Sony lanceert donutvormige LinkBuds: draadloze oortjes ontworpen om omgevingsgeluid te kunnen blijven horen
techSony kondigt nieuwe, draadloze oortjes met een uniek concept aan: de LinkBuds. Door het gat in de oordoppen kan je namelijk omgevingsgeluid blijven horen. Handig voor wie bijvoorbeeld het verkeer wil horen.
De LinkBuds zijn volgens Sony ontworpen om een hele dag te kunnen dragen. Ze wegen slechts vier gram. Door het gat in oortjes kan omgevingsgeluid nog steeds passeren en kan je dus aangesproken worden.
Om dat te vergemakkelijken, hebben de LinkBuds een ‘Speak-to-Chat’-functie. De oortjes herkennen wanneer je start met praten, waarna de muziek of podcast stopt met afspelen.
Om manueel de oortjes te besturen, moet je niet op de LinkBuds tikken, zoals bij andere oordoppen. Zo tik je tweemaal op de zijkant van je hoofd bij je oor om te pauzeren. Ook zijn Google Assistent en Amazon Alexa ingebouwd.
De LinkBuds hebben dezelfde geluidsprocessor als de WF-1000XM4, die erg geliefd zijn bij recensenten. Er zit geen actieve geluidsonderdrukking bij zoals bij die oortjes, maar wel de software die moet helpen bij verstaanbaar telefoneren. Je kan de oortjes ook automatisch het volume laten aanpassen aan het omgevingsgeluid.
Sony maakt gebruik van gerecycleerd plastic voor de oortjes en het doosje waarin ze zitten. Dat bevat een batterij die 12 uur toevoegt aan de 5,5 uur batterijduur van de LinkBuds. Als de oortjes leeg zijn, zorgt tien minuten opladen met het doosje voor 1,5 uur luistertijd.
De LinkBuds zijn vanaf nu te koop in het wit en donkergrijs. De adviesprijs is 180 euro.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Panne bij Telenet opgelost
De technische storing bij Telenet is opgelost. Dat laat een woordvoerster van het telecombedrijf woensdagavond weten. -
Gouden Vuelta20
Michel Wuyts over de winstkansen van Remco Evenepoel: “Drie renners zijn momenteel net iets beter geschikt om het laken naar zich toe te trekken”
Morgen is het eindelijk zover! Met de Vuelta gaat de laatste grote ronde van het jaar van start. Onze analist Michel Wuyts kijkt ook nu weer in zijn glazen bol. Ben jij het eens met Wuyts of denk je er helemaal anders over? Bewijs dat je de grootste kenner bent met de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro cash. -
Wil je originele foto’s maken? Deze prachtige wolkenformaties kan je spotten als het dondert en bliksemt
Wolken zijn er in alle soorten en maten, maar de ene wolk is de andere niet. Zo is de cumulonimbus één van de meest indrukwekkende en imposante wolken die er bestaan, dankzij zijn hoogte, vorm en stormachtige karakter. Ideaal om die perfecte natuurfoto te maken. -
-
Handtas in suède? Met deze praktische onderhoudstips hou je ze in topvorm
Geen handtas die meer vakantie-en festivalvibes uitstraalt dat een exemplaar in suède. Helaas is deze topfavoriet veel kwetsbaarder dan andere soorten leder. Suède is nogal gevoelig voor regen en voor vlekken. Enkele tips om je handtas jarenlang mooi te houden. -
Spaargids.be
25.000 euro vijf jaar op je spaarrekening? Zoveel zijn die centen nu minder waard
Lage spaarrentes en een torenhoge inflatie. Voor spaarders is het geen lucratieve periode. Zij zien hun spaargeld al geruime tijd in waarde dalen. Wie gedurende vijf jaar 25.000 euro onaangeroerd op het spaarboekje liet staan, zag zijn koopkracht procentueel met 8,7% en in reële waarde met 2.174 euro wegsmelten. Spaargids.be legt uit. -
Gewonden door incident in datacenter van Google
Drie mensen zijn gewond geraakt bij een incident in een van de datacenters van Google in de Amerikaanse staat Iowa. De slachtoffers moesten worden overgebracht naar het ziekenhuis. Die informatie is bevestigd door Google. -
Overleden Britse vrouw praat als hologram met nabestaanden op eigen begrafenis
Nabestaanden van een pas overleden Britse vrouw hebben op een heel speciale manier afscheid kunnen nemen. Dankzij artificiële intelligentie was de vrouw, die op 87-jarige leeftijd overleed, zelf aanwezig op haar eigen begrafenis, weliswaar als hologram. Dat is vandaag te lezen in ‘The Telegraph’.