OnePlus hervat uitrol Android 12-update voor OnePlus 9 en 9 Pro na technische problemen
SmartphonesOnePlus heeft de uitrol van OxygenOS 12, gebaseerd op Android 12, voor de OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro hervat. De technische problemen moeten verholpen zijn volgens de smartphonebouwer.
Ten tijde van de eerste uitrol van Android 12 voor de OnePlus 9 en 9 Pro merkten gebruikers dat de update ervoor zorgde dat de smartphones niet met mobiele netwerken konden verbinden, notificaties niet verschenen, het systeem vastliep en het scherm problemen vertoonde.
Daarop werd de update stopgezet, ongeveer een week geleden. Die problemen moeten in de nieuwe update verholpen zijn. OnePlus meldt verder dat problemen met het automatisch invullen van formulieren in Google Chrome in een toekomstige update verholpen moeten worden.
Lees verder onder de video.
De OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro werden in maart van dit jaar op de markt gebracht, met prijzen respectievelijk vanaf 699 en 899 euro. Het zijn momenteel de nieuwste topmodellen van het Chinese telefoonmerk en ook de eerste twee ervan die de update naar Android 12 krijgen.
In zijn recensie noemde onze technologiejournalist Lucas Wuyts de OnePlus 9 een “vlaggenschip dat zich trots naast de concurrentie mag plaatsen”.
Android 12 is de nieuwste update van het besturingssysteem dat gebruikt wordt op smartphones van onder andere OnePlus, Samsung, Xiaomi, Nokia en Oppo. Het werd in oktober uitgerold met nieuwe opties om je privacy te bewaken en nieuwe widgets.
OnePlus koppelde aan de uitrol van Android 12 de samensmelting van OxygenOS met ColorOS. Die eerste is de extra laag bovenop Android waarvoor OnePlus bekend staat bij fans, de tweede is de variant van zusterbedrijf Oppo. De verandering lokte veel kritiek uit, onder andere omwille van de visuele eigenschappen van ColorOS.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
social media
Brak Facebook-moederbedrijf eigen regels om Instagram-account ‘meta' te kunnen hebben?
Toen het moederbedrijf van apps als Facebook, WhatsApp en Instagram van naam veranderde naar Meta, viel het op dat gebruikersnaam @Meta op Instagram al bezet was. De dag na de aankondiging verdween het profiel van het kleine magazine ‘META’ over motors plots van het sociaal medium. Nu blijken alle Instagram-posts van het voormalige @Facebook-account te vinden te zijn onder de nieuwe bedrijfsnaam. En dat is niet eens de eerste melding over problemen met Instagram-accounts in de marge van de persconferentie over de nieuwe bedrijfsnaam. -
Livios
Vanaf vandaag nog maar 6% btw op zonnepanelen, warmtepompen en zonneboilers
Twee weken geleden namen de federale en Vlaamse overheden maatregelen tegen de stijgende energieprijzen. Daar komen nog enkele aanpassingen bij: vanaf vandaag daalt het btw-tarief voor zonnepanelen, zonneboilers en warmtepompen van 21 procent naar 6 procent, voor alle woningen. Bouwsite Livios legt uit wat er precies verandert. -
social media1
Facebook-moederbedrijf Meta betaalde bedrijf om TikTok in slecht daglicht te brengen
Facebooks moederbedrijf Meta zou een bedrijf hebben betaald voor een campagne die TikTok in diskrediet moest brengen. Het bedrijf moest dubieuze berichten over het socialemediaplatform promoten en mensen waarschuwen voor de “gevaren” van TikTok. -
-
Mijnenergie
Voordeel nachttarief verdwijnt over drie maanden: hoeveel bespaar je nu nog door ‘s nachts de was te doen?
Het onderscheid tussen het duurdere dag- en het goedkopere nachttarief verdwijnt vanaf 1 juli 2022. Althans voor het onderdeel netkosten. Hoeveel bespaar je vandaag nog door je wasmachine ‘s nachts te laten draaien? En welke impact zal de verandering op je energiefactuur hebben? Mijnenergie.be zoekt het uit. -
TV3
Helden in alle vormen en maten: dit zie je deze week op Netflix, Disney+ en Streamz
Zoveel streamingdiensten, zo weinig tijd. Voor wie door het bos de bomen niet meer kan zien in de wondere wereld van online tv-kijken, selecteren wij elke week de beste pareltjes van de streamers. Dit zie je deze week op Netflix, Disney+ en Streamz. -
FANC waarschuwt voor "radioactieve juwelen" die online worden aangeboden en (ironisch genoeg) zogezegd tegen straling beschermen
Het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) waarschuwt voor radioactieve producten die online worden verkocht en die gezondheidsrisico's inhouden. Het gaat bijvoorbeeld om juwelen en slaapmaskers die beweren te beschermen tegen 5G-straling. "Ironisch genoeg worden die vaak gemaakt van ertsen die van nature uit radioactief zijn", aldus de nucleaire autoriteit. -
apple5
REVIEW. iPhone SE kost 529 euro, maar voor dat geld kan je beter krijgen
Sinds 18 maart kan je vanaf 529 euro de nieuwste iPhone SE kopen. Dat is het goedkoopste model dat Apple momenteel verkoopt. Daarmee zou de smartphone een aanrader moeten zijn voor wie een iPhone wil, maar daar niet al te veel voor wil betalen. Niets is minder waar: voor velen is het interessanter om een andere telefoon op de kop te tikken.