Boer Tristan zorgt voor allereerste 'Boer zkt Man’: “Tuurlijk zitten er veel collega's in de kast”
TVVoor alles is er een eerste keer, ook voor een homoseksuele boer in 'Boer zkt vrouw'. Tristan Swennen (25) uit Oudsbergen zit elke dag op een tractor en zoekt een man. Met veel flair, hoewel de boerenstiel lang gedomineerd werd door blauwe kielen, machogedrag en de wetten van de natuur. "Tuurlijk zitten er veel boeren in de kast, zeker als ze werken in een familiebedrijf. Als pa of ma hun geaardheid niet aanvaardt, zorgt dat continu voor spanning of vallen ze zonder werk."
Delen per e-mail
Mijn restaurant'? Daar had je al in het eerste seizoen het lesbische koppel Yanaïka en Stephanie. 'Blind getrouwd'? Daar maakten we recent kennis met Christophe en Nick. Maar op een boer was het dus wachten tot het dertiende seizoen. Tristan, moderne landbouwer met een nostalgisch hoge kuif, werd in precoronatijd ingeschreven door twee kameraden, voor "een lief van mijn eigen leeftijd, met een zacht karakter, maar toch pittig genoeg om mij af en toe terug te fluiten".
Kandidaten mogen zich straks aanmelden, maar hoe dat deze zomer zal lopen - als de opnames normaal gezien starten - kan niemand voorspellen. "Met corona zal dat niet makkelijk worden", denkt Tristan. "Kan je op een veilige manier speeddates houden? En hoe gaan we mekaar nadien beter leren kennen? Dit programma moet het hebben van een beetje romantiek: twee mensen die samen op de tractor zitten of picknicken in het hoge gras, dicht bijeen. Enfin, we zullen de voorschriften volgen die dan gelden. En laten we niet te ver vooruitlopen: eerst moeten er überhaupt geïnteresseerde mannen zijn, hé..."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TV4
Snollebollekes-zanger Rob Kemps wint Nederlandse versie ‘Slimste Mens Ter Wereld’
Rob Kemps (35), bij ons vooral bekend als zanger bij De Snollebollekes, heeft vrijdagavond de Nederlandse versie van ‘De Slimste Mens’ gewonnen. Hij versloeg in de finale tv-maker Emma Wortelboer (24) en cabaretier Andries Tunru (30). -
TV
Een kunstgalerij en tranen bij de verkoop: dit was de eerste aflevering van ‘Costa Belgica’
Alles achterlaten en naar de Spaanse zon vertrekken: voor heel wat landgenoten is het een droom. In de gloednieuwe reeks ‘Costa Belgica' volgt VTM2 vijf gezinnen die de sprong al waagden. Allemaal baten ze een immokantoor uit in Spanje en allemaal proberen ze zoveel mogelijk panden aan Vlamingen te verkopen. -
Apple Watch Series 7 krijgt functie om bloedsuikerwaarden te meten
-
-
TV
Primeur in ‘Boer zkt Vrouw’-reeks: boer Tristan gaat op zoek naar een man
‘Boer zkt Vrouw’ wordt dit jaar voor het eerst ook ‘Boer zkt Man’. Tristan wordt zo de eerste homoseksuele landbouwer die via het VTM-programma op zoek gaat naar een partner. -
Hoeveel kost het om onder nul te gaan?
-
Celebrities
Demi Lovato krijgt hoofdrol in comedyserie ‘Hungry’, over mensen met eetproblemen
Demi Lovato gaat aan de slag als producent en hoofdrolspeler van de nieuwe comedy ‘Hungry’. De serie draait om de leden van een praatgroep voor mensen met voedingsissues. -
Sparen
Lukt het u maar niet om meer te sparen? Waarschijnlijk trapt u in een van deze valkuilen
Een wereldreis (als dat ooit weer mag), de keuken in het nieuw, een spaarpot voor noodgevallen: er zijn redenen genoeg om een stevige spaarboek aan te leggen. Toch vinden veel mensen het aartsmoeilijk om hun spaarvoornemens vol te houden. Spaargids.be zocht uit wat sparen zo lastig maakt.
4 reacties
Catherine MISTIAEN
De Rop Jurgen
GILLES VAN HECKE
frans verstrepen