Illustratiefoto
Volledig scherm
Illustratiefoto © Reuters

Gerucht: Google-smartwatch verschijnt in 2022 en wordt Apple Watch-concurrent

Google werkt volgens Business Insider nog steeds aan een eigen smartwatch. Dit horloge, met codenaam ‘Rohan’, wordt mogelijk de eerste Wear OS-smartwatch met Fitbit-integratie, kan in de lente verschijnen en moet met de Apple Watch concurreren.

  1. Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”
    Hardware Info

    Getest: de nieuwste Apple Watch: “Het grotere scherm is prettig in gebruik”

    Wanneer het meest waardevolle bedrijf ter wereld met een nieuwe versie van haar slimme horloge komt, kijken techjournalisten reikhalzend uit naar het moment waarop ze het toestel zelf mogen beoordelen. Frank Everaardt, hoofdredacteur bij Hardware Info, is een van hen. Hij testte de Apple Watch 7. Is deze smartwatch een aankoop waard? En hoe vernieuwend is dit horloge ten opzichte van zijn voorgangers?
  2. Nothing Phone (1) voor iedereen te koop, maar is er in België nog plaats naast Samsung en Apple of blijft het nicheproduct voor designfans?

    Nothing Phone (1) voor iedereen te koop, maar is er in België nog plaats naast Samsung en Apple of blijft het nichepro­duct voor designfans?

    Na weken van kleine aankondigingen om de hype en hoeveelheid media-aandacht aan te zwengelen, is vanaf donderdag 21 juli de Nothing Phone (1) te koop voor het brede publiek. Op zo’n korte tijd een degelijke smartphone lanceren, verdient een applausje, maar kan het bedrijf ook daadwerkelijk doorbreken? Is er eigenlijk nog plaats voor een nieuwe speler in de smartphonemarkt? En hoe is de koek verdeeld sinds Huawei zowat verdween door Amerikaanse sancties?

Tech