OnePlus hervat uitrol Android 12-update voor OnePlus 9 en 9 Pro na technische problemen
SmartphonesOnePlus heeft de uitrol van OxygenOS 12, gebaseerd op Android 12, voor de OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro hervat. De technische problemen moeten verholpen zijn volgens de smartphonebouwer.
Ten tijde van de eerste uitrol van Android 12 voor de OnePlus 9 en 9 Pro merkten gebruikers dat de update ervoor zorgde dat de smartphones niet met mobiele netwerken konden verbinden, notificaties niet verschenen, het systeem vastliep en het scherm problemen vertoonde.
Daarop werd de update stopgezet, ongeveer een week geleden. Die problemen moeten in de nieuwe update verholpen zijn. OnePlus meldt verder dat problemen met het automatisch invullen van formulieren in Google Chrome in een toekomstige update verholpen moeten worden.
Lees verder onder de video.
De OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro werden in maart van dit jaar op de markt gebracht, met prijzen respectievelijk vanaf 699 en 899 euro. Het zijn momenteel de nieuwste topmodellen van het Chinese telefoonmerk en ook de eerste twee ervan die de update naar Android 12 krijgen.
In zijn recensie noemde onze technologiejournalist Lucas Wuyts de OnePlus 9 een “vlaggenschip dat zich trots naast de concurrentie mag plaatsen”.
Android 12 is de nieuwste update van het besturingssysteem dat gebruikt wordt op smartphones van onder andere OnePlus, Samsung, Xiaomi, Nokia en Oppo. Het werd in oktober uitgerold met nieuwe opties om je privacy te bewaken en nieuwe widgets.
OnePlus koppelde aan de uitrol van Android 12 de samensmelting van OxygenOS met ColorOS. Die eerste is de extra laag bovenop Android waarvoor OnePlus bekend staat bij fans, de tweede is de variant van zusterbedrijf Oppo. De verandering lokte veel kritiek uit, onder andere omwille van de visuele eigenschappen van ColorOS.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
FANC waarschuwt voor "radioactieve juwelen" die online worden aangeboden en (ironisch genoeg) zogezegd tegen straling beschermen
Het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) waarschuwt voor radioactieve producten die online worden verkocht en die gezondheidsrisico's inhouden. Het gaat bijvoorbeeld om juwelen en slaapmaskers die beweren te beschermen tegen 5G-straling. "Ironisch genoeg worden die vaak gemaakt van ertsen die van nature uit radioactief zijn", aldus de nucleaire autoriteit. -
Ninashop.be
Een cognac handtas matcht met elke outfit: met deze drie regels kies je jouw perfecte exemplaar
Op zoek naar een nieuwe lievelingstas? Een cognackleurig exemplaar weet ieder fashionistahart te bekoren. Met deze 3 tips van Ninashop.be maak je gegarandeerd de juiste keuze. -
Independer
Aantal autodiefstallen nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverzekering?
Het aantal autodiefstallen in België vertoont al een tijdje een dalende lijn. Dat bewijzen cijfers van de Federale Politie. In de eerste helft van 2021 werden 19,2 procent wagens minder gestolen in vergelijking met een jaar eerder. Zorgt dat ervoor dat we ook minder voor onze autoverzekering zullen betalen? “Ja”, vertelt Serge Jacobs van Ethias aan Independer.be. “Al is er een grote ‘maar’.” -
-
Zo werkt het onzichtbaarheidsschild dat eind dit jaar op de markt komt
-
HLN Shop
Wim Lybaert geeft vijf tips om te starten met een moestuin: "Het is verbazingwekkend hoeveel je kan kweken op een klein lapje grond”
De lente is in het land! Tijd om die terrasdeur weer open te zwaaien en de chaos die je na herfst en winter buiten aantreft onder handen te nemen. Wil je dit jaar beginnen met een moestuin maar weet je niet goed hoe? HLN Shop ging te rade bij expert inzake Wim Lybaert en oogstte vijf cruciale tips. -
Google brengt snel internet naar Togo met onderzeese kabel die Portugal met Zuid-Afrika verbindt
Google heeft Togo via een onderzeese kabel verbonden met het wereldwijd in oceanen liggende kabelnet. Het is het eerste land in West-Afrika waar Google op deze manier snel internet mogelijk maakt. Eenmaal operationeel zal de kabel twintig keer meer bandbreedte bieden dan elk ander land in de regio, zo wees eerder onderzoek in opdracht van de Amerikaanse techreus uit. Ook zou de kabel voor tienduizenden jobs moeten zorgen. -
social
Chatapp Telegram ontsnapt aan blokkering in Brazilië na problemen met e-mails
Het Braziliaanse hooggerechtshof heeft geoordeeld dat berichtenapp Telegram in het land geblokkeerd moet worden omdat de mensen achter de app geen gehoor geven aan bevelen om kanalen die desinformatie verspreiden te verwijderen. Twee dagen na het gerechtelijk bevel is de blokkering opgeheven, schrijft ‘The New York Times’.