Kijkers van ‘Bridgerton’ verbaasd: deze aanwijzing voor vervolg heeft iedereen gemist
TVNetflix heeft er met ‘Bridgerton’ alweer een monsterhit bij. Het historische drama van Shonda Rhimes is wereldwijd al door meer dan 63 miljoen huishoudens bekeken. Toch heeft het merendeel van die kijkers waarschijnlijk een subtiel detail gemist: in de laatste aflevering werd volgens trouwe fans een aanwijzing naar het vervolg verwerkt.
Delen per e-mail
Let op, dit artikel bevat spoilers!
Voor kijkers die niet weten waar ‘Bridgerton’ over gaat: de reeks is gebaseerd op de boeken van auteur Julia Quinn, die zich specialiseerde in historische romans. De serie speelt zich af in 1813 tijdens het Regency-tijdperk en focust op de high society in Londen. Centraal in de serie staat Daphne Bridgerton, die als oudste dochter van de machtige Bridgerton-familie haar intrede maakt op de competitieve huwelijksmarkt van Londen. Het blijkt vooral het ideale decor voor schandalen, verraad, jaloezie, (on)gezonde rivaliteit én onvermijdelijke lust tussen de twee belangrijkste personages uit het verhaal.
Hoewel een tweede seizoen nog niet officieel bevestigd is, lijkt alles erop te wijzen dat er wel degelijk een vervolg komt op de huidige verhaallijnen. Niet alleen door de immense populariteit en kijkcijfers, maar vooral door het feit dat de makers van ‘Bridgerton’ ook zélf lijken te hinten naar de voortzetting van de reeks. Zo raken de kijkers maar niet uitgepraat over het einde van de laatste afleveringen van seizoen één: er is plots een bij in de kamer te zien.
Teken aan de wand?
Trouwe lezers van de boekenreeks van Quinn wisten niet wat ze zagen. Volgens hen is de bij in de ruimte dan ook een directe en duidelijke verwijzing naar het tweede boek ‘The Viscount Who Loved Me’. Die novelle draait niet meer rond Daphne, maar wél rond haar oudere broer Anthony. Het boek begint met de inhuldiging van Anthony Bridgerton als graaf, nadat zijn vader overlijdt aan... een bijensteek. Doorheen het hele boek speelt de bij bovendien nog een belangrijke rol, want ook Anthony’s geliefde Kate Sheffield wordt getroffen door een bijensteek.
Een teken aan de wand dus, zo oordelen kijkers nu. Al wakkert ook showrunner Chris Van Dusen alle geruchten aan: “Ik heb het gevoel dat het eerste seizoen vooral over Daphne en haar liefdesverhaal met Simon ging”, zei hij tijdens een interview met Newsweek. “Maar omdat dit een gezin van acht kinderen is en er acht boeken zijn, zou ik me graag kunnen concentreren om alle verhalen van alle broers en zussen te vertellen.”
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Multimedia Is het nog de moeite om te investeren in een fototoestel?
Omdat de camera’s in onze smartphones steeds beter worden, lijkt het dom om nog in een fototoestel te investeren. Onze techredacteur zocht naar de belangrijkste verschillen tussen de twee. -
TV ‘Bridgerton’-actrice Phoebe Dynevor: “Toen ik samen met mijn grootouders keek, spoelde ik alle seksscènes door”
Phoebe Dynevor (25) is momenteel te zien op Netflix in de populaire serie ‘Bridgerton’. Meer dan 63 miljoen accounts keken al naar het historisch drama. Ook de actrice zelf keek al samen met haar familie - inclusief haar grootouders - naar de afleveringen, maar haar seksscènes spoelde ze toch maar snel door. In een recent interview met BBC Radio vertelt ze dat ze de afstandsbediening steeds stevig in haar handen hield. -
TV Dit was Big Brother aflevering negen: de laatste stuiptrekking van Terror Theo
Juicht ende jubelt, want maandag werd de tweede week van het vernieuwde ‘Big Brother’ ingezet op VIER. Vanavond is te zien hoe Terror Theo zelf voor een exit kiest én wat daarvan de gevolgen zijn voor Els en René. -
-
TV Brulboei Theo na z’n spraakmakende exit uit ‘Big Brother’: “Ik heb spijt van m’n uitspraken”
“Het spijt me dat ik sommige mensen gekwetst heb.” Theo Sijtzema (54) blikt in een eerste reactie terug op z'n bewogen deelname aan ‘Big Brother’. De Nederlander besloot donderdag zelf uit het spel te stappen. -
TV De hele wereld kijkt naar pikante Netflix-reeks ‘Bridgerton’, maar de reacties zijn verdeeld: “Seks is één ding, verkrachting iets heel anders”
Netflix heeft er sinds deze maand alweer een grote hit bij. ‘Bridgerton’, een historisch drama door de makers van ‘Grey’s Anatomy’, is zowel in ons land als in vele andere landen het best bekeken programma van het moment. Ondanks de hype krijgt de reeks echter gemengde reviews. Er zijn namelijk enorm veel pikante scènes, en historisch correct is het plaatje al helemaal niet. “We vinden het belangrijker om inclusief te zijn dan om gelijk te hebben.” -
Sparen Na de tariefverhogingen bij sommige banken: hoe gemakkelijk is het om over te stappen?
KBC kondigde begin deze maand al aan dat ze een aantal van haar tarieven fors optrekt. Ook bij andere banken zijn er belangrijke wijzigingen. Maar wat als u daar als klant niet mee akkoord gaat? Kan u dan gemakkelijk overstappen en is daar ook een kostprijs aan verbonden? Spaargids.be belicht de werking van de (gratis) bankoverstapdienst. -
Jobs Wat als je niet op pensioen wil gaan? Dit zijn de regels voor werken na 65
Het pensioen van tv-icoon Martine Tanghe gaf een nieuwe impuls aan het debat over werken na 65. Wil je blijven werken hoewel je op pensioenleeftijd bent? Of ben je al met pensioen, maar wil je toch iets bijverdienen? Jobat.be bekeek de regels.
0 reacties