Knappe chef uit ‘Emily in Paris’ vindt geen werk meer
TV‘Emily in Paris’-ster Lucas Bravo (33) heeft in een interview met The Times onthuld hoe hij ‘zijn imago als knappe gast’ van zich af probeert te schudden nadat hij “van de ene dag op de andere werd geobjectiveerd” door zijn rol in de populaire Netflix-serie.
De Franse acteur werd beroemd door zijn rol als chef-kok Gabriel in de komedie. Maar hij heeft nu verteld dat de opmerkingen van fans over zijn goede looks hem “zeer onzeker” hebben gemaakt over zijn uiterlijk. Het voormalige model uit Nice beweerde dan ook dat hij vaak in een hokje is gestopt vanwege zijn knappe uiterlijk en dat ze in Frankrijk geen knappe koppen willen, maar “gebroken gezichten” die ‘karakter’ hebben.
In het interview zei hij dat het moeilijk is om als intelligent of interessant te worden gezien als je aantrekkelijk bent en dat hij vaak wordt getypeerd in rollen als bijvoorbeeld ‘de domme sportleraar’: “Het maakte me erg zelfbewust. Want als je nadenkt over die stereotypering en de mensen die het omvat, zie je altijd een gezonde, goed uitziende, gespierde persoon. Dat ben ik niet.”
Hij legde uit dat, hoewel hij in vorm probeert te blijven, zijn gewicht kan schommelen en dat er, eenmaal in de categorie ‘hartenbreker’, veel druk is om er goed uit te zien: “Ik wil niet perfect zijn”, zei hij. “Ik heb net heel mijn carrière gewerkt om dat tegen te gaan.” Hij zei dat het hebben van karakter, intelligentie en diepgang vaak wordt geassocieerd met lichamelijke gebreken in plaats van “esthetisch mooi” te zijn.
LEES OOK
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
Nora Gharib en Julie Van den Steen gaan naast Laura Tesoro ‘Het Jachtseizoen’ presenteren
-
Stiekeme vakantie met realitycollega: is ‘Temptation Island’-vedette Megan opnieuw verliefd?
Ze is een van de smaakmakers in het nieuwe seizoen van ‘Ex on the Beach: Double Dutch’, en het lijkt erop dat Megan Desaever aan haar deelname ook een lief heeft overgehouden. Zo is ze namelijk op vakantie met Joey Ceti, die ook in het programma te zien is. -
TV
STREAMINGTIP. ‘Painting with John S3’: de opvolger van Bob Ross
Tussen 1983 en 1994 bracht de Amerikaanse schilder Bob Ross z’n liefde voor het vak over in ‘The Joy of Painting’. Een waanzinnig succesvol concept, dat enkele jaren geleden een moderne twist kreeg met John Lurie. De Amerikaanse acteur/muzikant startte in 2021 met ‘Painting with John’, en de reeks - bij ons te bewonderen op Streamz - zit ondertussen aan z’n derde seizoen. -
-
TV4
Alles wat je moet weten over de finale van hitreeks ‘Succession’: wie volgt Logan Roy op?
-
Jobat
Gedemotiveerd, veel verlof en altijd 9-to-5? Zes clichés over ambtenaren onder de loep genomen
Volgens de recentste cijfers van het Salariskompas van Jobat.be is werken voor de overheid geen slecht idee. Onze overheid staat immers op de vijfde plaats in de rankschikking van de best betalende sectoren én de sectoren waar de medewerkers het gelukkigst zijn in hun professionele leven. Ambtenaren kampen echter wel met heel wat hardnekkige vooroordelen. Kloppen die? Kara Roggeman van de FOD Beleid & Ondersteuning (BOSA) geeft haar mening over zes hardnekkige clichés die circuleren over werken bij de overheid. -
TV
Uw tv-week in kijkcijfers. “Kijkgedrag zit even muurvast, al haken week na week kijkers af”
‘Thuis’ met uitgesteld kijken gedurende een week net boven de ‘gewone’ kaap van het miljoen fans. ‘Het Journaal’ met veel moeite net boven 900.000 kijkers. En onderaan de top 20 van meest bekeken tv-programma’s o.a. de herhalingen van ‘FC De Kampioenen’ en ‘Spoed 24/7’ en ‘De Columbus’, allemaal onder de grens van 500.000 kijkers. We stelden het vorige week al, en kunnen alleen maar bevestigen: de zomer slaat toe in tv-land. -
tv
Daarom kon superschurk Chris zo lang uit handen van de politie blijven: Maité is de mol in ‘Thuis’