Parcours BK veldrijden volledig verzopen door regen

De omloop van Erpe-Mere, waar dit weekend het BK veldrijden plaatsvindt, ligt er door de overvloedige regen van de voorbije dagen verzopen bij. Vanmiddag wordt beslist of er nog wijzigingen komen aan het parcours van de profs, die zondag rijden. Voor de jeugdkampioenschappen van morgen is alvast de zone met balkjes geschrapt, om het parcours iets minder zwaar te maken. Het wordt voor de veldrijders sowieso een echte ploeterpartij.

Parcourskeurder Roland Liboton en Eddy Lissens, veldritcoördinator van de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond (KBWB), hebben deze middag nog een laatste keer het parcours van het BK veldrijden in Erpe-Mere aan een controle onderworpen. Het parcours werd gisteren nog lichtjes gewijzigd naar aanleiding van de zware regenval, maar vandaag werden nog amper aanpassingen doorgevoerd.

"Het wordt geen loopcross"
"Behalve hier en daar nog wat details zijn er geen wijzigingen meer doorgevoerd", stelde Liboton na afloop van zijn verkenning. "Het wordt een zwaar BK, maar het wordt geen parcours dat doet denken aan mythische modderbaden als de WK-parcoursen in Lembeek en Saccolongo waar ik ooit op heb moeten fietsen. Het is allemaal 'doenbaar'. Natuurlijk zijn er een paar kleine stroken waar de veldrijders van de fiets zullen moeten, maar het wordt geen loopcross."

De organisatie laat nog weten dat het publiek best voorzorgsmaatregelen neemt en zich van laarzen moet voorzien. Zelfs stevige stapschoenen lijken op en rond de Steenberg in Erpe-Mere geen al te best idee.

photo_news
photo_news
photo_news

Deelnemerslijst

Nieuwelingen eerstejaars:
1. Benjamin Beernaet, 2. Jochen Berckmans, 3. Ibe Braeken, 4. Arno Brouwers, 5. Lennert Cappan, 6. Jorg Claessens, 7. Jens Clynhens, 8. Maxime Cockx, 9. Wannes Cools, 10. Sander De Vet, 11. Ruben De Waele, 12. Louis Decoster, 13. Len Dejonghe, 14. Maxim Dewulf, 15. Anton Ferdinande, 16. Robbe Forret, 17. Xander Geysels, 18. Gertjan Geysen, 19. Ruben Gunst, 20. Junior Haspeslagh, 21. Clément Horny, 22. Jarno Jordens, 23. Senne Joris, 24. Gerben Kuypers, 25. Cyril Michotte, 26. Cis Peeters, 27. Dolf Pemen, 28. Jonas Quartier, 29. Niels Reekmans, 30. Matteo Roose, 31. Arne Santy, 32. Lloyd Sprangers, 33. Joren Thys, 34. Jason Van Compernolle, 35. Arno Van Den Broeck, 36. Vince Van Den Eynde, 37. Jasper Van Den Plas, 38. Witse Van Rillaer, 39. Wannes Vanden Bussche, 40. Thibo Vandenheede, 41. Niels Vandeputte, 42. Quinten Vander Beken, 43. Andres Verdonck

Nieuwelingen tweedejaars:
1. Yentl Bekaert, 2. Balder Allaert, 3. Aron Arkesteyn, 4. Yoran Arnoets, 5. Seppe Bekaert, 6. Brent Braes, 7. Jente Bruning, 8. Jonas Bruyninckx, 9. Jelle Camps, 10. Gilles Cappelle, 11. Thijs Christiaens, 12. Yoshi Christiaens, 13. Stijn De Bruyn, 14. Jarne De Meyer, 15. Thibaut De Smet, 16. Niels De Vriendt, 17. Arno Debeir, 18. Wannes Defour, 19. Enzo Deneyer, 20. Ward Deschepper, 21. Viktor Geeraerts, 22. Andreas Goeman, 23. Timo Kielich, 24. Robbe Konings, 25. Tristen Lamon, 26. Sander Lemmens, 27. Aaron Logie, 28. Benoît Louyet, 29. Orélien Nicaise, 30. Kyle Peeters, 31. Yarno Pletinckx, 32. Dante Scoponi, 33. Julian Siemons, 34. Sietse Slabbinck, 35. Jonas Smet, 36. Ward Steurs, 37. Kwinten Stuer, 38. Bas Thonon, 39. Lander Tibackx, 40. Owen Valcke, 41. Maxim Van Gils, 42. Fabio Van Goethem, 43. Toon Vandebosch, 44. Davy Vandergraesen, 45. Niels Vandermeulen, 46. Mauri Vansevenant, 47. Fabio Verberckmoes, 48. Loeka Verdonck, 49. Arne Vermeersch, 50. Florian Vermeersch, 51. Pieter-Jan Vliegen, 52. Jelle Vlietinck, 53. Arne Vrachten; 54. Guillermo Cooreman

