De Cruise AV, gemaakt door General Motors.
Volledig scherm
De Cruise AV, gemaakt door General Motors. © AFP

Mijlpaal: stuur niet langer verplicht in zelfrijdende auto’s in VS

Een stuur en pedalen zijn niet langer verplicht in zelfrijdende auto’s in de VS. Dat zegt de Amerikaanse toezichthouder voor verkeersveiligheid. De wijziging komt er op vraag van automaker General Motors.

  1. “Snelladen kost je gemiddeld 17 euro per 100 kilometer”: onze expert legt uit hoe het werkt
    PREMIUM

    “Snelladen kost je gemiddeld 17 euro per 100 kilometer”: onze expert legt uit hoe het werkt

    Snelladen is hip in de elektrische autowereld. Deze week nog opende Fastned drie extra publieke snellaadstations, vlak naast de snelweg, in Vlaanderen. “Als je een elektrische wagen koopt, vraag je best niet alleen hoe ver hij kan rijden, maar ook hoe snel hij oplaadt”, zegt technologiejournalist Kenneth Dée. Maar hoe duur is snelladen en hoe gebruik je het? Wij zochten het voor je uit.
  2. Waarom PlayStation-titel ‘Marvel’s Spider-Man’ de ultieme videogame over de superheld blijft
    Videogames

    Waarom PlayStati­on-ti­tel ‘Marvel’s Spi­der-Man’ de ultieme videogame over de superheld blijft

    Er zijn – we turfden ze even voor je weg –al tweeëndertig ‘Spider-Man’-videogames op de markt gekomen. Maar de met enige voorsprong beste daaruit blijft een van de recentste: Sony’s ‘Spider-Man’-game voor de PlayStation 4 en 5, die sinds vandaag ook een visueel superieure pc-versie heeft. Vijf redenen waarom het goed is dat nu nòg meer gamers daarmee kennismaken.
  3. Indian summer: met deze spullen geniet je ook na de zomer maximaal van je terras
    HLN Shop

    Indian summer: met deze spullen geniet je ook na de zomer maximaal van je terras

    Heb je van je terras een kleine oase gemaakt waar het heerlijk vertoeven is? Dan wil je daar natuurlijk maximaal van genieten. Nu de zomer stilaan op haar einde loopt zou het maar jammer zijn je gezellige buitenplek straks al te moeten verlaten om je weer binnenskamers terug te trekken. Met enkele kleine en grotere hulpmiddelen is dat gelukkig niet nodig. HLN Shop overloopt wat je kan doen om zo lang mogelijk van je terras te kunnen profiteren.
  1. Samsung Flip 4 iets duurder dan voorganger: techgigant stelt ook Fold 4, nieuwe smartwatches en oortjes voor
    1

    Samsung Flip 4 iets duurder dan voorganger: techgigant stelt ook Fold 4, nieuwe smartwat­ches en oortjes voor

    Laten we met de deur in huis vallen: na een significante prijsdaling vorig jaar is de Samsung Galaxy Z Flip 4 dit jaar een beetje duurder geworden. De plooibare smartphone kost vijftig euro meer dan de voorganger, om precies te zijn. Verder zijn er niet al te veel verrassingen bij de nieuwe toestellen van het bedrijf. De Galaxy Z Fold 4 is een beetje beter dan het model van vorig jaar en daarnaast zijn er met de Samsung Watch 5 en Watch 5 Pro twee nieuwe smartwatches. Tot slot zijn er draadloze oortjes die de naam Galaxy Buds 2 Pro kregen.

Tech