Hoe stierf de eerste echtgenoot van Carole Baskin? “Gewurgd en gedumpt boven de Golf van Mexico”
TVWat is er gebeurd met de verdwenen echtgenoot van Carole Baskin (58)? Het is een vraag die mensen over de hele wereld bezighoudt sinds de documentairereeks ‘Tiger King' in première ging op Netflix. Zijn voormalige advocaat heeft nu zijn theorie bekendgemaakt.
In ‘Tiger King' is te zien hoe Don Lewis, de echtgenoot van dierenrechtenactivist Carole Baskin op 18 augustus 1997 verdwijnt. Hij is dan 59 jaar oud. Carole, die veel jonger is dan hij, erft zijn enorme fortuin en zijn exotische dieren. In de documentaire uiten verschillende mensen, waaronder Joe Exotic, al snel hun vermoedens: Carole zou haar echtgenoot aan haar tijgers gevoerd hebben.
Carole ontkent dat ze iets met zijn verdwijning te maken heeft. “Toen de regisseurs van de Netflix-documentaire ‘Tiger King’ vijf jaar geleden bij ons kwamen, zeiden ze dat ze een variant van ‘Blackfish’ (een documentaire over dierenmishandeling in Sea World, red.) wilden maken, maar dan met grote katten." Maar Carole noemt de documentaire nu “een verzameling leugens en toespelingen van mensen die geen enkele geloofwaardigheid bezitten." Haar theorie over wat er met Don gebeurd is? Volgens haar had haar echtgenoot Alzheimer - iets dat niet bewezen is. “Ik maakte een afspraak voor hem om met specialist Dr. Gold te spreken", zegt Carole daarover. “Maar hij verdween voor de afspraak.”
Sowieso vermoord
Toch doen er nog andere theorieën de ronde. Joseph Fritz, de voormalige advocaat van Don, heeft zo zijn eigen idee over wat er die bewuste dag gebeurd is. Die doet hij uit te doeken in het programma ‘A Tiger King Investigation with Nancy Grace’. “Het lijdt geen twijfel dat hij is vermoord", zegt Joseph daarin. “Hij hield van zijn katten. Hij zou hen nooit hebben achtergelaten, nooit. Hij was zo trots op die katten, hij hield van hen. Een bepaalde kracht heeft hem gedwongen om te vertrekken", denkt Joseph dus.
De advocaat heeft een sterk vermoeden wat er met Don gebeurd is - en dat heeft niets te maken met tijgers. “Don Lewis was misschien ongelofelijk rijk, maar hij was erg gierig. Ongelofelijk gierig. Wat hem zeker gelokt zou hebben, is een goede deal voor een vliegtuig. Ik neem aan dat dat is wat er gebeurd is. Dat hij naar de Pilot Country Estates gelokt is om naar een vliegtuig te komen kijken. Ik heb gehoord dat hij op de achterbank van een vliegtuig gewurgd is en boven de Golf van Mexico gedumpt is.”
Wie verantwoordelijk is voor Don’s verdwijning, weet de advocaat echter niet. “Ik weet niet wie een moordenaar is en wie niet, maar ik weet wie een leugenaar is”, zegt hij. “En ik kan bevestigen dat iemand hierover liegt.”
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
‘Gestrand op Honeymoon Island’, nieuw datingformat van ‘Blind getrouwd’-bedenkers, in wereldprimeur op VTM2
De Deense bedenkers van ‘Married At First Sight’ - bij ons ‘Blind getrouwd’ - pakken uit met een nieuw, verrassend datingformat. Trouwen, elkaar leren kennen en tegelijkertijd overleven? We zullen zien of de duo’s erin slagen in ‘Gestrand op Honeymoon Island’. Het innovatieve concept wordt voor het eerst gemaakt en uitgezonden in Vlaanderen door VTM2. -
Tweakers
Gamen zonder console, maar met je smartphone? Dit topgadget bespaart je op termijn flink wat centen
Fervent gamer en vaak onderweg? Dan ben je mogelijk gebaat bij een controller waar je smartphone in past. “Voor iets meer dan 100 euro kun je heel fijn gamen en ligt er een hele wereld aan – vaak gratis – spelletjes aan je voeten”, zegt Wout Funnekotter, hoofdredacteur bij technologiesite Tweakers. Hij onderwierp de twee meest gangbare controllers voor smartphones aan een vergelijkingstest. -
TV
‘Tiger King’ al in 64 miljoen huishoudens op de buis geweest
De Netflix-hit ‘Tiger King: Murder, Mayhem and Madness’ is in een maand tijd in 64 miljoen huishoudens bekeken. De documentaire over tijgerfokker/politicus Joe Exotic verscheen op 20 maart en groeide, mede doordat veel mensen thuis zitten als gevolg van de coronacrisis, uit tot een fenomeen. -
-
TV
Netflix bevestigt: spin-off ‘That ‘90s Show’ krijgt tweede seizoen
Goed nieuws voor de fans van ‘That ‘90s Show’. De spin-off van de populaire reeks ‘That ‘70s Show’ krijgt binnenkort een tweede seizoen. Dat heeft Netflix vrijdag aangekondigd. -
Independer
Aangereden nadat je hard moest remmen door de laaghangende zon: wie is er dan aansprakelijk?
Deze week mogen we flink wat zon verwachten. Dat doet deugd, maar het levert ook extra risico's op wanneer je de baan op moet. Immers, de zon hangt tijdens de winterperiode laag, wat de zichtbaarheid tijdens het autorijden serieus bemoeilijkt. Een kop-staartbotsing is dan snel gebeurd. Bepalen wie aansprakelijk is voor de schade kan dan moeilijk zijn. Independer.be zet daarom vier mogelijke botsingen - en hun gevolgen - op een rij. -
TV
Dina Tersago is terug met een heftig seizoen van 'Boer zkt. Vrouw’: “Het was met veel ups en downs”
Dina Tersago (44) gaat opnieuw op zoek naar dé grote liefde voor vier boeren en één boerin. En dat blijkt geen gemakkelijke opdracht. “Ik dacht dat ik na al die jaren het koppelen onder de knie had. Maar ik moet eerlijk zijn: het was met veel ups en downs”, geeft de presentatrice toe. Het gloednieuwe seizoen van ‘Boer zkt. Vrouw' belooft dan ook zeer heftig te worden. “Ze hebben mijn hart gebroken”, klinkt het bij één van de kandidaten. -
TV
Gert Verheyen neemt een 3D-popje van zijn vriendin mee in ‘Over De Oceaan’: “Je zou denken dat ze het is”
Geen brief of een foto van zijn geliefden om het gemis op te vangen voor Gert Verheyen (52). De voetbalanalist nam zijn vriendin Inès in zijn broekzak mee ‘Over De Oceaan’. Ze gaf hem een 3D-popje van zichzelf. Een populair geschenk, zo blijkt.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer