daeseleire vanaf vanavond op zoek, in zijn nieuwe programma ‘Erfgenaam Gezocht’ op VTM. Maar hoe kan je achterhalen of jij ook recht hebt op zo’n verloren erfenis? Notaris Joni Soutaer geeft tekst en uitleg. “Erfgenamen hebben tot 30 jaar na het overlijden de tijd om zich te melden.”
Stel het jezelf even voor: dat je recht hebt op een aanzienlijke som centen. Of misschien wel een kasteel of een indrukwekkende kunstcollectie. Van een overleden verre groottante of een achterneef zonder testament, bijvoorbeeld. Het gebeurt effectief, dat grote bedragen liggen te wachten op hun erfgenamen. Ze melden zich niet, of zijn onbekend of onvindbaar. Die ongeclaimde erfenissen belanden in de Belgische schatkist. Er staat momenteel voor meer dan 500 miljoen euro aan zogenaamde erfloze nalatenschappen op een rekening van de Belgische staat. In ‘Erfgenaam Gezocht’, dat vanaf vanavond (dinsdag) bij VTM is te zien, gaat Axel Daeseleire op zoek naar verschillende erfgenamen in binnen- en buitenland. Om hun hun erfenis van minstens 12.500 euro alsnog te overhandigen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Film
“Je achterwerk ziet er geweldig uit”: dit is de nieuwste Marvelreeks ‘She-Hulk: Attorney at Law’
Marvel Studios heeft de eerste trailer online gezet van ‘She-Hulk: Attorney at Law’. Actrice Tatiana Maslany speelt de sensuelere versie van de Hulk in de nieuwe serie. Jennifer Walters is het nichtje van Bruce Banner alias de Hulk (Mark Ruffalo). Via een bloedtransfusie krijgt ze een kleine dosis gammastralen binnen en wordt ze zo de vrouwelijke versie van haar neef. -
TV
“Je hebt maar één hart, hé”: al meteen tranen in eerste aflevering ‘Da’s dikke liefde’
Maandagavond wordt de eerste aflevering van ‘Da’s dikke liefde' uitgezonden op Play4. De trailer van het programma maakte al heel wat reacties los. -
TV
Bartel Van Riet en Dina Tersago testen de jungle badkamer in ‘Huis Gemaakt’: “Jij bent de ballerina van ons twee”
De moeilijkste verbouwing zit erop. Na de badkamer kunnen de ‘Huis Gemaakt’-koppels ademhalen in de tuin. Nu nog een wildernis, maar binnenkort - hopelijk - een idyllische oase van rust. -
-
PREMIUMSchellebelle
RECONSTRUCTIE. De Schellebellemoord, met peetvader Prosper als meesterbrein: “De enige vijand die Eddy had, was zijn papa zelf”
-
Gouden Giro
1+1 actie: schrijf je Gouden Giro-ploeg in voor de start van de volgende etappe en krijg er een gratis team bij
Arnaud Démare heeft de dertiende etappe in de Ronde van Italië op zijn naam geschreven. Ook jij kunt in deze Giro het zegegebaar maken door deel te nemen aan de Gouden Giro. Schrijf voor morgen om 13u15 jouw Gouden Giro-ploeg in en krijg er gratis een team bij. -
TV
Wim Helsen openhartig: “Relatie met mijn vader pas goed sinds hij gestorven is”
Wim Helsen kwam in ‘De Cooke & Verhulst Show’ zijn nieuwe zaalshow ‘Niet mijn apen niet mijn circus’ voorstellen. In de voorstelling heeft hij het onder andere over de moeilijke relatie met zijn vader. “Onze band was moeilijk. We hadden een moeilijke band tot hij gestorven is", zegt Helsen. “Veel van de dingen die ik zelf meedraag, die mij in de weg zitten om gelukkig te zijn, dat zijn dingen die ik onbewust heb meegekregen van mijn vader. Ik zag dat vroeger niet, ik zag hem alleen maar als een lastigaard. Nu is er verzoening en liefde.” -
TV
Viktor Verhulst en Francesco Planckaert strijden tegen elkaar in reeks battles: “Het is eigenlijk al 1 - 0"
In ‘Viktor vs Francesco: Het Belgisch Kampioenschap’ nemen deze twee bekende heren het tegen elkaar op in een reeks absurde battles. Na hun strijd in de Container Cup en de winst van Viktor, wil Francesco revanche.
10 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerBen Strubbe
Andy De Schieter
DANNY WITTEVRONGEL
Leen Demeyer
Didi Bellens