AWV plaatst funderingen fietsbrug over Haachtsesteenweg en dat zorgt anderhalve week voor hinder
MelsbroekOp de Haachtsesteenweg in Melsbroek worden van woensdag 2 tot en met vrijdag 11 februari de funderingen van de nieuwe fietsbrug geplaatst. Daardoor moet het verkeer richting Diegem er over één rijstrook in plaats van twee rijstroken.
In september vorig jaar is het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) gestart met de bouw van de fietsbrug over de Haachtsesteenweg in Melsbroek, vlakbij het kruispunt met de Luchthavenlaan. Die brug moet het voor fietsers gemakkelijker maken om van Vilvoorde en andere fietsroutes ten noorden van de luchthaven naar Brucargo te rijden. Nu woensdag worden de funderingen van de brug geplaatst en dat heeft gevolgen voor het verkeer op de Haachtsesteenweg. Zo wordt één van de twee rijstroken richting Diegem tot en met vrijdag 11 februari afgesloten. Dat zal volgens AWV voor vertragingen zorgen. Ook de afslagstrook richting de E19 en Vilvoorde wordt korter dan normaal.
Naast de fietsbrug over de Haachtsesteenweg, die tegen de zomer klaar moet zijn, komt er ook een nieuwe brug waar de fietssnelweg F214 over de fietssnelweg FR20 loopt. Zo is het fietspad dat naar de fietsbrug loopt minder steil.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
WEER. Helder weer in Steenokkerzeel vanochtend
-
PREMIUMautosport 24 Uur Le Mans
Drie Belgen samen in één wagen tijdens eeuweditie van de grootste race ter wereld: “We gaan voor het podium”
Maxime Martin, Ugo De Wilde en Tom Van Rompuy besturen dit weekend een zwart-geel-rode bolide in de eeuweditie van de 24 Uur van Le Mans, de grootste autosportrace ter wereld. Voor het eerste sinds 2011 zorgen zij ervoor dat er een wagen met enkel Belgen aan het stuur aan de start van de legendarische wedstrijd verschijnt.Zaventem -
Trio veroordeeld voor diefstallen op luchthaven: “Niets georganiseerd aan”
Drie mannen die verschillende gauwdiefstallen hadden gepleegd hebben op de luchthaven Brussels Airport, zijn veroordeeld tot gevangenisstraffen van twee tot drie jaar. Slechts twee van de drie verdachten waren aanwezig, de derde liet verstek gaan.Zaventem -
-
Mijnenergie
Minister Demir uiterst kritisch over Fluvius: “Je moet maar eens een eigenaar van zonnepanelen zijn”
-
Wie luxe wilt uitstralen, kiest het best voor een onopvallende, simpele handtas
Gedaan met handtassen vol glitters, goud en tierlantijntjes. Cleane, gestroomlijnde tassen zijn deze zomer een echte hit. Want dat past perfect bij de nieuwste modetrend, quiet luxury, waarbij je kiest voor eenvoud. Simpel, maar niet minder luxueus! Wij selecteerden 15 minimalistische tassen die passen bij de hype én een levenlang meegaan. -
Voortaan ook subsidies wanneer verenigingen seingevers inschakelen
De gemeente Zemst heeft het subsidiereglement ter ondersteuning van verenigingen bij evenementen aangepast.Zemst -
PREMIUM
KIJK. Niko (41) helpt diabetespatiënt uit Zenne: “Hij werd onwel op de fiets”
Zemst