De liefde viert hoogtij in seizoensfinale van ‘Lisa’
TVNa twee seizoenen van aantrekken en afstoten vielen Lisa (Tinne Oltmans) en Jonas (Oscar Willems) elkaar tijdens de seizoensfinale van de telenovelle eindelijk liefdevol in de armen. Voor Gert (Bert Verbeke) ziet de toekomst er minder rooskleurig uit.
Lisa zag haar leven aan zich voorbij flitsen toen ze aangereden werd door een wagen. Dit deed haar beseffen “wie ze ziet wanneer ze haar ogen sluit”: Jonas. Ze ging haar droomprins vastberaden achterna en vond hem net op tijd, voordat hij op het vliegtuig naar L.A. kon stappen. Daarna verklaarden de twee elkaar eindelijk openlijk de liefde.
Gert (Bert Verbeke) was in de seizoensfinale van de telenovelle nog steeds nergens te bespeuren. Al vond een wandelaar wel zijn ring in een plas bloed terug…
Leven Jonas en Lisa nog lang en gelukkig samen of blijft hun sprookje niet duren? En zien we Gert ooit nog terug of is het game over voor de broer van Jonas, die dit seizoen voor heel wat spanning zorgde? Dat ontdekt de VTM-kijker in het derde seizoen van de telenovelle ‘Lisa’, dat later dit voorjaar van start gaat.
Lees ook:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Showbizz9
Luchtbeelden tonen mensenzee bij eerste opnames ‘Tien om te zien’: “Vanaf nu meer plaats aan podium én schermen op het strand”
‘Tien om te zien’ is helemaal terug. Vanavond zakte er heel wat volk af naar de zeedijk van Westende, en dat was gisteren niet anders. Op de site zelf konden 3.000 toeschouwers gisteren genieten van de show. Dat was de maximumcapaciteit. 2.500 mensen moesten naar schatting de show dan maar volgen vanop de dijk of het strand. “Dat mensen zo massaal naar ‘Tien om te zien’ zijn afgezakt, is natuurlijk geweldig. Het bewijst dat de muziekshow nog steeds immens populair is”, laat VTM weten. -
Spaargids.be
1.200 euro extra pensioen per maand: hoe krijg je dat bij elkaar?
1.200 euro. Die extra som acht de Belg nodig naast het wettelijk pensioen, wil hij of zij goed voorbereid de pensioenjaren aanvatten. Pas dan is comfortabel blijven leven mogelijk en komt de huidige levensstandaard niet in gevaar. Maar hoe spaar je dat vermogen bijeen? Pensioensparen en beleggen vormen het antwoord. Spaargids.be zet uiteen hoe je dat slim aanpakt. -
TV
‘Bake Off’ vindt nieuwe locatie: “Eindelijk een backstage van steen”
‘Bake Off’ heeft een nieuwe locatie. Het kasteeldomein Groenenberg in Sint-Pieters-Leeuw vormt dit jaar de groene omgeving waar de baktenten worden opgesteld. De opnames voor het reguliere seizoen, de juniorreeks en de kerstspecial vinden er plaats. -
-
TV
Durft Aagje Vanwalleghem voel-opdracht in ‘Waarheid, durven of doen’ uitvoeren? “Kan het bijten?”
In de derde aflevering van ‘Waarheid, durven of doen’ op VTM kunnen de kandidaten keien verdienen als ze het object kunnen raden wat ze net in de voelbox gevoeld hebben. Aagje Vanwalleghem is niet zo’n grote fan en vraagt bang of het kan bijten. “Leeft het?”, klinkt het twijfelend. “Ik ben daar echt geen held in. Kan het bijten?” -
PREMIUM5
Onopgeloste moord onthulde gruwelijke geheim van Belgische sekteleider: “In Lier liet hij vrouwen door gemaskerde mannen bevruchten”
-
TV
STREAMINGTIP. ‘Don’t Make Me Go’: hartverwarmende roadtrip met vader en dochter
Wanneer een alleenstaande vader verneemt dat hij terminaal is, wil hij zijn tienerdochter meenemen voor een allerlaatste roadtrip van Californië naar Florida. Wat dan zou kunnen volgen is een zwaarwichtig drama, maar dat wordt het niet. ‘Don’t Make Me Go’ is een hartverwarmend verhaaltje over een vader die zijn rebellerende tienerdochter nog zo veel mogelijk wijsheden wil meegeven. -
Livios
Tuinieren in juli: deze 10 klussen doe je best nu
De zomer is het hoogseizoen van je tuin. Je spendeert er veel tijd, je kan groenten en fruit oogsten en er staan nog heel wat planten in bloei. Maar er moet ook geklust worden. Bouwsite Livios zet de 10 belangrijkste tuinklussen in juli op een rijtje.
5 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerSabine De Raedt
Alain Ameel
Maggy Goessaert
Marc Segers
Steffi Vangansbeke