WhatsApp breidt mogelijkheden van verdwijnende berichten uit
WhatsApp zal gebruikers voortaan meer mogelijkheden geven over hoe lang bepaalde berichten blijven bestaan. De berichtendienst introduceerde vorig jaar al berichten die zichzelf verwijderen, maar nu krijgen gebruikers meer mogelijkheden over hoe lang die berichten mogen blijven bestaan. Dat kondigt de chatdienst aan in een blogpost.
WhatsApp introduceerde de mogelijkheid om berichten vanzelf te laten verdwijnen vorig jaar. In augustus 2021 kwam daar ook de mogelijkheid bij om foto’s en video’s na het bekijken te laten verdwijnen. Nu gaat de berichtendienst dus nog een stap verder.
Tot nog toe moesten gebruikers namelijk per chat aangeven of ze de berichten wilden laten verdwijnen. Voortaan wordt het mogelijk om verdwijnende berichten als standaardoptie aan te vinken. Daarnaast kan de gebruiker ook kiezen uit verschillende termijnen: 24 uur, 7 dagen of 90 dagen. Wel kunnen gebruikers voor bepaalde chats nog steeds opteren om de berichten toch te bewaren. Voor groepschats is het degene die de chat aanmaakt die ervoor kan opteren om de berichten al dan niet te bewaren.
WhatsApp laat ten slotte nog weten dat de nieuwe functie optioneel is en geen impact heeft op al bestaande berichten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Independer
Aantal autodiefstallen nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverzekering?
Het aantal autodiefstallen in België vertoont al een tijdje een dalende lijn. Dat bewijzen cijfers van de Federale Politie. In de eerste helft van 2021 werden 19,2 procent wagens minder gestolen in vergelijking met een jaar eerder. Zorgt dat ervoor dat we ook minder voor onze autoverzekering zullen betalen? “Ja”, vertelt Serge Jacobs van Ethias aan Independer.be. “Al is er een grote ‘maar’.” -
phishing
Safeonweb waarschuwt voor valse mails van bpost
Er zijn op dit moment veel valse mails in omloop die lijken van bpost te komen met de vraag om verzendkosten te betalen. Safeonweb, de overheidsinstelling voor cyberveiligheid, waarschuwt om niet te klikken op de link in zo’n mails. -
HLN Shop
Wim Lybaert geeft vijf tips om te starten met een moestuin: "Het is verbazingwekkend hoeveel je kan kweken op een klein lapje grond”
De lente is in het land! Tijd om die terrasdeur weer open te zwaaien en de chaos die je na herfst en winter buiten aantreft onder handen te nemen. Wil je dit jaar beginnen met een moestuin maar weet je niet goed hoe? HLN Shop ging te rade bij expert inzake Wim Lybaert en oogstte vijf cruciale tips. -
-
games
Gamebundel ‘Bundle for Ukraine’ haalt ruim 5,7 miljoen euro op voor Oekraïne
De verkoop van ‘Bundle for Ukraine’, een collectie met daarin bijna duizend games, boeken en digitale bordspellen, heeft in totaal 6.370.482,22 dollar opgeleverd. Omgerekend is dat ruim 5,74 miljoen euro. -
Tweakers
Expert selecteert 3 allerbeste smartphones van het moment: “Dit model van 325 euro heeft een bovengemiddelde camera én zeer goed scherm”
Hou je ervan om met de allerbeste smartphones te werken en ben je van mening dat kwaliteit haar prijskaartje geeft? Donovan Kerssenberg, smartphonespecialist bij technologiesite Tweakers, somt de drie beste smartphones van het moment op, zonder rekening te houden met het budget. -
Streamz
Ongeziene pandemie, fatale milieuramp of nieuwe Amerikaanse burgeroorlog? Dit zijn de spannendste postapocalyptische series
Of de aarde nu wordt getroffen door een milieuramp, kernoorlog of dodelijk virus: denkbeeldige postapocalyptische samenlevingen zijn altijd populaire decors geweest voor meeslepend entertainment. Naar aanleiding van de nieuwe HBO Max-miniserie ‘DMZ’ op Streamz (18/3) bundelen we deze week in onze Kijkgids de beste dystopische series uit streamingland. Blinde stamleden in ‘See’ (Apple TV+), een door nazi’s gedomineerd New York in ‘The Man in the High Castle’ (Prime Video), een nieuwe ijstijd in ‘Snowpiercer’ (Netflix) of de ‘moderne’ slavernij van ‘Into the Badlands’ (Prime Video): in deze akelige alternatieve universums is het leven geen lachertje. -
social
Chatapp Telegram ontsnapt aan blokkering in Brazilië na problemen met e-mails
Het Braziliaanse hooggerechtshof heeft geoordeeld dat berichtenapp Telegram in het land geblokkeerd moet worden omdat de mensen achter de app geen gehoor geven aan bevelen om kanalen die desinformatie verspreiden te verwijderen. Twee dagen na het gerechtelijk bevel is de blokkering opgeheven, schrijft ‘The New York Times’.