De kandidaten voor het nieuwe seizoen van 'Blind getrouwd' zijn bekend!
TVMet tien zijn ze dit jaar, de deelnemers van 'Blind getrouwd'. Verwachtingsvol, maar wellicht ook met klamme handen, zeggen ze aanstaande maandag volmondig 'ja' tegen een onbekende. Maak hier kennis met Mike (39), Wendy (30), Tim (30), Esther (31), Marjolein (36), Damiano (38), Frie (29), Aljosja (29), Lieve (28) en Toon (30).
Marjolein Faes is 36 jaar, komt uit Antwerpen en is life coach. Ze is spontaan, goedlachs en houdt van urenlang praten. “Ik ben nu op zoek naar een relatie die veel meer rust en stabiliteit biedt, terwijl het voordien veel meer om plezier ging, meer ‘we zullen wel zien’”, zegt Marjolein.
Wendy Dirven is dertig jaar en stewardess uit Antwerpen. Ze is een gevoelsmens en een bezige bij met veel hobby’s zoals fitness, bodypump en schilderen. “Het is wel angstaanjagend om te trouwen met iemand die je niet kent, maar ik hoop dat dat ook gewoon plezant kan worden en dat we ons amuseren samen. Dat mijn toekomstige iemand is die ook gewoon kan genieten van heel dit avontuur”, zegt Wendy.
Lieve Vanoverschelde is 28 jaar en maatschappelijk werkster uit Brugge. Ze is lief, vrolijk, dol op naaien en reizen. Ze is overtuigd dat ‘Blind Getrouwd’ voor haar zal werken. “Ik ben er niet 90 maar 100% van overtuigd dat daar een goede jongen zal staan in het stadhuis”, zegt ze.
Esther van Kuijk is 31 jaar en jobbemiddelaar uit Mechelen. Ze is rationeel, behulpzaam, humoristisch, recht voor de raap en een familiemens. “Ik heb tijd nodig om naar iemand toe te groeien, dus laat dit vijf weken durende experiment een grote uitdaging zijn voor mij. Ik ben zeer nieuwsgierig wat dat gaat geven”, zegt Esther.
Frie Van den Brande is 29 jaar en een applicatiespecialist IT uit Boom. Ze is een echte bezige bij met 1001 hobby’s en is heel erg familiegericht. “Het beste dat me kan overkomen is dat de experten voor mij een man in petto hebben met wie ik super goed overeen kom, met wie ik een heel goede relatie kan opbouwen en met wie ik getrouwd blijf voor de rest van mijn leven”, zegt Frie.
Mike Van Ryssel is 39 jaar en is project manager uit Evergem. Hij is sportief, optimistisch, houdt van grote uitdagingen en heeft een grote liefde voor de fiets. “Ik ben op het punt gekomen dat ik erg graag een relatie wil en ik geloof er heilig in dat een goede relatie een meerwaarde is in je leven. Iemand hebben die jou graag ziet en die er altijd is voor jou, en omgekeerd… dat is het mooiste wat er is, toch?”, zegt Mike.
Aljosja Van der Straeten is 29 jaar en is een ambtenaar uit Gent. Hij heeft veel gevoel voor humor, is sportief en quizt graag. Hij vindt van zichzelf dat hij kieskeurig is. “Ik vind het heel moeilijk om iemand tegen te komen die echt goed bij mij past en daar zoek ik wel naar. Ik ga geen relatie beginnen met iemand die maar half bij mij past, dus ik hoop dat de experten goed gekozen hebben want ik ben niet makkelijk als het op partnerkeuze aan komt”, zegt Aljosja.
Damiano Fiore is 38 jaar en is leraar en personal trainer uit Huldenberg. Hij is open, humoristisch, zeer sportief, gevoelig en empathisch. Hij hoopt dat mensen hem niet zullen zien als een ‘playboy’ “De eerste indruk die mensen van me hebben komt helemaal niet overeen met hoe ik ben en dat is een pijnpunt. Mensen denken vaak ‘Dat is een player, die heeft weinig inhoud, dat zal wel iemand zijn die elk weekend weggaat en iemand mee naar huis neemt.’ Ik moet me precies altijd bewijzen en daar heb ik het soms wel moeilijk mee, want dat houdt me tegen om mensen te leren kennen.”
