Ontdek hier het programma met alle groepsmatchen op EURO 2020

Photo News
De Rode Duivels spelen in de poulefase telkens ‘s avonds. Tegen Rusland en Finland om 21u. Tegen Denemarken om 18u. Bekijk hieronder het volledige programma van de groepsfase op EURO 2020.

Vrijdag 12 juni

Groep A: Turkije-Italië (21u00, Rome)

Zaterdag 13 juni

Groep A: Wales-Zwitserland (15u00, Bakoe)

Groep B: Denemarken-Finland (18:00, Kopenhagen)

Groep B: België-Rusland (21u00, Sint-Petersburg)

Zondag 14 juni

Groep D: Engeland-Kroatië (15u00, Wembley)

Groep C: Oostenrijk-Play-off winnaar D or A (18u00, Boekarest) 

Groep C: Nederland-Oekraïne (21u00, Amsterdam)

Maandag 15 juni

Groep D: Play-off winnaar C-Tsjechië (15u00, Glasgow)

Groep E: Polen-Play-off winnaar B (18u00, Dublin)

Groep E: Spanje-Zweden (21u00, Bilbao)

Dinsdag 16 juni

Groep F: Play-off winnaar A/D-Portugal (18u00, Boedapest)

Groep F: Frankrijk-Duitsland (21u00, München)

Woensdag 17 juni

Groep B: Finland-Rusland (15u00, Sint-Petersburg)

Groep A: Turkije-Wales (18u00, Bakoe)

Groep A: Italië-Zwitzerland (21u00, Rome)

Donderdag 18 juni

Groep C: Oekraïne-Play-off winnaar D/A (15u00, Boekarest)

Groep B: Denemarken-België (18u00, Kopenhagen)

Groep C: Nederland-Oostenrijk (21u00, Amsterdam)

Vrijdag 19 juni

Groep E: Zweden-Play-off winnaar B (15u00, Dublin)

Groep D: Kroatië-Tsjechië (18u00, Glasgow)

Groep D: Engeland-Play-off winnaar C (21u00, London)

Zaterdag 20 juni

Groep F: Play-off winnaar A/D-Frankrijk (15u00, Boedapest)

Groep F: Portugal-Duitsland (18u00, München)

Groep E: Spanje-Polen (21u00, Bilbao)

Zondag 21 juni

Groep A: Italië-Wales (18u00, Rome)

Groep A: Zwitzerland-Turkije (18u00, Bakoe)

Maandag 22 juni

Groep C: Play-off winnaar D/A-Nederland (18u00, Amsterdam)

Groep C: Oekraïne v Oostenrijk (18u00, Boekarest)

Groep B: Rusland-Denemarken (21u00, Kopenhagen)

Groep B: Finland-België (21u00, Sint-Petersburg)

Dinsdag 23 juni

Groep D: Tsjechië-Engeland (21u00, Londen)

Groep D: Kroatië-Play-off winnaar C (21u00, Glasgow)

Woensdag 24 juni

Groep E: Play-off winnaar B-Spanje (18u00, Bilbao)

Groep E: Zweden-Polen (18u00, Dublin)

Groep F: Duitsland-Play-off winnaar A/D (21u00, München)

Groep F: Portugal-Frankrijk (21u00, Boedapest)




2 reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.


  • Benny Lagae

    Op wat trekt dat eigenlijk nog? De macht van het geld op zijn best.

  • PETER PERMENTIER

    Dank zlj de Brusselse regering geen wedstrijden in Belgie.we moeten deze danken want dat zal een goede besparing zijn bij staatsveiligheid!!!!