Leuvense Wabi Sabi Sushi Bar opent nu ook een zaak in Tielt-Winge
Tielt-WingeTielt-Winge is sinds vrijdag 8 januari een takeaway sushibar rijker. Burgemeester Rudi Beeken mocht ‘Wabi Sabi Sushi Bar’ aan het Gouden Kruispunt officieel openen. Zaakvoerder Gobind Adhikari is hiermee niet aan zijn proefstuk toe want in de Muntstraat in Leuven baat hij al lang een soortgelijke bar uit.
Delen per e-mail
De nieuwe zaak opende de deuren in het vroegere gebouw van een tuinarchitect nabij het Gouden Kruispunt, langs de Leuvensesteenweg 276. Gobind werkte in een vorig leven in een 5-sterrenhotel in Nepal, maar kwam destijds in ons land studeren en bleef hier plakken. “Ik heb intussen al 20 jaar ervaring en deze locatie leek mij ideaal om een 2de zaak op te starten, de eerste in Leuven is best een succes. Ik kom hier vaak winkelen en in de regio is er nog geen sushizaak, het leek ons dan ook een goed idee.”
Lees verder onder de foto.
In Nepal maakte hij nog geen sushi, die metier leerde hij in ons land maar de zaakvoerder is er zelf wel verlekkerd op. “Het is gezond eten en we werken alleen met verse ingrediënten. We willen ook open zijn in functie van de werkende mens zodat die even langs kan komen op zijn weg naar huis. Vandaar dat je bij ons terecht kan van 11.30 tot 20.30 uur. Wel alleen voor takeaway, ter plaatse eten is niet mogelijk.”
Lees verder onder de foto.
De zaak heeft in elk geval een uitgebreide website waar je alles online kan bestellen en is volgens de burgmeester een aanwinst voor de regio. “Even verderop heb je al een Wok-restaurant, een Thai en een pitabar, deze zaak maakt het plaatje weer iets vollediger. Volgens mij is hier zeker vraag naar.”
Reken per persoon op zo’n 20 euro en weet dat de zaak maandag gesloten is. Meer informatie vind je op de Facebookpagina of op de website.
Lees verder onder de foto.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jobs Sportief aangelegd? In deze jobs zit je zelden op een stoel
Voor sommige sportievelingen is een hele dag op een stoel moeten zitten de grootste gruwel die ze kunnen bedenken. Wil jij ook liever een job waarin je veel kan wandelen, lopen, fietsen of bewegen? Jobat.be ging op zoek naar enkele jobs die ook goed zijn voor je conditie. -
Woningbrand voorkomen: hoe zit het met jouw kennis over brandveiligheid?
Het schrikbeeld van je huis dat in vlammen opgaat is hopelijk niet iets dat dagelijks door je hoofd spookt. Toch is het belangrijk af en toe wél stil te staan bij deze mogelijkheid. De brandweer dient immers niet enkel om katten uit bomen te redden, maar blust in ons land alleen al zo’n 10.000 branden per jaar. Met de juiste kennis en voorzorgen voorkom je dat ze moeten oprukken richting jouw adres. -
PREMIUM
Tielt-Winge Werken in dorpscentrum liggen voor maanden stil na faillissement van de aannemer: “Dit kost ons de helft van onze omzet”
De werken op de Rillaarseweg in Tielt Winge werden na de kerstvakantie niet heropgestart. De aannemer, met name Grondwerken J&N uit Tessenderlo, werd intussen failliet verklaard. Het zal maanden duren vooraleer de werf weer kan worden opgestart en intussen zitten de handelaars in de buurt met de handen in het haar. Sparzaakvoerder Rudi Meeus verliest bijvoorbeeld 30 à 40 % van zijn omzet. Schepen van Openbare Werken Gunther Clinckx (Open Vld) lijdt mee met hen maar kan er weinig aan veranderen. -
-
PREMIUM
Diest/Aarschot/Tielt-Winge/Boutersem Onze redactie ging op cadeautjesjacht: met deze zeven lokale pakjes scoor je ongetwijfeld
We mogen dan wel niet met z’n allen samen kerst of oudjaar vieren en we zullen ook minder mensen kunnen knuffelen en zoenen om middernacht, maar dat wil niet zeggen dat we geen pakjes kunnen geven aan onze dierbaren. Wij helpen je graag bij je zoektocht naar dat ideale geschenk voor je partner, kinderen en grootouders. We gingen voor u op cadeautjesjacht in het Hageland. -
Zaventem, Aarschot Jongeman door het lint in station van luchthaven: 3 maanden cel
Een twintiger uit Aarschot is veroordeeld tot 3 maanden cel voor een incident in het station van de luchthaven van Zaventem. -
PREMIUM
Lubbeek Theo Francken (N-VA) spuwt gal over controle op quarantaine voor vakantiegangers: “Richtlijnen kwamen rijkelijk laat en dan moeten de burgemeesters het maar oplossen. Typisch Belgisch”
De voorbije weken was er heel wat te doen over reizen in coronatijden. Er zouden strenge controles komen op de verplichte quarantaine, en voor de uitvoering rekende de hogere overheid op de lokale overheden. “De burgemeesters dus. Helaas kregen die de richtlijnen rijkelijk laat. Pas vrijdagavond om 20 uur wisten we hoe of wat. Leg mij dan eens uit hoe je vanaf maandag kan beginnen met controles… In Lubbeek starten we donderdag”, aldus de Lubbeekse burgemeester Theo Francken (N-VA). -
Multimedia Tijd voor een nieuwe smartphone? Dit zijn momenteel de best beoordeelde (van 150 tot 650 euro)
Er verschenen in eerste twee maanden van 2021 vooral budgettoestellen, in afwachting van de grote golf aan nieuwe high-end smartphones die dit voorjaar weer zal uitkomen. Het is dus de vraag of dit een goed moment is om een nieuwe telefoon te kopen, maar je kunt wel je voordeel doen met een model van vorig jaar tegen een lagere prijs. Onze techredacteur tipt de toestellen die de beste reviews kregen, in stijgende volgorde van prijs.