'Stop Invasion' is te zien bij Proximus-klanten
Volledig scherm
'Stop Invasion' is te zien bij Proximus-klanten © Twitter

Proximus toont ‘Stop Invasion’ op smartphones van klanten uit “solidariteit met Oekraïense bevolking”

telecomDit moet de vreemdste actie zijn om Oekraïners een hart onder de riem te steken. Telecombedrijf Proximus veranderde vandaag de netwerknaam naar ‘Stop Invasion’. “Met deze boodschap willen we een signaal geven van solidariteit met de Oekraïense bevolking”, reageert woordvoerder Fabrice Gansbeke op Twitter. Het gaat om een “symbolisch statement”, zegt hij aan onze redactie. Daarnaast start Proximus nog andere solidariteitsacties op.

3 reacties

  • karl moeremans

    5 maanden geleden
    ik zou het fijn vinden moesten bedrijven geen propaganda/politieke boodschappen rechtstreeks op het startscherm van op mijn telefoon achterlaten! stop dit soort nutteloze acties aub of geef de klant tenminste de optie om dit soort zaken uit te schakelen
  • Yolande MARIS

    5 maanden geleden
    Ik denk dat ik mijn abonnement bij proximus ga opzeggen.Ik heb geen behoefte aan politieke boodschappen, zeker een ideetje van een politieker in de raad van bestuur.Ik betaal voor een dienst niet om me te laten beïnvloeden door politieke slogans.
  • André Boeykens

    5 maanden geleden
    Zelfs als de boodschap goedbedoeld is, is de manier zonder verwittiging onder alles! Er zijn verschillende oudere mensen die in paniek waren en dachten aan een aanval
  1. Tegen 2030 zou elke Vlaming toegang moeten hebben tot fiber: waar kan je nu al gebruik maken van het glasvezelnetwerk?
    Mijntelco

    Tegen 2030 zou elke Vlaming toegang moeten hebben tot fiber: waar kan je nu al gebruik maken van het glasvezel­net­werk?

    Fiber, ofwel glasvezel, is het internetnetwerk van de toekomst. Op dit moment heeft nog maar 8 procent van de Belgen toegang tot fiber. Maar de komende jaren wordt het glasvezelnetwerk stevig uitgebreid en zal het huidige kopernetwerk vervangen. Wat betekent dit voor jou? Welke voordelen biedt fiberinternet? En hoe kan je er nu al gebruik maken? Mijntelco.be legt het uit.
  2. Waarom gameklassieker ‘Blade Runner’ het verdient om te worden herontdekt
    games

    Waarom gameklas­sie­ker ‘Blade Runner’ het verdient om te worden herontdekt

    Begin deze zomer kwam er een ‘Enhanced Edition’ uit van videogameklassieker ‘Blade Runner’ uit 1997. Gamers hun interesse voor die remake sijpelde meteen weg, als tranen in de regen, vooral wegens een overvloed aan bugs. Maar nu kregen we van studio Nightdive een opgepoetste versie, en we zagen dat het dit keer wèl goed (of toch goed genoeg voor 10 euro) was. Maar eerst nog even uitleggen waarom deze game met alle recht een klassieker mag worden genoemd.
  1. Indian summer: met deze spullen geniet je ook na de zomer maximaal van je terras
    HLN Shop

    Indian summer: met deze spullen geniet je ook na de zomer maximaal van je terras

    Heb je van je terras een kleine oase gemaakt waar het heerlijk vertoeven is? Dan wil je daar natuurlijk maximaal van genieten. Nu de zomer stilaan op haar einde loopt zou het maar jammer zijn je gezellige buitenplek straks al te moeten verlaten om je weer binnenskamers terug te trekken. Met enkele kleine en grotere hulpmiddelen is dat gelukkig niet nodig. HLN Shop overloopt wat je kan doen om zo lang mogelijk van je terras te kunnen profiteren.

Tech