OnePlus hervat uitrol Android 12-update voor OnePlus 9 en 9 Pro na technische problemen
SmartphonesOnePlus heeft de uitrol van OxygenOS 12, gebaseerd op Android 12, voor de OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro hervat. De technische problemen moeten verholpen zijn volgens de smartphonebouwer.
Ten tijde van de eerste uitrol van Android 12 voor de OnePlus 9 en 9 Pro merkten gebruikers dat de update ervoor zorgde dat de smartphones niet met mobiele netwerken konden verbinden, notificaties niet verschenen, het systeem vastliep en het scherm problemen vertoonde.
Daarop werd de update stopgezet, ongeveer een week geleden. Die problemen moeten in de nieuwe update verholpen zijn. OnePlus meldt verder dat problemen met het automatisch invullen van formulieren in Google Chrome in een toekomstige update verholpen moeten worden.
Lees verder onder de video.
De OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro werden in maart van dit jaar op de markt gebracht, met prijzen respectievelijk vanaf 699 en 899 euro. Het zijn momenteel de nieuwste topmodellen van het Chinese telefoonmerk en ook de eerste twee ervan die de update naar Android 12 krijgen.
In zijn recensie noemde onze technologiejournalist Lucas Wuyts de OnePlus 9 een “vlaggenschip dat zich trots naast de concurrentie mag plaatsen”.
Android 12 is de nieuwste update van het besturingssysteem dat gebruikt wordt op smartphones van onder andere OnePlus, Samsung, Xiaomi, Nokia en Oppo. Het werd in oktober uitgerold met nieuwe opties om je privacy te bewaken en nieuwe widgets.
OnePlus koppelde aan de uitrol van Android 12 de samensmelting van OxygenOS met ColorOS. Die eerste is de extra laag bovenop Android waarvoor OnePlus bekend staat bij fans, de tweede is de variant van zusterbedrijf Oppo. De verandering lokte veel kritiek uit, onder andere omwille van de visuele eigenschappen van ColorOS.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
smartphones3
REVIEW. Xiaomi 12 Pro is een goedkoper alternatief voor de topsmartphones van Samsung en Apple
De smartphones van Xiaomi verkopen als zoete broodjes in de goedkope segmenten van de markt. Toch brengt het Chinese technologiebedrijf jaarlijks toptoestellen uit. Zo is er dit voorjaar de Xiaomi 12 Pro, met een prijskaartje van 1.099 euro. Het is een buitenbeentje, maar kan wel mee met de grote jongens van Samsung, Apple en Oppo. -
TV
Monsters en moordenaars verschuilen zich: dit zie je deze week op Netflix, Disney+ en Streamz
Zoveel streamingdiensten, zo weinig tijd. Voor wie door het bos de bomen niet meer kan zien in de wondere wereld van online tv-kijken, selecteren wij elke week de beste pareltjes van de streamers. Dit zie je deze week op Netflix, Disney+ en Streamz. -
Ninashop.be
Een cognac handtas matcht met elke outfit: met deze drie regels kies je jouw perfecte exemplaar
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
-
social media
LinkedIn voegt “dyslectisch denken” toe aan talenten
LinkedIn, de sociaalnetwerksite gericht op professionele contacten, heeft “dyslectisch denken” toegevoegd als een officieel talent dat men aan zijn profiel kan toevoegen. De Britse zakenman Richard Branson prees het bedrijf hiervoor. Volgens hem is het net goed dat mensen fier zijn op hun neurodiversiteit. -
smartphones8
REVIEW. OnePlus 10 Pro valt vooral op door prijs van 899 euro en gigantisch camera-eiland
-
Independer
Geld besparen op je autoverzekering? Zo weet je of een overstap aangewezen is
Velen onder ons blijven jarenlang trouw aan hun autoverzekeraar. Elk jaar ontvang je een premieafrekening, je betaalt en je bent weer een jaar verzekerd. Maar is dat wel goed voor je portemonnee? Wanneer kan je best overstappen naar een andere autoverzekering? Independer.be zocht het voor je uit. -
social media
Brak Facebook-moederbedrijf eigen regels om Instagram-account ‘meta' te kunnen hebben?
Toen het moederbedrijf van apps als Facebook, WhatsApp en Instagram van naam veranderde naar Meta, viel het op dat gebruikersnaam @Meta op Instagram al bezet was. De dag na de aankondiging verdween het profiel van het kleine magazine ‘META’ over motors plots van het sociaal medium. Nu blijken alle Instagram-posts van het voormalige @Facebook-account te vinden te zijn onder de nieuwe bedrijfsnaam. En dat is niet eens de eerste melding over problemen met Instagram-accounts in de marge van de persconferentie over de nieuwe bedrijfsnaam.