Met deze gadgets onder de kerstboom maak je iedereen blij
Volledig scherm
Met deze gadgets onder de kerstboom maak je iedereen blij © Getty Images

Met deze gadgets onder de kerstboom maak je iedereen blij

AdvertorialKerst staat voor de deur het wordt stilaan tijd om op cadeautjesjacht te gaan. Ben je nog op zoek naar een geschenk voor die ene techliefhebber uit je familie of vriendengroep? Dit zijn de suggesties van technologiesite Tweakers

  1. Ongeziene pandemie, fatale milieuramp of nieuwe Amerikaanse burgeroorlog? Dit zijn de spannendste postapocalyptische series
    Streamz

    Ongeziene pandemie, fatale milieuramp of nieuwe Amerikaan­se burgeroor­log? Dit zijn de spannend­ste postapoca­lyp­ti­sche series

    Of de aarde nu wordt getroffen door een milieuramp, kernoorlog of dodelijk virus: denkbeeldige postapocalyptische samenlevingen zijn altijd populaire decors geweest voor meeslepend entertainment. Naar aanleiding van de nieuwe HBO Max-miniserie ‘DMZ’ op Streamz (18/3) bundelen we deze week in onze Kijkgids de beste dystopische series uit streamingland. Blinde stamleden in ‘See’ (Apple TV+), een door nazi’s gedomineerd New York in ‘The Man in the High Castle’ (Prime Video), een nieuwe ijstijd in ‘Snowpiercer’ (Netflix) of de ‘moderne’ slavernij van ‘Into the Badlands’ (Prime Video): in deze akelige alternatieve universums is het leven geen lachertje.
  1. Aantal autodiefstallen nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverzekering?
    Independer

    Aantal autodief­stal­len nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverze­ke­ring?

    Het aantal autodiefstallen in België vertoont al een tijdje een dalende lijn. Dat bewijzen cijfers van de Federale Politie. In de eerste helft van 2021 werden 19,2 procent wagens minder gestolen in vergelijking met een jaar eerder. Zorgt dat ervoor dat we ook minder voor onze autoverzekering zullen betalen? “Ja”, vertelt Serge Jacobs van Ethias aan Independer.be. “Al is er een grote ‘maar’.”

Tech