Junioren:
1. Eli Iserbyt, 2. Reno Bauters, 3. Cedric Beullens, 4. Dennis Blommen, 5. Jenko Bonne, 6. Michiel Breugelmans, 7. Robbert Brughmans, 8. Alex Colman, 9. Laurens Couckuyt, 10. Laurens Coudeville, 11. Yari Crollet, 12. Jordi De Beule, 13. Jari De Clercq, 14. Kilian De Groodt, 15. Dorian De Maeght, 16. Jesse De Veirman, 17. Jonas Devoet, 18. Han Devos, 19. Alessio Dhoore, 20. Jarne Driesen, 21. Glenn Eestermans, 22. Senne Gabriels, 23. Pieter Giart, 24. Liam Helsocht, 25. Briek Hermans, 26. Simon Jeacques, 27. Jappe Jaspers, 28. Sander Jeurissen, 29. Cobe Kockx, 30. Jarno Liessens, 31. Lander Loockx, 32. Jebbe Maene, 33. Sven Maertens, 34. Aiden Maes, 35. Jorn Montaigne, 36. Diede Mortier, 37. Stefano Museeuw, 38. Ayton Muys, 39. Tijl Pauwels, 40. Diederik Pemen, 41. Hakan Proost, 42. Jens Quartier, 43. Gregory Quintyn, 44. Jens Roelants, 45. Seppe Rombouts, 46. Stef Serre, 47. Gianni Siebens, 48. Stijn Siemons, 49. Gert Smets, 50. Einar Steegmans, 51. Tomas Szedelyi, 52. Jente Tielemans, 53. Glen Van De Meulebroecke, 54. Pelle Van Den Bulck, 55. Lauri Van Den Eede, 56. Christophe Van Dieren, 57. Andreas Van Driessche, 59. Maarten Van Staeyen, 60. Victor Vandebosch, 61. Stan Vandenkerckhove, 62. Mathias Vanoverberghe, 63. Glenn Verbeeck, 64. Timo Verberckmoes, 65. Dylan Vercruysse, 66. Thomas Verheyen, 67. Bert Verschueren, 68. Niels Willaert, 69. Mathijs Wuyts, 70. WouterWynants

Beloften:
1. Thijs Aerts, 2. Toon Aerts, 3. Robin Alderweireld, 4. Jordi Andries, 5. Niels Buysen, 6. Stijn Caluwé, 7. Nicolas Cleppe, 8. Yves Coolen, 9. Jens Couckuyt, 10. Laurens De Jonghe, 11. Senne De Meyer, 12. Kyle De Proost, 13. Tim De Schuyter, 14. Jonas Degroote, 15. Stijn Deruyter, 16. Kobe Goossens, 17. Quinten Hermans, 18. Stijn Hofman, 19. Sybren Jacobs, 20. Thomas Joseph, 21. Dario Kloeck, 22. Yelle Leaerts, 23. Glenn Maes, 24. Braam Merlier, 25. Mathias Moenaert, 26. Yannick Peeters, 27. Lorenzo Pepermans, 28. Jelle Schuermans, 29. Daan Soete, 30. Diether Sweeck, 31. Laurens Sweeck, 32. Jens Teirlinck, 33. Lawrence Tibackx, 34. Dario Tielen, 35. Arne Tureluren, 36. Nick Van De Kerckhove, 37. Matthias Van De Velde, 38. Thomas Van De Velde, 39. Jens Van Der Borght, 40. Gianni Van Doninck, 41. Elias Van Hecke, 42. Ward Van Laer, 43. Pieter Van Roosbroeck, 44. Yorben Van Tichelt, 45. Jens Vandekinderen, 46. Brecht Vandenhede, 47. Aaron Vandermeirsch, 48. Berne Vankeirsbilck, 49. Jorn Verbaken, 50. Onno Verheyen, 51. Daan Hoeyberghs

Dames elite:
1. Sanne Cant, 2. Cindy Bauwens, 3. Marlies Beckers, 4. Jo Blanchaert, 5. Delphine Couckuyt, 6. Stephanie De Croock, 7. Marijke De Pauw, 8. Mieke Deroo, 9. Cindy Diericx, 10. Katleen Fraeye, 11. Anja Geldhof, 12. Brenda Kaczmarczyk, 13. Shana Maes, 14. Githa Michiels, 15. Nathalie Nijns, 16. Anja Nobus, 17.Melisa Peers, 18. Loes Sels, 19. Sandra Sintobin, 20. Katrien Thijs, 21. Jessika Timmermans, 22. Femke Van Den Driessche, 23. Kim Van Den Steen, 24. Chris Van Dorsselaere, 25. Ellen Van Loy, 26. Nele Van Maldeghem, 27. Ilse Vandekinderen, 28. Joyce Vanderbeken, 29. Tine Verdeyen, 30. Laura Verdonschot, 31. Karen Verhestraeten, 32. Aurelie Vermeir, 33. Sandie Verriest, 34. Jolien Verschueren, 35. Gertie Willems, 36. Meg De Bruyne

Dames jeugd:
71. Sara Beckmans, 72. Axelle Bellaert, 73. Lara Defour, 74. Kimberlay Duquennoy, 75. Joyce Heyns, 76. Laure Michels, 77. Jara Noël, 78. Eva Maria Palm, 79. Jinse Peeters, 80. Tine Rombouts, 81. Sara Siemons, 82. Marthe Truyen, 83. Ank Van Rompay, 84. Lare Van Wunsel, 85. Lise Van Wunsel, 86. Fleur Vandecaveye, 87. Maud Vandenbrande, 88. Tine Vandenheede, 89. Bo Vandermeulen, 90 Eva Vermeersch

Elite zonder contract:
31. Kenneth Van Compernolle, 32. Vincent Baestaens, 34. Jelle Brackman, 35. Vinnie Braet, 36. Kevin Cant, 37. Pascal Colaert, 39.Jochem Danckaers, 40.Angelo De Clercq, 41. Dave De Cleyn, 42. Steven De Decker, 43. Bert De Wispelaere, 44. Edwin De Wit, 45. Jan Denuwelaere, 46. Kevin Eeckhout, 47. Patrick Gaudy, 48. Wouter Goosen, 50. Bart Hofman, 51. Stijn Huys, 52. Niels Koyen, 53. Dany Lacroix, 54. Kevin Neirynck, 55. Stijn Penne, 56. Kevin Reynaert, 57. Björn Rondelez, 58. Robin Stenuit, 59. Hendrik Sweeck, 60. Ingmar Uytdewilligen, 61. Jelle Van De Walle, 62. Tom Van Den Bosch, 63. Jan Vancompernolle, 64. Ruben Vandevelde, 65.Klaas Vankersschaever, 66. Quincy Vens, 67. Bart Verschueren, 68. Mathieu Willemyns

Elite:
1. Sven Nys, 2. Jens Adams, 3. Joeri Adams, 4. Jim Aernouts, 6. Tom Meeusen, 7. Tim Merlier, 8. Kevin Pauwels, 9. Rob Peeters, 10. Wout Van Aert, 11. Pieter Vanspeybrouck, 13. Michael Vanthourenhout, 14. Sven Vanthourenhout, 15. Klaas Vantornout, 16. Gianni Vermeersch, 17. Bart Wellens, 18. Jelle Wallays

photo_news
photo_news

Programma

Zaterdag
-12u: Nieuwelingen eerstejaars
-13u30: Nieuwelingen tweedejaars
-15u: Junioren

Zondag 11/1:
-11u: Beloften
-13u30: Vrouwen elite en jeugd
-15u: Elite m/c en elite z/c

photo_news