Alle definitieve selecties voor de Vuelta, die zaterdag van start gaat

Primoz Roglic gaat een gooi doen naar de eindzege.
AP Primoz Roglic gaat een gooi doen naar de eindzege.
Zaterdag begint de Ronde van Spanje met een ploegentijdrit in Torrevieja. De Vuelta zoekt een opvolger voor de Brit Simon Yates, die zelf niet aan de start verschijnt, en intussen maakten alle teams hun selectie bekend:

Zélf de Vuelta winnen? Dat kan door deel te nemen aan de Gouden Vuelta!

Deceuninck-Quick.Step

Eros Capecchi (Ita), Rémi Cavagna (Fra), Tim Declercq (Bel), Philippe Gilbert (Bel), Fabio Jakobsen (Ned), James Knox (GBr), Maximiliano Richeze (Arg), Zdenek Stybar (Tsj)

Astana

Miguel Angel Lopez (Col), Ion Izagirre (Spa), Jakob Fuglsang (Den), Gorka Izagirre (Spa), Luis Leon Sanchez (Spa), Dario Cataldo (Ita), Manuele Boaro (Ita), Omar Fraile (Spa)

Jakob Fuglsang.
Photo News Jakob Fuglsang.

Bora-Hansgrohe

Sam Bennett (Ier), Shane Archbold (NZe), Jempy Drucker (Lux), Davide Formolo (Ita), Felix Großschartner (Oos), Rafal Majka (Pol), Gregor Mühlberger (Oos), Pawel Poljanski (Pol)

Team Burgos-BH

Jetse Bol (Ned), Ricardo Vilela (Por), Nuno Bico (Por), Ángel Madrazo (Spa), Jorge Cubero (Spa), Diego Rubio (Spa), Jesús Ezquerra (Spa), Óscar Cabedo (Spa).

Bahrain-Merida

Yukiya Arashiro (Jap), Phil Bauhaus (Dui), Dylan Teuns (Bel), Heinrich Haussler (Aus), Mark Padun (Oek), Domen Novak (Sln) Hermann Pernsteiner (Oos), Luka Pibernik (Sln)

Dylan Teuns.
Photo News Dylan Teuns.

Movistar

Alejandro Valverde (Spa), Nairo Quintana (Col), José Joaquin Rojas (Spa), Marc Soler (Spa), Imanol Erviti (Spa), Nelson Oliveira (Por), Jorge Arcas (Spa), Antonio Pedrero (Spa)

Team Ineos

Owain Doull (Wales), David De la Cruz (Spa), Tao Geoghegan Hart (GBr), Sebastian Henao (Col), Vasil Kiryienka (WRu), Wout Poels (Ned), Salvatore Puccio (Ita), Ian Stannard (Gbr)

CCC

Francisco Ventoso (Spa), Jonas Koch (Dui), Nathan Van Hooydonck (BEL), Patrick Bevin (NZe), Pawel Bernas (Pol), Szymon Sajnok (Pol), Victor de la Parte (Spa), Will Barta (VSt)

CAJA-RURAL 

Sergei Chernetski (Rus), Jon Aberasturi (Spa), Alex Aranburu (Spa), Domingos Gonçalves (Por), Jonathan Lastra (Spa), Sergio Pardilla (Spa), Cristian Rodriguez (Spa), Gonzalo Serrano (Spa)

AG2R

Pierre Latour (Fra), François Bidard (Fra), Geoffrey Bouchard (Fra), Clément Chevrier (Fra), Silvan Dillier (Zwi), Dorian Godon (Fra), Quentin Jauregui (Fra), Clément Venturini (Fra)

Jumbo-Visma

Primoz Roglic (Sln), Steven Kruijswijk (Ned), Robert Gesink (Ned), George Bennett (NZe), Neilson Powless (VSt), Lennard Hofstede (Ned), Sepp Kuss (VSt), Tony Martin (Dui)

Primoz Roglic.
EPA Primoz Roglic.

Trek-Segafredo

Edward Theuns (Bel), Alex Kirsch (Lux), Gianluca Brambilla (Ita), Niklas Eg (Den), Peter Stetina (VSt), Kiel Reijnen (VSt), Jacopo Mosca (Ita)

Lotto-Soudal

Thomas De Gendt (Bel), Sander Armée (Bel), Jelle Wallays (Bel), Tosh Van der Sande (Bel), Harm Vanhoucke (Bel), Brian van Goethem (Ned), Carl Fredrik Hagen (Noo), Tomasz Marczynski (Pol)

Thomas de Gendt.
Photo News Thomas de Gendt.

Mitchelton-Scott

Sam Bewley (NZe), Esteban Chaves (Col), Tsgabu Grmay (Eth), Damien Howson (Aus), Luka Mezgec (Sln), Mikel Nieve (Spa), Nick Schultz (Aus), Dion Smith (NZe) 

Esteban Chaves.
Photo News Esteban Chaves.

Team Sunweb

Nikias Arndt (Dui), Wilco Kelderman (Ned), Casper Pedersen (Den), Robert Power (Aus), Nicholas Roche (Ier), Michael Storer (Aus), Martijn Tusveld (Ned), Max Walscheid (Dui)

Wilco Kelderman.
Photo News Wilco Kelderman.

Cofidis

Nicolas Edet (Fra), Jesus Herrada (Spa), Luis Angel Maté (Spa), Jesper Hansen (Den), Darwin Atapuma (Col), Damien Touze (Fra), José Herrada (Spa), Stéphane Rossetto (Fra)

Katusha

Daniel Navarro (Spa), Enrico Battaglin (Ita), Steff Cras (Bel), Matteo Fabro (Ita), Viacheslav Kuznetsov (Rus), Willie Smit (ZAf), Pavel Kochetkov (Rus), Ruben Guerreiro (Por)

Dimension Data

Ben King (VSt), Edvald Boasson Hagen (Noo), Amanuel Ghebreigzabhier (Eri), Louis Meintjes (ZAf), Ben O’Connor (Aus), Nic Dlamini (ZAf), Rasmus Tiller (Noo), Jaco Venter (ZAf)

UAE Emirates

Fabio Aru (Ita), Valerio Conti (Ita), Fernando Gaviria (Col), Sergio Henao (Col), Marco Marcato (Ita), Juan Sebastian Molano (Col), Tadej Pogacar (Slv), Oliveiro Troia (Ita)

Education First

Rigoberto Uran (Col), Hugh Carthy (GBr), Lawson Craddock (VSt), Mitchell Docker (Aus), Sergio Higuita (Col), Daniel Felipe Martinez (Col), Logan Owen (VSt), Tejay van Garderen (VSt)

Groupama-FDJ

Bruno Armirail (Fra), Mickaël Delage (Fra), Kilian Frankiny (Zwi), Tobias Ludvigsson (Zwe), Steve Morabito (Zwi), Marc Sarreau (Fra), Romain Seigle (Fra), Benjamin Thomas (Fra)

Euskadi Basque Country-Murias

Aritz Bagues (Spa), Fernando Barcelo (Spa), Cyril Barthe (Fra), Mikel Bizkarra (Spa), Mikel Iturria (Spa), Oscar Rodriguez (Spa), Hector Saez (Spa), Sergio Samitier (Spa)




Reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.