De aquarel 'Zoë' van Michaël Borremans.
Volledig scherm
De aquarel 'Zoë' van Michaël Borremans. © rv

Veilinghuis Hammertime verkoopt werk van Michael Borremans: “Startbod vanaf 19.500 euro”

StabroekNog plaats aan de muur voor een bijzonder kunstwerk? Het Stabroekse veilinghuis Hammertime heeft opnieuw zo’n 200 pareltjes van moderne kunstenaars te veil. Hét uithangbord: een werk van Michaël Borremans met een geschatte waarde van 45.000 euro.

  1. Wandelbrochure met tien routes toegankelijk voor rolstoelen in fris jasje gestoken
    Schoten

    Wandelbro­chu­re met tien routes toeganke­lijk voor rolstoelen in fris jasje gestoken

    De lokale Raad voor Personen met een Handicap (RPH) heeft dinsdag samen met het Schotens gemeentebestuur een nieuwe editie van de wandelmap met toegankelijke routes gelanceerd in de oranjerie van Domein Vordenstein. De brochure telt tien tochten. “We willen iedereen - ook wie met een kinderwagen op pad gaat, moeilijk te been is of in een rolstoel zit - een aangename uitstap bieden in onze groene gemeente”, aldus RPH-voorzitter Rik Lavrysen.