OnePlus hervat uitrol Android 12-update voor OnePlus 9 en 9 Pro na technische problemen
SmartphonesOnePlus heeft de uitrol van OxygenOS 12, gebaseerd op Android 12, voor de OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro hervat. De technische problemen moeten verholpen zijn volgens de smartphonebouwer.
Ten tijde van de eerste uitrol van Android 12 voor de OnePlus 9 en 9 Pro merkten gebruikers dat de update ervoor zorgde dat de smartphones niet met mobiele netwerken konden verbinden, notificaties niet verschenen, het systeem vastliep en het scherm problemen vertoonde.
Daarop werd de update stopgezet, ongeveer een week geleden. Die problemen moeten in de nieuwe update verholpen zijn. OnePlus meldt verder dat problemen met het automatisch invullen van formulieren in Google Chrome in een toekomstige update verholpen moeten worden.
Lees verder onder de video.
De OnePlus 9 en OnePlus 9 Pro werden in maart van dit jaar op de markt gebracht, met prijzen respectievelijk vanaf 699 en 899 euro. Het zijn momenteel de nieuwste topmodellen van het Chinese telefoonmerk en ook de eerste twee ervan die de update naar Android 12 krijgen.
In zijn recensie noemde onze technologiejournalist Lucas Wuyts de OnePlus 9 een “vlaggenschip dat zich trots naast de concurrentie mag plaatsen”.
Android 12 is de nieuwste update van het besturingssysteem dat gebruikt wordt op smartphones van onder andere OnePlus, Samsung, Xiaomi, Nokia en Oppo. Het werd in oktober uitgerold met nieuwe opties om je privacy te bewaken en nieuwe widgets.
OnePlus koppelde aan de uitrol van Android 12 de samensmelting van OxygenOS met ColorOS. Die eerste is de extra laag bovenop Android waarvoor OnePlus bekend staat bij fans, de tweede is de variant van zusterbedrijf Oppo. De verandering lokte veel kritiek uit, onder andere omwille van de visuele eigenschappen van ColorOS.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Spaargids.be
Hoge inflatie: is het slim om je spaargeld van tak 21 naar tak 23 verhuizen?
Om je centen te laten renderen kan je naast traditionele spaar- en beleggingsformules ook kiezen voor verzekeringsproducten. De tak 21-spaarverzekering geniet omwille van haar kapitaalgarantie de grootste populariteit, maar slaagt er bij de huidige hoge inflatie niet langer in om je koopkracht op peil te houden. Biedt een overstap naar een tak 23-beleggingsverzekering soelaas? Brecht Coene, expert van Spaargids.be, nuanceert. -
Spaargids.be
Verlaagd btw-tarief én hogere premies: hoeveel kost een warmtepomp vandaag? En kan je ervoor lenen?
Vanaf 1 april betaal je nog maar 6 procent btw wanneer je een warmtepomp koopt of installeert. Dat verlaagd tarief bestond al voor woningen ouder dan 10 jaar. Nu geldt het ook voor nieuwere woningen. Ook de Vlaamse regering verdubbelde onlangs de premies voor warmtepompen. Door de hoge gasprijzen duurt het bovendien steeds minder lang om de investering terug te verdienen. Hoe ziet het totale kostenplaatje er nu uit? En kan je een lening aangaan voor een warmtepomp? Spaargids.be zoekt het uit. -
4
Russische tegenhanger van Google zit met financiële problemen
Het Russische technologiebedrijf Yandex heeft adviseurs in de arm genomen om onderhandelingen te begeleiden met schuldeisers. De onderneming, ook bekend als het Russische antwoord op Google, vreest financiële problemen doordat de handel in zijn aandelen in New York is opgeschort. -
-
FANC waarschuwt voor "radioactieve juwelen" die online worden aangeboden en (ironisch genoeg) zogezegd tegen straling beschermen
Het Federaal Agentschap voor Nucleaire Controle (FANC) waarschuwt voor radioactieve producten die online worden verkocht en die gezondheidsrisico's inhouden. Het gaat bijvoorbeeld om juwelen en slaapmaskers die beweren te beschermen tegen 5G-straling. "Ironisch genoeg worden die vaak gemaakt van ertsen die van nature uit radioactief zijn", aldus de nucleaire autoriteit. -
23
Rusland en China werken aan alternatief voor SWIFT-systeem waarmee banken communiceren
Rusland en China willen hun financiële berichtensystemen beter op elkaar gaan afstemmen. Daarmee zou Rusland mogelijk een alternatief krijgen voor het bekende interbancaire SWIFT-systeem waar een aantal Russische banken nu van is afgesloten vanwege de Russische inval in Oekraïne. Door de ingestelde sancties zijn de mogelijkheden van de financiële instellingen om geld buiten Rusland te brengen beperkt. -
Nieuwe Australische wet laat techbedrijven bewijzen hoe ze nepnieuws tegengaan
In Australië moeten techbedrijven aantonen hoe ze nepnieuws en desinformatie tegengaan. Dat staat in een nieuwe wet die later dit jaar in zal gaan. -
Streamz
Ongeziene pandemie, fatale milieuramp of nieuwe Amerikaanse burgeroorlog? Dit zijn de spannendste postapocalyptische series
Of de aarde nu wordt getroffen door een milieuramp, kernoorlog of dodelijk virus: denkbeeldige postapocalyptische samenlevingen zijn altijd populaire decors geweest voor meeslepend entertainment. Naar aanleiding van de nieuwe HBO Max-miniserie ‘DMZ’ op Streamz (18/3) bundelen we deze week in onze Kijkgids de beste dystopische series uit streamingland. Blinde stamleden in ‘See’ (Apple TV+), een door nazi’s gedomineerd New York in ‘The Man in the High Castle’ (Prime Video), een nieuwe ijstijd in ‘Snowpiercer’ (Netflix) of de ‘moderne’ slavernij van ‘Into the Badlands’ (Prime Video): in deze akelige alternatieve universums is het leven geen lachertje.