Rode Duivels treffen Engeland, Tunesië en Panama, lastige opdrachten voor Argentinië en Brazilië

AFP
De acht poules op het WK voetbal van volgend jaar in Rusland zijn bekend en de Rode Duivels zijn samen met Engeland, Tunesië en Panama ondergebracht in de gevreesde groep G.

Groep E met Brazilië, Zwitserland, Costa Rica en Servië wordt beschouwd als ‘de groep des doods’. Met de hoogste gemiddelde FIFA-ranking is dit mathematisch de moeilijkste groep op het WKOok Groep D met Argentinië, Kroatië, IJsland en Nigeria en groep H met Polen, Colombia, Senegal en Japan vallen niet te onderschatten.

De tweede uit die groep H speelt in de achtste finales tegen de groepswinnaar van Groep G, de poule van de Rode Duivels.

Groep A: Rusland, Uruguay, Egypte en Saoedi-Arabië

Groep B: Portugal, Spanje, Iran en Marokko

Groep C: Frankrijk, Peru, Denemarken en Australië

Groep D: Argentinië, Kroatië, IJsland en Nigeria

Groep E: Brazilië, Zwitserland, Costa Rica en Servië

Groep F: Duitsland, Mexico, Zweden en Zuid-Korea

Groep G: België, Engeland, Tunesië en Panama

Groep H: Polen, Colombia, Senegal en Japan

BELGA

Het speelschema voor het WK 2018 in Rusland:

Groepsfase:

Groep A:

14 juni, Moskou - Luzhniki (17u Belgische tijd) Rusland - Saudi-Arabië

15 juni, Yekaterinburg (14u) Egypte - Uruguay

19 juni, Sint-Petersburg (20u) Rusland - Egypte

20 juni, Rostov aan de Don (17u) Uruguay - Saudi-Arabië

25 juni, Samara (16u) Uruguay - Rusland

25 juni, Volgograd (16u) Saudi-Arabië - Egypte

Groep B:

15 juni, Sint-Petersburg (17u) Marokko - Iran

15 juni, Sochi (20u) Portugal - Spanje

20 juni, Moskou (14u) Portugal - Marokko

20 juni, Kazan (20u) Iran - Spanje

25 juni, Saransk (20u) Iran - Portugal

25 juni, Kaliningrad (20u) Spanje - Marokko

Groep C:

16 juni, Kazan (12u) Frankrijk - Australië

16 juni, Saransk (18u) Peru - Denemarken

21 juni, Yekaterinburg (14u) Frankrijk - Peru

21 juni, Samara (17u) Denemarken - Australië

26 juni, Moskou - Luzhniki (16u) Denemarken - Frankrijk

26 juni, Sochi (16u) Australië - Peru

Groep D:

16 juni, Moskou (15u) Argentinië - IJsland

16 juni, Kaliningrad (21u) Kroatië - Nigeria

21 juni, Nizhny Novgorod (20u) Argentinië - Kroatië

22 juni, Volgograd (17u) Nigeria - IJsland

26 juni, Sint-Petersburg (20u) Nigeria - Argentinië

26 juni, Rostov aan de Don (20u) IJsland - Kroatië

Groep E:

17 juni, Samara (14u) Costa Rica - Servië

17 juni, Rostov aan de Don (20u) Brazilië - Zwitserland

22 juni, Sint-Petersburg (14u) Brazilië - Costa Rica

22 juni, Kaliningrad (20u) Servië - Zwitserland

27 juni, Moskou - Spartakstadion (20u) Servië - Brazilië

27 juni, Nizhny Novgorod (20u) Zwitserland - Costa Rica

Groep F:

17 juni, Moskou - Luzhniki (17u) Duitsland - Mexico

18 juni, Nizhny Novgorod (14u) Zweden - Zuid-Korea

23 juni, Sochi (17u) Duitsland - Zweden

23 juni, Rostov aan de Don (20u) Zuid-Korea - Mexico

27 juni, Kazan (16u) Zuid-Korea - Duitsland

27 juni, Yekaterinburg (16u) Mexico - Zweden

Groep G:

18 juni, Sochi (17u) België - Panama

18 juni, Volgograd (20u) Tunesië - Engeland

23 juni, Moskou - Spartakstadion (14u) België - Tunesië

24 juni, Nizhny Novgorod (14u) Engeland - Panama

28 juni, Kaliningrad (20u) Engeland - België

28 juni, Saransk (20u) Panama - Tunesië

Groep H:

19 juni, Moskou - Spartakstadion (14u) Polen - Senegal

19 juni, Saransk (17u) Colombia - Japan

24 juni, Yekaterinburg (17u) Japan - Senegal

24 juni, Kazan (20u) Polen - Colombia

28 juni, Volgograd (16u) Japan - Polen

28 juni, Samara (16u) Senegal - Colombia

Tweede ronde:

Achtste finales:

49. 30 juni, Kazan (16u) 1C-2D

50. 30 juni, Sochi (20u) 1A-2B

51. 1 juli, Moskou - Luzhniki (16u) 1B-2A

52. 1 juli, Nizhny Novgorod (20u) 1D-2C

53. 2 juli, Samara (16u) 1E-2F

54. 2 juli, Rostov aan de Don (20u) 1G-2H

55. 3 juli, Sint-Petersburg (16u) 1F-2E

56. 3 juli, Moskou - Spartakstadion (20u) 1H-2G

Kwartfinales:

57. 6 juli, Nizhny Novgorod (16u) W49-W50

58. 6 juli, Kazan (20u) W53-W54

59. 7 juli, Samara (16u) W55-W56

60. 7 juli, Sochi (20u) W51-W52

Halve finales:

61. 10 juli, Sint-Petersburg (20u) W57-W58

62. 11 juli, Moskou - Luzhniki (20u) W59-W60

Kleine finale:

63. 14 juli, Sint-Petersburg (16u) V61-V62

Finale:

64. 15 juli, Moskou - Luzhniki (17u) W61-W62




18 reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.


  • KURT CHALMET

    Allemaal speculaties.......Elke match moet gespeeld worden

  • marc polfliet

    Wat voor zo "gezegde " supporters zijn dat hier allemaal jong.

  • jean vereeken

    gaat vanzelfs gaan zoals we gewoon zijn,fluitje van een cent,ze halen zelfs de kwart finale niet

  • Berry Colijn

    Moet voor de "Duivels" te doen zijn!!!! De "Duivels" hebben weer mazzel dat ze in een gemakkelijke poule terecht zijn gekomen!!!!!!

  • Peter Bruyninckx

    Exit Martines,zowiezo na verlies,Wilmots lag er ook uit na verlies.