Definitieve deelnemerslijst Clasica San Sebastian

Vorig jaar was Gilbert de sterkste in de Clasica San Sebastian.
EPA Vorig jaar was Gilbert de sterkste in de Clasica San Sebastian.

Dit is de definitieve deelnemerslijst van de Clasica San Sebastian van morgen (WorldTour):

Astana

1. Alexandre Vinokourov (Kaz); 2. Andrey Zeits (Kaz); 3. Kevin Seeldraeyers; 4. Egor Silin (Rus); 5. Francesco Gavazzi (Ita); 6. Paolo Tiralongo (Ita); 7. Assan Bazayev (Kaz); 8. Alexandr Dyachenko (Kaz)

Team Sky

11. Rigoberto Uran (Col); 12. Michael Rogers (Aus); 13. Richie Porte (Aus); 14. Xabier Zandio (Spa); 15. Davide Appollonio (Ita); 16. Sergio Henao (Col); 17. Christian Knees (Dui); 18. Lars Petter Nordhaug (Nor)

Liquigas-Cannondale

21. Elia Viviani(Ita); 22. Eros Capecchi (Ita); 23. Mauro Da Dalto (Ita); 24. Tiziano Dall'Antonia (Ita); 25. Maciej Paterski (Pol); 26. Daniele Ratto (Ita); 27. Cristiano Salerno (Ita); 28. Jose Cayetano Sarmiento (Col)

Katusha Team

31. Joaquin Rodriguez (Spa); 32. Joan Horrach (Spa); 33. Yuriy Trofimov (Rus); 34. Xavier Florencio (Spa); 35. Petr Ignatenko (Rus) 36. Daniel Moreno (Spa); 37. Alberrto Losada (Spa); 38. Angel Vicioso (Spa)

Omega Pharma-QuickStep

41. Sylvain Chavanel (Fra); 42. Dario Cataldo (Ita); 43. Jérôme Pineau (Fra); 44. Dries Devenyns; 45. Kevin De Weert; 46. Serge Pauwels; 47. Zdenek Stybar (Tsj); 48. Marco Bandiera (Ita)

BMC Racing Team

51. Daniulo Wyss (Zwi); 52. Marco Pinotti (Ita); 53. Stephen Cummings (GBr); 54. Yannick Eijssen; 55. Klaas Lodewyck; 56. Amael Moinard (Fra); 57. Mauro Santambrogio (Ita); 58. Greg Van Avermaet

RadioShack-Nissan-Trek

61. Haimar Zubeldia (Spa); 62. Yaroslav Popovych (Oek); 63. Markel Irizar (Spa); 64. Tiago Machado (Por); 65. Gregory Rast (Zwi); 66. Laurent Didier (Lux); 67. Daniele Bennati (Ita); 68. Hayden Roulston (NZl)

Orica-GreenEdge

71. Simon Gerrans (Aus); 72. Allan Davis (Aus); 73. Michael Albasini (Ita); 74. Simon Clarke (Aus); 75. Christian Meier (Can); 76. Cameron Meyer (Aus); 77. Travis Meyer (Aus); 78. Wesley Sulzberger (Aus)

Garmin-Sharp

81. Thomas Dekker (Ned); 82. Koldo Fernandez (Spa); 83. Daniel Martin (Ier); 84. Michel Kreder (Ned); 85. Christophe Le Mevel (Fra); 86. Thomas Peterson (USA); 87. Andrew Talansky (USA); 88. Fabian Wegmann (Dui)

Lotto-Belisol

91. Jurgen Van den Broeck; 92. Jurgen Van de Walle; 93. Jelle Vanendert; 94. Jens Debusschere; 95. Bart De Clercq; 96. Gianni Meersman; 97. Vicente Reynes (Spa); 98. Frederik Willems

Movistar Team

101. Alejandro Valverde (Spa); 102. Juan Jose Cobo (Spa); 103. David Lopez (Spa); 104. Andrey Amador (Crc; 105. Javier Moreno (Spa); 106. Nairo Quintana (Col); 107. Vladimir Karpets (Rus); 108. Giovanni Visconti (Ita)

Euskaltel-Euskadi

111. Igor Anton (Spa); 112. Gorka Izaguirre (Spa); 113. Romain Sicard (Fra); 114. Amets Txurruka (Spa); 115. Mikel Landa (Spa); 116. Ivan Velasco (Spa); 117. Samuem Sanchez (Spa); 118. Mikel Astarloza (Spa)

Lampre-ISD

121. Damiano Cunego (Ita); 122. Morris Possoni (Ita); 123. Marco Marzano (Ita); 124. Winnar Anacona (Col); 125. Diego Ulissi (Ita); 126. Oleksandr Kvachuk (Oek); 127. Davide Cimolai (Ita); 128. Przemyslaw Niemec (Pol)

Rabobank

131. Luis Leon Sanchez (Spa); 132. Paul Martens (Dui); 133. Juan Manuel Garate (Spa); 134. Robert Gesink (Ned); 135. Bauke Mollema (Ned); 136. Laurens ten Dam (Ned); 137. Grischa Niermann (Dui); 138. Matti Breschel (Den)

Vacansoleil-DCM

141. Rafael Valls (Spa); 142. Rob Ruijgh (Ned); 143. Sergey Lagutin (Oez); 144. Björn Leukemans; 145. Pim Ligthart (Ned); 146. Bertjan Lindeman (Ned); 147. Tomasz Marczynski (Pol); 148. Frederik Veuchelen

AG2R-La Mondiale

151. Rinaldo Nocentini (Ita); 152. Nicolas Roche (Ier); 153. Romain Bardet (Fra); 154. Ben Gastauer (Lux); 155. Julien Berard (Fra); 156. Biel Kadri (Fra); 157. Sebastien Minard (Fra); 158. Christophe Riblon (Fra)

FDJ-BigMat

161. Pierrick Fedrigo (Fra); 162. Jussi Veikkanen (Fin); 163. Sandy Casar (Fra); 164. Arnaud Courteille (Fra): 165. Arthur Vichot (Fra); 166. Kenny Elissonde (Fra); 167. Arnold Jeannesson (Fra); 168. Remi Pauriol (Fra)

Team Saxo Bank-Tinkoff Bank

171. Mads Christensen (Den); 172. Sergio Paulinho (Por); 173. Volodymyr Gustov (Oek); 174. Rafai Majka (Pol); 175. Daniel Navarro (Spa); 176. Bruno Pires (Por); 177. Nicki Sörensen (Den); 178. Jesus Hernandez (Spa)

Caja Rural

181. Manuel Cardoso (Por); 182. Aitor Galdos (Spa); 183. David De La Fuente (Spa); 184. Hernani Broco (Spa); 185. Andre Cardoso (Por); 186. Marcos Garcia (Spa); 187. Danail Petrov (Bul); 188. Javier Aramendia (Spa)

Andalucia

191. Adrian Palomares (Spa); 192. Gustavo Cesar (Spa); 193. Javier Ramirez (Spa); 194. Jesus Rosendo (Spa); 195. Javier Chacon (Spa); 196. Jose Vicente Toribio (Spa); 197. Sergio Carrasco (Spa); 198. Pablo Lechuga (Spa)