Acteur Erik Goris na 'Familie' ook weg bij 'Thuis'
Nadat zijn rol als de grote liefde van zatte Rita in de VTM-soap Familie was uitgeschreven, vond acteur Erik Goris snel onderdak bij de Eén-concurrent 'Thuis'. Maar ook daar is zijn liedje verrassend snel weer uitgezongen. Eind oktober verdwijnt zijn personage Guy al van het scherm.
Eriks laatste draaidag dateert al uit juni. "Het was behoorlijk heftig, dat zal zich wel nog vertalen op het scherm. Daarna was er een bescheiden drink en een speechke", vertelt Erik in Dag Allemaal.
Van wrange gevoelens is er echter geen sprake. "Ik mag mijn pollekes kussen dat ik na 'Familie' zo snel audities mocht doen bij 'Thuis'. Aangezien ik de slechterik speelde, wist ik dat mijn vertrek er zat aan te komen. Uiteindelijk ben ik langer mogen blijven dan vooraf gepland. Al hoop je natuurlijk altijd dat het wat langer zal duren", gaat de 57-jarige acteur verder.
Tikkende tijdbom
Thuis-producer Wim Janssen bevestigt het vertrek van Erik. "De verhaallijn van Guy was uit. Sinds hij een einde maakte aan het leven van Fien, is hij voor de kijker een tikkende tijdbom geworden. We hadden trouwens al op voorhand uitgemaakt dat dit personage een kortere passage zou maken in 'Thuis', maar omdat hij het zo goed neerzette, hebben we zijn verhaallijn nog een heel stuk uitgebreid. Nu belandt Guy echter in een onmogelijke situatie", aldus de producer in het weekblad.
Over hoe Guy precies uit de serie verdwijnt, rept noch de acteur noch de producer met een woord, maar "het zal niet onopgemerkt voorbijgaan", verzekert Janssen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
“Iemand die normaal 3.000 calorieën at, kan er na een ingreep maar 1.000 eten”: wat houdt een maagverkleining in? En hoeveel kost het?
-
Vtm gaat programma's minder onderbreken voor reclame
Televisiezender vtm past dit najaar zijn reclamestrategie aan. De focus ligt voortaan op reclameblokken tussen de programma's en de zender gaat minder promotie maken voor zichzelf. -
Vtm ondertitelt vanaf maandag alle nieuwsuitzendingen
Vanaf maandag 3 september worden alle nieuwsuitzendingen bij vtm voorzien van teletekstondertiteling. Dat meldt de commerciële tv-zender in een persbericht. -
-
Mijntelco
Een iPhone voor 179 euro... mét abonnement: doe je voordeel aan zo'n deal?
-
Mijnenergie
Tijdens je vakantie thuis niets verbruiken, maar toch betalen: dit kan je eraan doen
Vertrek je binnenkort op vakantie en verbruik je geen energie? Dan lijkt een nulfactuur voor die periode het logische gevolg. Toch zal je in de praktijk ook stroom en aardgas betalen tegen de op dat moment geldende prijzen. Al valt daar wel iets aan te veranderen. Mijnenergie.be legt uit waarom je toch betaalt en hoe je daar een mouw aan past. -
Tim Pauwels verlaat tijdelijk VRT-nieuwsdienst
VRT-journalist Tim Pauwels verlaat na de gemeenteraadsverkiezingen van 14 oktober tijdelijk de nieuwsdienst. Hij zal op vraag van het directiecollege "de beroepsethische werking buiten de nieuwsdienst analyseren en versterken", meldt de openbare omroep. -
Update
Hanne Decoutere opvolgster van Freek Braeckman als VRT-nieuwsanker