iOS 15.4 volgende week te downloaden: gezichtsherkenning zal werken met mondmasker
AppleBeter laat dan nooit. Vanaf volgende week kunnen iPhone-gebruikers hun smartphone ontgrendelen met hun gezicht terwijl ze een mondmasker dragen. Apple rolt de mogelijkheid uit als onderdeel van iOS 15.4, naast andere nieuwe functies.
Apple test de nieuwe versie van iOS al een tijdje, maar brengt de update volgende week naar alle iPhones. Vanaf dan kan je ervoor kiezen dat Face ID-gezichtsherkenning werkt met een mondmasker op. De iPhone kijkt daarvoor naar “unieke kenmerken” rond je ogen. Wel waarschuwt de techgigant dat Face ID beter werkt als je volledige gezicht herkenbaar is.
Ook voorziet Apple iOS van nieuwe emoji. In totaal zijn het er 37, met onder andere ‘bijten op onderlip’ en zwangere man. Daarnaast zijn er nieuwe variaties van de schuddende handen gemaakt met verschillende huidskleuren.
Ook zal met iOS 15.4 enkele veranderingen invoeren voor de AirTag. Die trackers zijn bedoeld om spullen als sleutels of een koffer gemakkelijk terug te vinden, maar worden misbruikt door stalkers.
Naar verwachting is de update te downloaden op vrijdag 18 maart. Op die dag ligt de nieuwe iPhone SE namelijk in de winkel. De update komt er voor alle smartphones die draaien op iOS 15. Dat gaat van de iPhone 6S en zevende generatie iPod Touch tot de iPhone 13 en de nieuwe iPhone SE.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Android
Google brengt Android 12L uit: verbeteringen voor tablets en vouwbare smartphones
Google heeft de Android 12L-update voor zijn Pixel-smartphones uitgebracht. De update is voor vouwbare toestellen en tablets. Samsung, Lenovo en Microsoft brengen later dit jaar apparaten met Android 12L uit. De Pixel-telefoons krijgen verder een update met nieuwe functies. -
Spaargids.be
25.000 euro vijf jaar op je spaarrekening? Zoveel zijn die centen nu minder waard
Lage spaarrentes en een torenhoge inflatie. Voor spaarders is het geen lucratieve periode. Zij zien hun spaargeld al geruime tijd in waarde dalen. Wie gedurende vijf jaar 25.000 euro onaangeroerd op het spaarboekje liet staan, zag zijn koopkracht procentueel met 8,7% en in reële waarde met 2.174 euro wegsmelten. Spaargids.be legt uit. -
Apple presenteert “goedkope” iPhone SE, verbeterde iPad Air en nieuwe pc Mac Studio
Apple heeft dinsdagavond een nieuwe, goedkopere iPhone, een verbeterde iPad Air en een nieuw soort Mac-computer onthuld. Ook wordt de iPhone 13 voortaan in een nieuwe kleur verkocht. Vlak na de presentatie onthulde Apple nog één nieuwtje specifiek voor België en Nederland. -
-
Nederlander achter Tornado Cash opgepakt, bedrijf ‘mixte’ voor miljarden cryptomunten
Een 29-jarige man is woensdag in Amsterdam opgepakt op verdenking van het verhullen van criminele geldstromen en het faciliteren van witwassen via de zogeheten mixingservice Tornado Cash. Zo’n onlinedienst mixt bijvoorbeeld bitcoin van meerdere cryptofondsen om zo de herkomst te verhullen. -
REVIEW. Bij de POCO F4 krijg je waar voor je 399 euro, maar de software blijft een zwakke schakel
Een specialiteit van Xiaomi is een scherpe prijs vragen voor smartphones die op papier puike specificaties hebben. Dat is ook het geval bij de POCO F4 van het zustermerk. Daar beloven ze bovenop de krachtige processor ook een degelijke batterijduur. Klinkt dat niet te mooi om waar te zijn voor een prijskaartje van 399 euro? We testten het uit. -
Gouden Vuelta30
Michel Wuyts over de winstkansen van Remco Evenepoel: “Drie renners zijn momenteel net iets beter geschikt om het laken naar zich toe te trekken”
Morgen is het eindelijk zover! Met de Vuelta gaat de laatste grote ronde van het jaar van start. Onze analist Michel Wuyts kijkt ook nu weer in zijn glazen bol. Ben jij het eens met Wuyts of denk je er helemaal anders over? Bewijs dat je de grootste kenner bent met de Gouden Vuelta en maak kans op 5.000 euro cash. -
Jobat
Dit zijn de beste diploma’s om werk te vinden
Het is geen geheim dat de ene studie sneller uitzicht geeft op een job dan de andere. Zo vinden afgestudeerden met een diploma in STEM of de zorg vaak heel snel werk. Twijfel je nog over je studies na de zomer? Jobat.be geeft je per opleidingsniveau de 3 diploma’s met de grootste kans op een job.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer