OnePlus hervat uitrol Android 12-update voor OnePlus 9 en 9 Pro na technische problemen
SmartphonesOnePlus heeft de uitrol van OxygenOS 12, gebaseerd op Android 12, voor de OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro hervat. De technische problemen moeten verholpen zijn volgens de smartphonebouwer.
Ten tijde van de eerste uitrol van Android 12 voor de OnePlus 9 en 9 Pro merkten gebruikers dat de update ervoor zorgde dat de smartphones niet met mobiele netwerken konden verbinden, notificaties niet verschenen, het systeem vastliep en het scherm problemen vertoonde.
Daarop werd de update stopgezet, ongeveer een week geleden. Die problemen moeten in de nieuwe update verholpen zijn. OnePlus meldt verder dat problemen met het automatisch invullen van formulieren in Google Chrome in een toekomstige update verholpen moeten worden.
Lees verder onder de video.
De OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro werden in maart van dit jaar op de markt gebracht, met prijzen respectievelijk vanaf 699 en 899 euro. Het zijn momenteel de nieuwste topmodellen van het Chinese telefoonmerk en ook de eerste twee ervan die de update naar Android 12 krijgen.
In zijn recensie noemde onze technologiejournalist Lucas Wuyts de OnePlus 9 een “vlaggenschip dat zich trots naast de concurrentie mag plaatsen”.
Android 12 is de nieuwste update van het besturingssysteem dat gebruikt wordt op smartphones van onder andere OnePlus, Samsung, Xiaomi, Nokia en Oppo. Het werd in oktober uitgerold met nieuwe opties om je privacy te bewaken en nieuwe widgets.
OnePlus koppelde aan de uitrol van Android 12 de samensmelting van OxygenOS met ColorOS. Die eerste is de extra laag bovenop Android waarvoor OnePlus bekend staat bij fans, de tweede is de variant van zusterbedrijf Oppo. De verandering lokte veel kritiek uit, onder andere omwille van de visuele eigenschappen van ColorOS.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Independer.be
Tweedehandswagen kopen? Zo kan je achterhalen of die ooit beschadigd is geweest
Wanneer je een tweedehandswagen koopt, wil je weten of die in het verleden al eens beschadigd is geweest. Schadegevallen kunnen immers zware gevolgen hebben voor de veiligheid van de wagen. Maar hoe weet je wat een auto in het verleden heeft meegemaakt? Independer.be geeft tips. -
Humble Bundle haalt miljoenen euro’s op voor Oekraïne
Na het succes van de ‘Bundle for Ukraine’ op webshop Itch.io is er nu ook de ‘Stand With Ukraine’-gamecollectie van Humble Bundle. De teller stond zaterdagavond al op bijna 6 miljoen euro. De opbrengst gaat volledig naar goede doelen die Oekraïense slachtoffers en vluchtelingen helpen. -
games
Gamebundel ‘Bundle for Ukraine’ haalt ruim 5,7 miljoen euro op voor Oekraïne
De verkoop van ‘Bundle for Ukraine’, een collectie met daarin bijna duizend games, boeken en digitale bordspellen, heeft in totaal 6.370.482,22 dollar opgeleverd. Omgerekend is dat ruim 5,74 miljoen euro. -
-
Spaargids.be
Hoge inflatie: is het slim om je spaargeld van tak 21 naar tak 23 verhuizen?
Om je centen te laten renderen kan je naast traditionele spaar- en beleggingsformules ook kiezen voor verzekeringsproducten. De tak 21-spaarverzekering geniet omwille van haar kapitaalgarantie de grootste populariteit, maar slaagt er bij de huidige hoge inflatie niet langer in om je koopkracht op peil te houden. Biedt een overstap naar een tak 23-beleggingsverzekering soelaas? Brecht Coene, expert van Spaargids.be, nuanceert. -
Streamz
Ongeziene pandemie, fatale milieuramp of nieuwe Amerikaanse burgeroorlog? Dit zijn de spannendste postapocalyptische series
Of de aarde nu wordt getroffen door een milieuramp, kernoorlog of dodelijk virus: denkbeeldige postapocalyptische samenlevingen zijn altijd populaire decors geweest voor meeslepend entertainment. Naar aanleiding van de nieuwe HBO Max-miniserie ‘DMZ’ op Streamz (18/3) bundelen we deze week in onze Kijkgids de beste dystopische series uit streamingland. Blinde stamleden in ‘See’ (Apple TV+), een door nazi’s gedomineerd New York in ‘The Man in the High Castle’ (Prime Video), een nieuwe ijstijd in ‘Snowpiercer’ (Netflix) of de ‘moderne’ slavernij van ‘Into the Badlands’ (Prime Video): in deze akelige alternatieve universums is het leven geen lachertje. -
FANC waarschuwt voor "radioactieve juwelen" die online worden aangeboden en (ironisch genoeg) zogezegd tegen straling beschermen
Het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) waarschuwt voor radioactieve producten die online worden verkocht en die gezondheidsrisico's inhouden. Het gaat bijvoorbeeld om juwelen en slaapmaskers die beweren te beschermen tegen 5G-straling. "Ironisch genoeg worden die vaak gemaakt van ertsen die van nature uit radioactief zijn", aldus de nucleaire autoriteit. -
games
Jeroom ontwerpt car-wrap voor ‘Gran Turismo 7’ (en je kan die winnen voor jouw echte auto)
Sony PlayStation schakelt cartoonist Jeroom in voor een wedstrijd rond racegame ‘Gran Turismo 7'. Hij heeft een grappige livery of autodesign ontworpen waarmee je nu ook kan rondrijden in de game.