Starttijden WK tijdrijden: op deze tijdstippen gaan Lampaert, Evenepoel en Campenaerts van start

Photo News
Vandaag staat het WK tijdrijden op het programma. Ramunas Navardauskas rolt als eerste van het startpodium, titelverdediger Rohan Dennis gaat als laatste van start. Hieronder vindt u alle starttijden.

14:18:30: Ramunas Navardauskas (Litouwen) 

14:20:00: Khaled Alkhalaifah (Koeweit) 

14:21:30: Nazir Jaser (Syrië)

14:23:00: Edward Dunbar (Ierland) 

14:24:30Dirk Coetzee (Namibië) 

14:26:00Chun Kai Feng (Taiwan) 

14:27:30Kamil Gradek (Polen) 

14:29:00Luis Mas Bonet (Spanje) 

14:30:30: Claudio Imhof (Zwitserland) 

14:32:00John Archibald (Groot-Brittannië) 

14:33:30Jan Barta (Tsjechië) 

14:35:00Jan Tratnik (Slovenië) 

 14:36:30: Pierre Latour (Frankrijk)

14:38:00Christopher Sysmonds (Ghana) 

14:39:30Saied Jafer Alali (Koeweit) 

14:41:00: Gustavo Adolfo Mino Baez (Paraguay) 

14:42:30Runar Orn Aguastsson (Israël) 

14:44:00: Eduardo Sepulveda (Argentinië) 

14:45:30: Eduard-Michael Grosu (Roemenië) 

14:47:00: Hugo Houle (Canada) 

14:48:30Alexey Lutsenko (Kazachstan) 

14:50:00Dylan van Baarle (Nederland) 

14:51:30Nils Politt (Duitsland) 

14:53:00Alexander Evtushenko (Rusland) 

14:54:30Yves Lampaert (België) 

14:56:00: Ahmad Badreddin Wais (Syrië) 

14:57:30Jan Andrej Cully (Slovakije) 

14:59:00Luke Durbridge (Australië) 

15:00:30: Ryan Mullen (Ierland) 

15:02:00Matthias Brändle (Oostenrijk) 

15:03:30Muradjan Khalmuratov (Oezbekistan) 

15:05:00Martin Toft Madsen (Denemarken) 

15:06:30Alex Dowsett (Groot-Brittannië) 

15:08:00Filippo Ganna (Italië) 

15:09:30Josef Cerny (Tsjechië) 

15:11:00Benjamin Thomas (Frankrijk) 

15:12:30: Tanel Kangert (Estland) 

15:14:00Vasil Kiryienka (Wit-Rusland) 

15:15:30: Bob Jungels (Luxemburg) 

15:17:00Daniil Fominykh (Kazachstan) 

15:18:30Stefan De Bod (Zuid-Afrika) 

15:20:00Lawson Cradock (Verenigde Staten) 

15:21:30: Remco Evenepoel (België) 

15:23:00: Jos van Emden (Nederland) 

15:24:30Patrick Bevin (Nieuw-Zeeland) 

15:26:00: Daniel Martinez (Colombia) 

15:27:30: Maciej Bodnar (Polen) 

15:29:00Edoardo Affini (Italië) 

15:30:30: Jonathan Castroviejo (Spanje) 

 15:32:00Tony Martin (Duitsland)

15:33:30Stefan Küng (Zwitserland) 

15:35:00Chad Haga (Verenigde Staten) 

15:36:30Nelson Oliveira (Portugal) 

15:38:00Kasper Asgreen (Denemarken) 

15:39:30Primoz Roglic (Slovenië) 

15:41:00Victor Campenaerts (België) 

15:42:30: Rohan Dennis (Australië) 




Reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.


Video