OnePlus hervat uitrol Android 12-update voor OnePlus 9 en 9 Pro na technische problemen
SmartphonesOnePlus heeft de uitrol van OxygenOS 12, gebaseerd op Android 12, voor de OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro hervat. De technische problemen moeten verholpen zijn volgens de smartphonebouwer.
Ten tijde van de eerste uitrol van Android 12 voor de OnePlus 9 en 9 Pro merkten gebruikers dat de update ervoor zorgde dat de smartphones niet met mobiele netwerken konden verbinden, notificaties niet verschenen, het systeem vastliep en het scherm problemen vertoonde.
Daarop werd de update stopgezet, ongeveer een week geleden. Die problemen moeten in de nieuwe update verholpen zijn. OnePlus meldt verder dat problemen met het automatisch invullen van formulieren in Google Chrome in een toekomstige update verholpen moeten worden.
Lees verder onder de video.
De OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro werden in maart van dit jaar op de markt gebracht, met prijzen respectievelijk vanaf 699 en 899 euro. Het zijn momenteel de nieuwste topmodellen van het Chinese telefoonmerk en ook de eerste twee ervan die de update naar Android 12 krijgen.
In zijn recensie noemde onze technologiejournalist Lucas Wuyts de OnePlus 9 een “vlaggenschip dat zich trots naast de concurrentie mag plaatsen”.
Android 12 is de nieuwste update van het besturingssysteem dat gebruikt wordt op smartphones van onder andere OnePlus, Samsung, Xiaomi, Nokia en Oppo. Het werd in oktober uitgerold met nieuwe opties om je privacy te bewaken en nieuwe widgets.
OnePlus koppelde aan de uitrol van Android 12 de samensmelting van OxygenOS met ColorOS. Die eerste is de extra laag bovenop Android waarvoor OnePlus bekend staat bij fans, de tweede is de variant van zusterbedrijf Oppo. De verandering lokte veel kritiek uit, onder andere omwille van de visuele eigenschappen van ColorOS.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
internet
EXPLAINER. Bedrijf achter Bored Ape Yacht Club is nu 4 miljard dollar waard: dit is Yuga Labs
Yuga Labs, het bedrijf achter de Bored Ape Yacht Club, heeft deze week 450 miljoen dollar — omgerekend een kleine 410 miljoen euro — aan durfkapitaal opgehaald. Daardoor is het internetbedrijf nu 4 miljard dollar of omgerekend zo’n 3,6 miljard euro waard. Verschillende bekendheden zoals Paris Hilton en Eminem kochten zich al een Bored Ape. Waarom is het bedrijf zo veel geld waard? Wat wil Yuga Labs ermee doen? Hoe past cryptomunt Ape Coin in het plaatje? De antwoorden op die en meer vragen lees je in deze explainer. -
FANC waarschuwt voor "radioactieve juwelen" die online worden aangeboden en (ironisch genoeg) zogezegd tegen straling beschermen
Het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) waarschuwt voor radioactieve producten die online worden verkocht en die gezondheidsrisico's inhouden. Het gaat bijvoorbeeld om juwelen en slaapmaskers die beweren te beschermen tegen 5G-straling. "Ironisch genoeg worden die vaak gemaakt van ertsen die van nature uit radioactief zijn", aldus de nucleaire autoriteit. -
Independer
Aantal autodiefstallen nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverzekering?
Het aantal autodiefstallen in België vertoont al een tijdje een dalende lijn. Dat bewijzen cijfers van de Federale Politie. In de eerste helft van 2021 werden 19,2 procent wagens minder gestolen in vergelijking met een jaar eerder. Zorgt dat ervoor dat we ook minder voor onze autoverzekering zullen betalen? “Ja”, vertelt Serge Jacobs van Ethias aan Independer.be. “Al is er een grote ‘maar’.” -
-
HLN Shop
Wim Lybaert geeft vijf tips om te starten met een moestuin: "Het is verbazingwekkend hoeveel je kan kweken op een klein lapje grond”
De lente is in het land! Tijd om die terrasdeur weer open te zwaaien en de chaos die je na herfst en winter buiten aantreft onder handen te nemen. Wil je dit jaar beginnen met een moestuin maar weet je niet goed hoe? HLN Shop ging te rade bij expert inzake Wim Lybaert en oogstte vijf cruciale tips. -
Spaargids.be
Verlaagd btw-tarief én hogere premies: hoeveel kost een warmtepomp vandaag? En kan je ervoor lenen?
Vanaf 1 april betaal je nog maar 6 procent btw wanneer je een warmtepomp koopt of installeert. Dat verlaagd tarief bestond al voor woningen ouder dan 10 jaar. Nu geldt het ook voor nieuwere woningen. Ook de Vlaamse regering verdubbelde onlangs de premies voor warmtepompen. Door de hoge gasprijzen duurt het bovendien steeds minder lang om de investering terug te verdienen. Hoe ziet het totale kostenplaatje er nu uit? En kan je een lening aangaan voor een warmtepomp? Spaargids.be zoekt het uit. -
games
GAMEREVIEW. ‘WWE 2K22’ maakt een krachtige comeback
Videogamehuis 2K Games had heel wat goed te maken na de desastreuze showworstelgame ‘WWE 2K20’. Maar een pauze van twee jaar heeft duidelijk geholpen: de nieuwe aflevering in de langlopende serie is tegelijkertijd toegankelijker en relevanter dan ooit. Wat ook meteen commercieel te merken is: het was deze week meteen al de derde best verkopende game in België. -
Tweakers
Expert selecteert 3 allerbeste smartphones van het moment: “Dit model van 325 euro heeft een bovengemiddelde camera én zeer goed scherm”
Hou je ervan om met de allerbeste smartphones te werken en ben je van mening dat kwaliteit haar prijskaartje geeft? Donovan Kerssenberg, smartphonespecialist bij technologiesite Tweakers, somt de drie beste smartphones van het moment op, zonder rekening te houden met het budget.