Anushka Melkonian
Volledig scherm
PREMIUM
Anushka Melkonian © Instagram

Anushka Melkonian heeft zonder ervaring grote rol beet in ‘Lisa’: “Ik geloofde het eerst niet toen ze belden”

TVIn de eerste week van het nieuwe seizoen van ‘Lisa’ maakten we kennis met Olivia. Het vriendinnetje van Jonas (Oscar Willems) uit de States, die zogezegd overleden was, kwam opnieuw Jonas’ leven binnen. En dat net op het moment dat hij Lisa ten huwelijk vroeg. Onmiddellijk een heel aanwezige rol voor MNM-presentatrice Anushka Melkonian (27), die voordien nog nooit echt voor de camera stond. Tijd voor een kennismakingsgesprek over haar opvallende casting, haar Armeense roots en haar ervaringen op de set. “Hilde De Baerdemaeker heeft me door alles heen gepraat.”

  1. Erik Van Looy en een elitegroepje van figuranten schitteren in nieuwste promofilm van ‘De allerslimste mens ter wereld’
    Play
    TV

    Erik Van Looy en een elitegroep­je van figuranten schitteren in nieuwste promofilm van ‘De allerslim­ste mens ter wereld’

    Op maandag 5 september start het twintigste (!!!) seizoen van ‘De slimste mens ter wereld’. Een jubileum dat voor de gelegenheid ‘De allerslimste mens ter wereld’ heet en de strafste kandidaten van pakweg de voorbije tien jaar tegen elkaar laat strijden voor eeuwige roem. Om dat feest kracht bij te zetten, maakten gastheer Erik Van Looy en vrienden een alweer erg straffe promofilm.
  2. Metejoor toont benen in kleedje voor ‘Waarheid, durven of doen’: “Wie verzint die opdrachten?”
    Play
    TV
    2

    Metejoor toont benen in kleedje voor ‘Waarheid, durven of doen’: “Wie verzint die opdrachten?”

    In de nieuwe aflevering van ‘Waarheid, durven of doen’ moeten de kandidaten van kledij wisselen. Daar vallen maar liefst vijf keien mee te verdienen en dus wordt er niet lang geaarzeld. Zo verschijnen Metejoor en Vincent Fierens allebei in een groen jurkje, het ene al wat korter dan het andere. “Ik sta voor het eerst met mijn mond vol tanden", klinkt het bij Metejoor.