Toon Nauwelaerts is 30 jaar en is zelfstandig bankagent. Hij is open humoristisch en een zachte pit met een harde bolster. Hij gelooft in de wetenschap achter ‘Blind Getrouwd’. “Ik ben een rationeel iemand, daarom was mijn nieuwsgierigheid geprikkeld en geloof ik ook wel dat je ‘gelinkt’ kan worden aan elkaar.”
Tim De Winter is dertig jaar en is zelfstandig verzekeringsagent uit Hofstade. Hij is positief ingesteld, speelt American football, houdt ervan om jeugdactiviteiten te coördineren en is dol op gezelschapsspelletjes. Hij is benieuwd of hij ook effectief verliefd zal worden. “Normaal word je verliefd op iemand in plaats van rationeel te werk te gaan, maar dit experiment werkt andersom. Hier zou al een basis moeten zijn dus ik ben benieuwd of dat effectief zo is, en ook of er daarna gevoelens zullen volgen”, zegt Tim.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wikipodcast
Erik Van Looy: “Na mijn overstap naar Vier heb ik geen televisieprijzen meer gewonnen. Op de VRT won ik echt alles”
-
TV
STREAMINGTIP. ‘Cash Truck’: nog een portie Jason Statham, alstublieft
Niets zo goed om de sleur van de werkweek even te doorbreken als een stevige actieprent. En wanneer de hoofdrol vertolkt wordt door Jason Statham, hoor je ons helemaal niet klagen. Streamz+ had dat door, want zij gooien vanaf vandaag ‘Cash Truck’ - mét de Britse superster, jawel - op hun platform. -
Mijntelco
Populaire smartphonedeals onder de loep: interessant of te mooi om waar te zijn?
Om de zoveel tijd pakken telecomoperatoren ermee uit op hun website: interessant ogende smartphonedeals. De nieuwste smartphone van Apple of Samsung tegen een zeer voordelige prijs, in ruil voor een abonnement bij een provider: het doet heel wat klanten overstag gaan. Maar zijn die deals ook voordelig? En zo nee, zijn er dan totaal geen zaakjes te doen? Mijntelco.be pluist het uit. -
-
TV
STREAMINGTIP. ‘More Than This’: liefde in alle kleuren
-
TV
“Dan gaat je tikker, hé”: Andy Peelman zet dringende achtervolging in op verdachte in ‘Andy op Patrouille’
Voor zijn laatste patrouille maakt Andy Peelman (39) deel uit van het zogenaamde Lakeshore korps in Canada, en ook daar valt het werk niet te onderschatten. Op een dag krijgt het plaatselijke politiekorps een verontrustende oproep binnen wegens partnergeweld. Vervolgens wordt de achtervolging op de voortvluchtige dader meteen ingezet. “Dit is zéér uitzonderlijk.” -
Celebrities
Matthijs van Nieuwkerk gaat in gesprek met ontslagen ex-medewerkers over grensoverschrijdend gedrag
Eén van ex-medewerkers die de Nederlandse presentator Matthijs van Nieuwkerk (62), vooral bekend van ‘De wereld draait door’ aankloeg in de pers wegens grensoverschrijdend gedrag heeft gesprekken gehad met hem. Oud-visagiste Jelleke van Rijsoort heeft daar twaalf jaar op gewacht, sinds haar plotselinge ontslag in 2011. “Dat geeft erkenning”, vertelt ze dinsdagavond in ‘RTL Boulevard’. -
Mijnenergie
Welkomstkorting van 500 euro voor gas en stroom? Zo mispak je je niet aan de kleine lettertjes
14 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageermarcella van camp
Jorine Stroobants
Noël Onselaere
Katja Schraudy
Diana De Wit