GEZIEN? ‘James De Musical’: “Prima entertainment, maar is het leven van Natalia echt een musical waard?”
TVOnze tv-recensenten laten hun kritische blik vallen op elk nieuw programma. Vandaag bekijkt Bram De Brabander ‘James De Muscial’ op Play4, een showprogramma waarin James Cooke - jawel - een musical maakt over hete leven van acht BV’s. “Tempo primeerde op diepgang, waardoor potentieel interessante anekdotes vakkundig de kiem in gesmoord werden.”
Nog meer programma’s ontdekken? De onverbloemde mening van onze journalisten lees je hier.
Wat James Cooke ook moge beweren in z’n nieuwe showprogramma: nee, niet iedereen verdient een musical. Of ziet u het al voor zich, zo’n monsterproductie op Broadway rond de spaak gelopen huwelijken van uw tante Ria? Met in de hoofdrol een actrice à la Nicole Kidman - in elk geval een ster die uw familielid ruimschoots overtreft qua looks - en als moment suprême de dieptragische doch bombastische song ‘Ik was alleen maar goed om elke dag te koken’. Geef toe, is onze dagelijkse routine ook zonder geforceerde zangstondes al niet zwaar genoeg?
Nee, aldus diezelfde Cooke, die dan maar besloot de levensloop van acht BV’s in een musical te gieten. Helaas stond creativiteit niet bovenaan het verlanglijstje bij de selectie van de bekende koppen. In de eerste aflevering mocht zo Natalia opdraven - een tv-figuur wiens doen en laten reeds ruimschoots gedocumenteerd is in allerlei magazines en tv-vehikels. Zelfs van dochtertje Bobbi-Loua kan elk boertje nauwgezet gevolgd worden op sociale media.
(Lees verder onder de video.)
Prima entertainment
Verrassende onthullingen bleven dan ook uit in ‘Natalia, de musical’. Tempo primeerde bovendien op diepgang, waardoor potentieel interessante anekdotes zelfs vakkundig de kiem in gesmoord werden. “Op m’n geboortekaartje staat Nathalie, maar op m'n identiteitskaart Natalia. Ik snap niet hoe dat komt", biechtte de zangeres bijvoorbeeld op. “Heel bizar, ja”, reageerde James, om vervolgens snel van onderwerp te veranderen. De popdiva leerde wel iets anders bij: jeugdvriendinnen worden effectief ouder. “Amai, gij zijt volwassen. Ja, gij groeit ook, hé”, bulderde ze bij het weerzien van een zekere Natascha.
Gelukkig waren de muzikale intermezzo’s wel tot in de puntjes uitgewerkt, met als summum het jolige ‘Kom Baby’, een hymne over Natalia’s eerste date met haar huidige levensgezel Frederik en de moeilijke bevalling van hun dochter. Nadien verschenen vader en kind ten tonele, in het gezelschap van Anastacia - eens een gerenommeerde zangeres, nu vooral de beste vriendin van ons groot lawijt uit de Kempen. Prima entertainment daar niet van. Maar of dat wil zeggen dat het leven van Natalia per se een musical waard is? Tante Ria vindt zichzelf alvast veel interessanter.
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mijntelco
Een iPhone voor 179 euro... mét abonnement: doe je voordeel aan zo'n deal?
-
TV
KIJK. Cameraman smakt activist omver wanneer die finale van Zweedse dansshow wil verstoren
Klimaatactivisten hebben de finale van de Zweedse tv-show ‘Let’s Dance’ verstoord. Activisten van Restore Wetlands renden het podium op met poederverf en een spandoek. Op beelden is te zien dat een cameraman ingreep waarna de demonstranten snel uit de studio werden verwijderd. -
TV
“Dan gaat je tikker, hé”: Andy Peelman zet dringende achtervolging in op verdachte in ‘Andy op Patrouille’
Voor zijn laatste patrouille maakt Andy Peelman (39) deel uit van het zogenaamde Lakeshore korps in Canada, en ook daar valt het werk niet te onderschatten. Op een dag krijgt het plaatselijke politiekorps een verontrustende oproep binnen wegens partnergeweld. Vervolgens wordt de achtervolging op de voortvluchtige dader meteen ingezet. “Dit is zéér uitzonderlijk.” -
-
De klassieke, rechthoekige handtas is passé. Dit model is wél erg hot deze zomer
-
vtwonen
Gebruik kattenbakkorrels en koffieprut: met deze tips vermijd je een stinkende vuilnisbak in de keuken
Het is misschien wel één van de minst favoriete spullen in huis: de vuilnisbak. Vaak een doorn in het oog, maar wel essentieel en onmisbaar in de keuken. Nog vervelender wordt het als de vuilnisbak gaat stinken. De inhoud is al geen pretje, maar al helemaal niet als de geur zich door huis verspreidt… bah! Dit kun je doen tegen een stinkende vuilnisbak volgens vtwonen.be. -
TV
‘Blind gekocht’-team in tranen bij laatste reveal van het seizoen: “Dan weet je weer waar je maanden hard voor gewerkt hebt”
Het vijfde seizoen van ‘Blind gekocht’ loopt alweer op z’n einde. Maar niet voordat Bart en Kinga de allerlaatste reveal - die van het huis van Jan, Kim en zoontje Thor - onthullen. En bij die onthulling komen heel wat traantjes aan te pas. “Je ziet dat zij ontroerd en blij zijn, dan weet je weer waar je maanden hard voor gewerkt hebt. Dat je de juiste belissingen en keuzes hebt genomen", aldus Bart. “De essentie van ‘Blind gekocht’ is dat we mensen een nieuwe start kunnen geven in hun leven als ze iets moeilijk hebben voorgehad. Dit project is een mooie synthese.” -
Showbits
Maksim Stojanac over einde ‘#LikeMe’: “Slotconcerten zijn definitief”
28 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerStroobants Alexander
Rene Van Roosbroeck
luc boeckx
Heidi Werbrouck
Marc Geerts