Alle uitslagen en doelpuntenmakers derde speeldag in Europa League

EPA
Alle uitslagen en doelpuntenmakers op de derde speeldag in de Europa League:

Groep A:
-Swansea (Eng) - Kuban Krasnodar (Rus) 1-1
Doelpunten: Swansea: Michu (69.); Kuban: Cissé (90.+4, pen)

-Valencia (Spa) - FC Sankt Gallen (Zwi) 5-1
Doelpunten: Valencia: Alcacer (13.), Cartabia (22., 31.), Ricardo Costa (34.), Canales (72.); Sankt Gallen: Nater (75.)

Groep B:
Chornomorets Odessa (Oek) - Ludogorets (Bul) 0-1
Doelpunten: Ludogorets: Zlatinski (45.+1); Dinamo Zagreb (Kro) - PSV Eindhoven (Ned) 0-0

Groep C:
-Elfsborg (Zwe) - Esbjerg (Den) 1-2
Doelpunten: Elfsborg: Jönsson (70.); Esbjerg: Andreasen (8. 68.)

-RB Salzburg (Oos) - Standard (BEL) 2-1
Doelpunten: Salzburg: Soriano (53.), André Ramalho (85.); Standard: Mujangi Bia (88.)

Groep D:
-Wigan Athletic (Eng) - Rubin Kazan (Rus) 1-1
Doelpunten: Wigan: Powell (41.); Rubin: Prudnikov (16.)

-Zulte Waregem (BEL) - Maribor (Sln) 1-3
Doelpunten: Zulte Waregem: De fauw (12.); Maribor: Crnic (21.), Mertelj (34.), Mezga (49.)

Groep E:
-Paços Ferreira (Por) - Dnipropetrovsk (Oek) 0-2
Doelpunten: Dnipropetrovsk: Rotan (84.), Konopljanka (87.)

-Fiorentina (Ita) - Pandurii (Roe) 3-0
Doelpunten: Joaquin (27.), Ryder (35.), Cuadrado (70.)

Groep F:
-Bordeaux (Fra) - Apoel Nicosia (Cyp) 2-1
Doelpunten: Bordeaux: Sané (25.), Henrique (90.+1); Apoel: Goncalves (45.+1)

-Eintracht Frankfurt (Dui) - Maccabi Tel Aviv (Isr) 2-0
Doelpunten: Kadlec (13.), Meier (54.)

Groep G:
-Racing Genk - Rapid Wenen (Oos) 1-1
Doelpunten: Racing Genk: Gorius (21.); Rapid Wenen: Sabitzer (82.)

-Dinamo Kiev (Oek) - FC Thun (Zwi) 3-0
Doelpunten: Yarmolenko (36.), Mbokani (61.), Gusev (80.)

Groep H:
-Slovan Liberec (Tsj) - FC Sevilla (Spa) 1-1
Doelpunten: Liberec: Rabusic (21.); FC Sevilla: Vitolo (89.)

-Freiburg (Dui) - Estoril (Por) 1-1
Doelpunten: Freiburg: Darida (12.); Estoril: Seba (54.)

Groep I:
-Olympique Lyon (Fra) - Rijeka (Kro) 1-0
Doelpunt:  Grenier (67.)

-Betis (Spa) - Vitoria Guimaraes (Por) 1-0
Doelpunt: Vadillo (51.)

Groep J:
-Trabzonspor (Tur) - Legia Warschau (Por) 2-0
Doelpunten: anko (8.), Adin (83.)

-Apollon Limassol (Cyp) - Lazio (Ita) 0-0

Groep K:
-FC Anzhi (Rus) - Tromso (Noo) 1-0
Doelpunt: Burmistrov (19.)

-Sheriff Tiraspol (Mol) - Tottenham Hotspur (Eng) 0-2
Doelpunten: Vertonghen (13.), Defoe (76.)


Groep L:
-Shakhter Karagandy (Kaz) - AZ Alkmaar (Ned) 1-1
Doelpunten: Shakhter: Finonchenko (11.); AZ: Gudmundsson (26.)

-PAOK Saloniki (Gri) - Maccabi Haifa (Isr) 3-2
Doelpunten: PAOK: Vitor (36.), Ninis (40.), Salpingidis (67.); Maccabi: Ndlovu (14.), Golasa (22.)