Getty Images
Volledig scherm
© Getty Images

Koopgids videogames: dit zijn de titels waarmee je gamers een plezier doet

Tweakers.netEen gamer in je familie of vriendenkring waarbij binnenkort Sinterklaas passeert, of die tegen het einde van het jaar misschien aanschuift aan de feestdis? Onze techredacteur selecteerde voor Tweakers.net de opwindendste games van dit jaar, verdeeld over zes categorieën. Met deze koopgids zullen gamers zich niet teleurgesteld voelen na het losscheuren van het cadeaupapier.

  1. Aantal autodiefstallen nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverzekering?
    Independer

    Aantal autodief­stal­len nam in 2021 voor tweede jaar op rij af: heeft dat een invloed op de prijs van je autoverze­ke­ring?

    Het aantal autodiefstallen in België vertoont al een tijdje een dalende lijn. Dat bewijzen cijfers van de Federale Politie. In de eerste helft van 2021 werden 19,2 procent wagens minder gestolen in vergelijking met een jaar eerder. Zorgt dat ervoor dat we ook minder voor onze autoverzekering zullen betalen? “Ja”, vertelt Serge Jacobs van Ethias aan Independer.be. “Al is er een grote ‘maar’.”
  2. Onze techexpert testte de Ray-Ban Stories, de ‘slimme’ bril van Facebook: “Leuk om de aandacht mee te trekken op café, maar is dit de bril van de toekomst?”
    Play
    Multimedia
    6

    Onze techexpert testte de Ray-Ban Stories, de ‘slimme’ bril van Facebook: “Leuk om de aandacht mee te trekken op café, maar is dit de bril van de toekomst?”

    Smartwatches, smart earbuds, smart microgolfovens... Alles wordt slim tegenwoordig, dus waarom onze brillen niet?, dachten ze bij Meta, het bedrijf achter Facebook. In september stelde het daarom zijn eerste smart glasses voor: de Ray-Ban Stories. Die is vanaf nu verkrijgbaar in ons land en wij mochten hem al testen (bekijk de video).
  3. “Wat in godsnaam ís deze nonsens?”: ‘Stranger of Paradise Final Fantasy Origin’ koppelt een hoop onzin aan fantasti­sche gameplay
    gamereview

    “Wat in godsnaam ís deze nonsens?”: ‘Stranger of Paradise Final Fantasy Origin’ koppelt een hoop onzin aan fantasti­sche gameplay

    Het kan al vrij vroeg zijn of het kan even duren, maar tijdens het spelen van ‘Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin’ komt er ongetwijfeld een moment waarop je denkt “Wat in godsnaam ís deze nonsens nu eigenlijk?” En de volgende vraag die je jezelf zal stellen, is of je dat nu eigenlijk positief of negatief moet interpreteren. De kans is echter behoorlijk groot dat je het lang nadat de credits over het scherm gerold zijn, nog steeds niet met zekerheid kan zeggen.

Tech