De coaches saboteren elkaar met beruchte block-knop in ‘The Voice Kids’: “Nu is het wel goed geweest”
TVTijdens de eerste Blind Auditions van ‘The Voice Kids’ ging nieuwkomer Duncan Laurence met heel wat talent aan de haal. Vrijdag zoeken de coaches de concurrentie op door elkaar meermaals buiten spel te zetten met de block-knop: “Vorige week was het Duncan zijn week maar nu is het wel goed geweest”, vertelt Laura Tesoro. Ook andere trucjes worden uit de kast gehaald om de beste kandidaten in hun team te krijgen.
“De strategie is: blocken op het juiste moment en de andere coaches een toontje lager laten zingen”, lachen Marthe, Julia en Hanne van K3. De vrouweliijke coaches spannen dan ook samen: “K3 gaat je echt niet in een glitterkleedje steken, dat is een misvatting. Ik heb ze hier al drie seizoenen bezig gezien en ze doen het fantastisch. Allez, niet dat ik partij kies”, lacht Laura die geblockt werd door Metejoor.
Naast elkaar saboteren via de block-knop, schudden de coaches ook heel wat andere trucjes uit hun mouw om de talentvolle kandidaten te strikken voor hun team. Zo komt Metejoor met een voorstel: “Moet ik een koprol doen of een salto? Ik ga voluit om jou te overtuigen.”
Dat er veel talent zit tussen de kandidaten valt niet te ontkennen. Dat bewijst ook Noor (14) uit Deinze. Ze houdt van 80’s muziek dankzij haar papa die eveneens muzikant is in de oer-Gentse pop-rockband Biezebaaze: “Ik ging altijd mee naar zijn optredens en na een tijdje mocht ik meedoen met zijn bekendste liedje ‘Loetsebollekezoetse’.” Noor en papa Kurt brengen het nummer samen en zorgen voor een hartverwarmend ‘papa-dochtermoment’.
BEKIJK OOK: Is Julia klaar om te coachen in ‘The Voice Kids’
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV
STREAMINGTIP. ‘Love is Blind S4’: de liefde moet (soms) naar de oogarts
De ware liefde vinden, zonder dat je weet met wie je te maken hebt. Het klinkt zo’n beetje als de gemiddelde Tinder-date, maar de makers van Netflixshow ‘Love is Blind’ - waarvan het vierde seizoen vandaag start - hebben er wel een kijkcijferkanon mee beet. -
Spaargids.be
Hoe veilig zijn jouw centen bij de bank? En wat met buitenlandse instellingen?
De bankensector kan nog niet meteen opgelucht ademhalen na de noodovername van Credit Suisse. Het aandeel van Deutsche Bank zakt vandaag namelijk met 13 procent. Ook andere Europese banken noteren deze voormiddag verliezen. Hoe veilig is je geld op de bank, indien deze trend zich blijft verder zetten? Spaargids.be zocht het voor je uit. -
TV
“Is dat mijn eerste opdracht? Auw”: makelaar Kinga heeft moeilijke klus te klaren in ‘Blind gekocht’
In de voetsporen van Béa Vandendael treden is sowieso al geen makkelijke opdracht, maar ook daarnaast krijgt nieuwkomer Kinga Kantorska het niet bepaald makkelijk in ‘Blind gekocht’. De eisen van de kandidaten zijn namelijk allesbehalve mals. “Wat een opsomming.” -
-
tv
Lisa werkt als escorte: “Ik neem altijd speeltjes mee naar klant, zonder orgasme ben ik slechtgezind”
In ‘Alloo SEXpliciet’ brengt Luk Alloo escorte Lisa naar een afspraak met één van haar vaste klanten. Lisa zette al op haar 18de haar eerste stappen in de seksindustrie. Nu runt ze een liefdeshuis met een escortservice. Maar ze is ook de fiere mama van een jong zoontje. Tijdens de autorit vertelt ze aan Luk hoe ze het leven als escorte combineert met haar gezin. “Tijdens het weekend werk ik bijna nooit. Of heel zelden een paar uurtjes als mijn zoontje zijn middagdutje doet”, vertelt ze. -
PREMIUMTV
Jeroom maakt roadtrip door Canada om assen van zijn broer uit te strooien: “Die eerste dokter heb ik lange tijd op zijn gezicht willen slaan”
Het is zijn ultieme eerbetoon. Vijfentwintig jaar nadat zijn oudere boer overleed, maakt Jeroom Snelders (45) de reis die Boris nooit heeft kunnen maken. Met een camper en beste vrienden Jonas Geinaert en Bockie De Repper zoekt hij in Canada zijn laatste rustplaats. “Ik zou alles inruilen om opnieuw een dag met hem door te brengen.” -
PREMIUMtv
Afvaller in ‘De Mol’ zag vertrek aankomen: “Ik wist precies wat ik fout heb gedaan”
Niemand wil als eerste kandidaat ‘De Mol’ verlaten. Vraag het maar aan acteur Matteo Simoni, die een ‘golden ticket’ kreeg om mee te mollen, maar na de openingszet al naar huis vloog. Of neem nu Samya Ouahyani, de 26-jarige advocate uit Zaventem. Wie dacht dat haar goedlachse présence een mollenstreek was, is eraan voor de moeite. -
Showbits1
"Ik voelde mij daar achteraf echt heel rot over": Tine Embrechts klapt uit de biecht over 'The Masked Singer'
Zat Tine Embrechts nu liever in een pak of in het speurdersteam? Heeft ze ooit een verdachte BV voor blok gezet? En heeft ze vaak de juiste namen geraden? Showbits-reporter Senne onderwerpt speurder Tine Embrechts aan een potje ‘Never Have I Ever’ in de hoop een paar extra tips te sprokkelen over Vlaanderens populairste muziekshow ‘The Masked Singer’.
2 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerMi Janssens
Marc Geerts